Bolivudo aktorės visada nustatė naują tendenciją savo aprangos apranga arba savo „Mehandi“. Kalbant apie vestuves, jie norės būti nuostabūs tarp visų. Daugelis norėtų, kad paskui aktores atrodytų ypatingai ir elegantiškai. Jūs taip pat matėte, kaip Karishma Kapoor ir kiti sportuoja dėl apdovanojimų. Tai gana tendencija ir beveik visi bandė dėvėti ar iš naujo kurti šiuos gražius mehndi dizainus.

Bolivudo mehndi dizainas

9 geriausi futuristiniai Bolivudo „Mehndi“ dizainai su nuotraukomis:

Žemiau yra 9 populiariausi Bolivudo mehndi dizainai su vaizdais, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti.

1. Parengti Bolivudo Mehendi dizainą:

Sudėtingas Bolivudo „Mehendi“ dizainas

Tai pusės kojos mehendi dizainas, kurį naudoja viena Bolivudo aktorė. Jis yra paprastas ir elegantiškas su mango ir spiralės raštu. Dvi kryžminės linijos, užpildytos mango rašto dizainu ir ištemptos iki kulkšnies su karoliukų grandinėmis. Pirštai sukurti su mango formomis ir taškais, kad atrodytų žavingai.

2. Juodos ir akmenuotos Bolivudo Mehndi dizainas:

Akmenų Bolivudo Mehndi dizainas

Tai unikalus dizainas. Jis sukurtas derinant juodą mehandi, akmenis ir aukso spalvos blizgesį. Tai padengta gėlių raštu ir lapais; dideli akmenys dedami gėlės viduryje. Pirštai yra skirtingo dizaino, o kaklas suprojektuotas kaip papuošalai, naudojant apskrito dizaino akmenis ir blizgučius.

3. Blizgantys Bolivudo Mehandi dizainai:

Blizgantys Bolivudo „Mehandi“ dizainai

Šis dizainas pradedamas nuo peties iki rankos mehndi dizaino. Tai vienas dizainas su linijomis ir kreivėmis, tarp kurių yra žavus dizainas ir paryškintas baltos spalvos akmenimis ir blizgučiais. Paprastas dizainas atliekamas nuo smakro iki kaktos su tuo pačiu taškų ir blizgučių modeliu.

4. Vestuvių stiliaus Bolivudo Mehendi dizainas:

Vestuvių stiliaus Bolivudo mehendi dizainas

Tai nuotakos stiliaus mehndi su labai storu tinkleliu. Šis „mehndi“ menas buvo pradėtas nuo pirštų ir ištemptas iki rankos su puikiu įmantriu gėlių dizainu, paliekant erdvę viduryje, kad būtų paryškintas dizainas. Šio tipo dizainas suteiks patrauklią nuotakos išvaizdą. Prie šio dizaino derės sunkus lehanga kostiumas.

5. Stulbinantis Bolivudo Mehandi dizainas su raganosiais:

Bolivudo Mehandi dizainas su raganosiais

Tai dar vienas nuostabus mehandi dizainas su raganosio akmenimis su dideliu lapu ir gėlėmis su grandinėlėmis. Riešui suteikiama apyrankė, padėjus akmenis viduryje. Miela maža gėlė naudojama tarp karoliukų grandinės. Tai vienintelis dizainas nuo pirštų iki kaklo, padėtas baltais akmenimis, kad suteiktų nuostabią išvaizdą.

6. Vestuvių Bolivudo Mehendi dizainas kojoms:

Vestuvių Bolivudo Mehendi dizainas kojoms

Tai visos kojos mehendi dizainas nuotakai. Jis suprojektuotas su gražia gėle viduryje ir prie jos pritvirtintais lapais. Likusios pėdos yra padengtos karoliukų taškeliais, kurie atrodo kaip grandinė. Sunkus gėlių ir mango raštas naudojamas pabrėžti kulkšnies dizainą. Tai bus puikus pasirinkimas tradicinėms progoms.

7. Visos rankos Bolivudo Mehndi dizainas:

Visos rankos Bolivudo Mehndi dizainas

Shilpa Shetty mehendi dizainas buvo pilnas visų elementų. Vienas po kito buvo trys didelės gėlės, o šoninė dalis padengta tinkleliu. Jis suprojektuotas iki alkūnės ir padengtas mango raštu, kiekvienas pirštas turi skirtingą dizainą. Ranka yra visiškai padengta dangišku dizainu.

8. Gražūs Bolivudo „Mehndi“ dizainai rankoms:

Bolivudo Mehndi dizainas rankoms

Šis dizainas apėmė visą delną ir riešą, kuriame yra gėlių ir mango rašto. Jis paryškintas karoliukų grandinėmis ir tinklo dizainu. Kiekvienas pirštas turi kontrastingą dizainą. Tai yra vienas iš tradicinių „mehandi“ dizainų, kuris paverčia visų dėmesį. Tai įmantraus dizaino užpildas rankoms.

9. Paprasti Bolivudo „Mehandi“ dizainai kojoms:

Bolivudo „Mehandi“ dizainas kojoms

Tai labai paprastas ir unikalus dizainas, sudarytas iš didelių linijų ir spiralinio modelio, ištempto iki nykščio piršto. Tai kojos arabiškas dizainas; pirštai yra prabangiai dekoruoti. Šio tipo paprasti dizainai tinka vyresniems nei 35 metų žmonėms. Tai yra pagrindinis pėdų mehandi dizainas, kuris buvo sudėtingas.

Kiekvienas norėtų atrodyti kaip aktorė, ypač kai kalbama apie vestuves. Žmonės norėtų sekti madingus drabužius, „mehndi“ ir visi aukščiau išvardyti bolivudo mehendi dizainai yra geriausi ir madingi dizainai, dėl kurių visi atrodo gražiai.