Daugelis žmonių mėgsta įdėti paprastą, tačiau nuostabiai atrodantį mehndi. Dėl smulkių dizaino detalių visas vaizdas atrodo nuostabiai. Taigi užstato mehndi dizainas puikiai tinka ir merginoms, ir moterims. Kiekvienas iš šių dizainų yra lengvai pritaikomas ir turi paprastas linijas ir kreives.

„Bail Mehndi“ dizainas su nuotraukomis

Naujausi ir patrauklūs „Bail Mehndi“ rankų ir kojų modeliai:

Pažvelkite į keletą gražių užstato mehndi modelių kolekcijų.

1. Šoninės rankos apsauginis Mehndi dizainas:

„Mehndi“ šoninės svirties atrama

Naujausias „mehndi“ dizaino scenoje yra šoninės rankos stilius. Čia užstato mehndi dizainas taikomas tik toje rankos pusėje, kuri siekia nykščio galiuką ir rodomąjį pirštą. Dizainas yra paprastas ir subtilus. Tai ypač mylima jaunų merginų.

2. „Palm Bail Mehndi“:

„Palm Bail Mehndi“

Nuotakos mehndi dizainas turi būti sudėtingas ir spalvingas. Šis nuotakos mehndi užstato dizainas yra labai paprastas, bet spalvingas. Nuotakos delnas yra užpildytas kreivėmis ir linijomis, kurios galiausiai suteikia gražią išvaizdą. Jei jums patinka paprasta ir patraukli savo mehndi išvaizda, šis dizainas bus jūsų.

3. „Bail Design“ centre:

Laidos dizainas centre

Gaukite šį tikrai paprastą „mehndi“ užstato dizainą rankos centre. Rankos viršus ir vidurinis pirštas subtiliai dekoruoti dizainu. Naudodami blizgučius ar akmenis, į dizainą taip pat galite įtraukti spalvą. Biurui skirtos moterys gali pasirinkti šį dizainą ir savo vakarėlių biuro funkcijoms.

4. Arabų užstato dizainas:

Arabų laiškų dizainas

Kitas šaunus ir lengvas „mehndi“ užstato dizaino rankos gali būti padarytos – arabiški stiliai. Šie dizainai yra labai paprasti, tačiau atrodo subtiliai ir gražiai. Šis arabiško dizaino pavyzdys užpildytas taškais ir linijomis. Norėdami suprojektuoti tokio tipo dizainą, mums reikia tinkamo mehndi menininko, reikia aiškiai stebėti darbą. Tai tikrai suteikia gražią išvaizdą teisingesnėms rankoms.

5. Pakistano Bail dizaino:

Pakistano laiškų dizainas

Puikus mehndi dizaino užstato įkvėpimas yra Pakistano versija. Šis spalvingas rožių gėlių dizainas atrodo stulbinančiai ant rankos. Lapai ir gėlės yra sudėtingi, tačiau atrodo labai paprasti. Tai taip pat skiria tinkamą dėmesį jūsų draugams ar artimiesiems.

6. Afrikos užstato dizainas kojoms:

Afrikos užstato dizainas kojoms

Afrikos mehndi dizainas yra dar vienas puikus užstato mehndi pavyzdys. Pėdų dizainas atrodo labai paprastas ir elegantiškas. Linijos ir kaimiškas kaimo atspaudas labai akivaizdus paprastame mehndi užstato dizaine.

7. „Mango Motif Mehndi“ dizainas:

Mango motyvas Mehndi dizainas

Lengvas mehndi užstato dizainas apima mažą gėlę ir mango motyvą. Mango dizainas turi kreives, kurios atrodo gerai, todėl jis yra pasirinktas užstato dizaine. Išbandykite šiuos sudėtingus pėdų ar rankų dizainus. Gaukite šį dizainą bet kuria kita ypatinga proga.

8. Povas Bail Mehndi:

Povas Bail Mehndi

„2020“ užstato „mehndi“ projektai išpopuliarėjo naudojant povų dizainą. Povo dizainas yra plačiai naudojamas Indijoje, nes tai yra simbolis arba pasididžiavimas ir meilė. Povo plunksnos dažniausiai naudojamos ant rankos ar pėdos.

9. Naujausi dizainai mergaitėms:

Naujausi dizainai mergaitėms

Čia yra naujausi užstato mehndi dizainai mergaitėms. Juose taip pat yra nusidėvėję pirštai ir žiedai. Taigi šis dizainas suteikia vietos žiedui, kurį reikia nešioti. Įmantrios detalės aplink kitus pirštus yra labai gražios.

„Bail mehndi“ dizainas gali būti atliekamas ant rankos, kojų ar net pirštų. Paprastas dizainas gali būti paimtas iš Pakistano, Pendžabo, Afrikos ir net arabų šalių.