Drugelio Mehndi dizainasšaltinis

Drugelis atrodo gražiai su dideliais žvynuotais sparnais, kurie gali būti gerai pavaizduoti pagal mehndi dizainą. Drugelio mehndi dizainas suteikia žavingą išvaizdą. Kaip tatuiruotės dizainas, jis yra labai paklausus. Tokios tatuiruotės ir dizainas yra gana priimami kaip nauja tendencija. Palyginti su kitomis struktūromis, jis yra daug jausmingas ir grakštus.

Įspūdingi drugelio Mehndi dizainai:

Spalvingi drugelio mehndi dizainai ir modeliai yra dabartinės tendencijos. Čia mes pristatome jums naujausius drugelių mehndi dizainus, kuriuos turite išbandyti 2021 m.

1. Drugelio Mehandi dizainas rankoms:

Drugelio Mehandi dizainas rankomsšaltinis

Žmonės yra daug susipažinę su spalvingais „mehndi“ dizainais. Tačiau keičiantis laikui, chna dizainas, kaip drugelis, yra tendencija. Drugelis įkvepia šį dizainą sunkiu spiraliniu raštu. Įmantrūs potėpiai ir daug dirbantis dizainas idealiai tinka papuošti užpakalinę rankos dalį.

2. Drugelio Mehndi dizainas ant riešo:

Drugelio Mehndi dizainas ant riešošaltinis

Dizainas ant riešo šiais laikais tampa vis madingesnis. Paprastai chna buvo skirta tik rankoms. Žmonėms, kurie aistringai mėgsta tatuiruotes, tai galima padaryti laikinai ant riešo ar kulkšnies pagal pasirinkimą.

3. Drugelio Mehendi dizainas kulkšnies:

Drugelio Mehendi dizainas kulkšnimsšaltinis

Tai ypatingas drugelio dizainas su širdimis ant kojų. Žmonės, kurie nori dėvėti trumpus, kulkšnies ilgio drabužius, gali pasirinkti šį dizainą. Tai atskleis dizainą ir suteiks patrauklią išvaizdą kojoms.

4. Drugelio Mehndi menas kaklui:

Drugelio Mehndi menas kaklui

Kiekvienas norėtų būti madingesnis. Paprastas ir elegantiškas drugelio judesys buvo atliktas naudojant juodą mehndi su drąsiu smūgiu į kaklą. Šis dizainas derės prie bandelių plaukų ir gilaus kaklo suknelės. Be to, jo struktūra yra labai blaivi ir žavinga. Vargu ar tai užtruks kelias minutes, kol tai padarysite.

5. Juodos spalvos drugelio Mehndi dizainas:

Juodos spalvos drugelio Mehndi dizainas

Kiekvienas gali išbandyti šį nepriekaištingą derinį. Buvo duoti du didžiuliai gražūs drugeliai su drąsiu kontūru ir plonesne linija. Tai taip pat galima išbandyti su kita spalva, atitinkančia aprangą. Vieną drugelį taip pat galima naudoti ant klubo ar rankos pagal pasirinkimą. Šis dizainas gali būti atliktas namuose per porą minučių.

6. Mėlynos spalvos drugelio henna dizainas:

Mėlynos spalvos drugelio henna dizainas

Tatuiruočių mėgėjams bus maloniau išgirsti, kad chna dabar yra spalvota. Kiekvienas turi galimybę pasirinkti spalvotą dizainą, atitinkantį jų aprangą. Tai mėlynos spalvos chna drugelio dizainas, turintis storą juodų ir dėmėtų baltų taškų kraštą. Tai kažkas gražaus ant rankos.

7. Įspūdingi „Mehndi Butterfly“ dizainai:

Įspūdingi „Mehndi“ drugelių dizainaišaltinis

Vietoj to, kad po ranka būtų naudojami didesni drugelio mehndi dizainai, drugeliai su dviem dideliais žvynuotais sparnais įgauna spiralinį raštą viduje, o kontūrai – storu paryškintu brūkšniu. Šis paprastas ir elegantiškas chna dizainas puikiai tiks įprastoms dienoms ir progoms.

8. Paprastas vestuvių drugelio Mehndi dizainas:

Paprastas vestuvių drugelio Mehndi dizainasšaltinis

Daugelis žmonių norės pasirinkti dizainą, kuris drugeliu suteikia paprastą išvaizdą rankai, o likusi ranka padengta gėlėmis. Šis drugelio dizainas bus patrauklus visiems.

9. Arabų drugelio Mehendi modeliai:

Arabų drugelio Mehendi modeliai

Šis dizainas šiek tiek skiriasi nuo kitų. Jis turi storą kontūrą su tamsiai juoda spalva ir yra šiek tiek užtemdytas viduje. Netoli drugelio buvo įteiktos dvi gėlės, kad jis atrodytų žavingai. Žmonės, kurie norėtų būti paprasti, gali išbandyti šį dizainą.

Apžvalga:

Virš gražių drugelių mehndi dizainų galima išbandyti pagal pasirinkimą ir progą. Tai suteiks elegantišką išvaizdą kartu su pasirinktais drabužiais. Tai gali suteikti neišsamų vaizdą be stilingo drugelio mehndi dizaino. Be to, šie dizainai yra daug sudėtingesni ir yra populiariausi.