Mehndi yra senovės kūno meno forma, kuri tūkstančius metų buvo praktikuojama Artimuosiuose Rytuose, Indijoje ir kai kuriose Afrikos dalyse. Moterys nori naudoti mehandi beveik visoms progoms, kad jos atrodytų ypatingai.

Mehendi siūlo būdą dalyvauti šimtmečių tradicijoje, kuri vis dar praktikuojama Indijoje. Yra daug Mehndi dizaino knygų, padedančių pasirinkti geriausius dizainus.

„Mehndi“ dizaino knygos su vaizdais

Populiariausi „Mehndi“ knygų dizainai:

Čia pateikiamas geriausių Indijos mehndi dizaino knygų sąrašas kartu su „mehndi“ pavyzdžiais, kurie padeda jums gauti geriausius įmanomus mehendi dizainus.

1. Loretos Romos knyga „Nesenstantis Henna tapybos menas“:

Loretos Romos knygos „Nesenstantis Henna menas“ tapybos knyga

„Loretta Rome“ seka tradicinių dizainų kilmę ir reikšmes, parodo, kaip juos sukurti ant odos, ir atskleidžia receptus, įrankius ir metodus, reikalingus dažyti dizainą, pradedant nuo paprasto iki sudėtingo. Ši knyga suteikia praktinės informacijos ir kūrybinio įkvėpimo.

2. Carine Fabius knyga „Kūno tapybos chna menas“:

Carine Fabius knyga „Kūno tapybos chna menas“

Tai labai rekomenduojama daugelio žmonių knyga, nes joje žingsnis po žingsnio pateikiamos henna instrukcijos, supakuotos su įkvepiančiomis tradicinio ir šiuolaikinio mehendi dizaino nuotraukomis. Ši knyga parodo, kaip susikurti gražius chna piešinius.

3. Sumita Batra knyga „Mehandi dizaino dizainas“:

Sumita Batra knyga „Mehandi“ dizaino knyga

Menas „Mehendi“ gilinasi į mehendi istoriją 90 -ųjų mados pasaulyje ir siūlo praktines instrukcijas, kaip pasigaminti ir pritaikyti chną. Daugiau nei 30 originalių dizainų, 125 spalvotų nuotraukų ir 150 linijinių brėžinių yra mados ir dvasios sąmoningumo vadovas.

4. Henna nuo galvos iki kojų! Kūno dekoravimas/Plaukų dažymas/Norma Pasekoff Weinberg knyga apie vaistus

Mehandi dizaino knygos 4

Kūno dekoravimas naudojant dažus, pagamintus iš natūralios chnos, niekada nebuvo toks populiarus, ir šioje „mehendi“ knygoje pateikiamos išsamios instrukcijos, receptai ir piešiniai henna odos menui ir kaip naudoti „Mehndi“ plaukų dažymui natūraliems plaukams ir nagams gydyti, vaistams ir kt..

5. Karen English Nadia rankų knyga:

Nadrenos rankų knyga, Karen English

Ši paprasta mehndi dizaino knyga sako, kaip paruošti chną ir kokia svarbi mehandi vestuvėms ir kitoms progoms. Jis turi paprastus ir populiarius visų kitų dizainų dizainus. Šis „Mehendi“ stilius yra susijęs su dideliais, sukonstruotais gėlių raštais, kuriuos paprastai pabrėžia moterys.

6. Jane Glicksman knyga „Mehendi menas“:

Jane Glicksman knyga „Mehendi menas“

Šioje nuostabioje mehandi dizaino knygoje aprašytas senovinis rankų, kulkšnių ir daugiau mehendi modelių tapymo menas visoms progoms. Tai knyga vaikams, apimanti Mehandi meną, prekių pirkinių sąrašus ir daugybę unikalių dizainų.

7. Marty Noble kūrybinė Haven Mehandi dizaino spalvinimo knyga:

Marty Noble kūrybinė Haven Mehandi dizaino spalvinimo knyga

Šioje arabiškoje mehendi dizaino knygoje yra daugybė egzotiškų paukščių, drugelių ir gėlių. Visi šie mehandi dizainai siūlo spalvininkams daugybę įdomių iššūkių. 31 įspūdingas modelis yra pagrįstas autentiškais Indijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų šaltiniais. Ši arabiško Mehndi dizaino knyga siūlo pabėgimą į įkvėpimo ir meninio išsipildymo pasaulį.

8. Mehndi: Kūno tapybos chna menas knyga:

Mehndi: Kūno tapybos knyga apie chna meną

Senovinis chna kūno tapybos menas, plačiai naudojamas įvairiose šalyse, apima skirtingas kultūras ir religines tradicijas. Be šiuolaikinio chna naudojimo kaip madingos laikinos tatuiruotės, tradiciniai dizainai buvo naudojami vestuvėms ir religinėms šventėms švęsti.

9. Marty Noble tradicinė Henna kūno meno knyga:

Tradicinė Martos Noble kūno dailės knyga „Henna Body Art“

Šioje nuotakos mehndi dizaino knygoje yra žavingų vaizdų kolekcija, pritaikyta iš autentiškų mehndi dizainų, joje yra daugiau nei 160 gražių, nemokamų modelių, naudojamų rankoms, dilbiams ir pėdoms uždengti, taip pat yra smulkių linijų, nėriniuotų ir paisley motyvų; išsamūs egzotinių paukščių ir žmonių veidų vaizdai.

Išvada:

Visa tai yra populiariausias Indijos mehandi knygų dizainas, kuriame pasakojama apie senovės Indijos chna dizaino meną, kuris yra karščiausias šiandienos mados pasaulio aksesuaras. „Mehandi“ menininkas į žvaigždes pateikia galutinį šios 3000 metų meno kūno tapybos vadovą.