Vasara turi savo linksmybių dalį; aplinkui šurmuliuoja entuziazmas, ryškios spalvos ir čirškianti energija. „Mehendi“ dizainai, įkvėpti vasaros motyvų, švenčia tikrąją sezono esmę. Jie atrodo elegantiškai ir skiriasi viena nuo kitos. Be to, jie puikiai dera su etniniais drabužiais. Elegantiški ir minimalistiniai dizainai sparčiai populiarėja. Visos ponios tikrai įsimylės šiuos vasaros mehendi dizainus, kurie yra visiškai malonūs.

Čia yra 9 naujausi 2020 m. Vasaros chna dizainai, kuriuos galima puikuotis bet kokia proga. Peržiūrėkite šiuos mehendi dizainus vasarą kartu su čia pateiktais vaizdais ir įspauskite ant delnų ar kojų.

Vasaros Mehandi dizainas

Geriausi vasaros „Mehandi“ dizainai su nuotraukomis:

1. Gėlių vasaros Mehndi dizainas kojoms:

Vasaros Mehndi dizainas kojoms

Mehndi dizainas kojoms visada suteiks puikią išvaizdą; Šis dizainas turi didelių gėlių, paisijų ir spiralinio modelio derinį, kuris bus gražus ant nepriekaištingos bet kurios merginos odos. Pirštai buvo daromi atskirai, neuždengiant visų kojų. Šis dizainas bus geras su bet kokiu etniniu drabužiu.

2. Povas vasaros Mehndi dizainas:

vasaros mehndi projektuoja povą

Povas mehndi dizainas yra visų laikų mėgstamiausias moterų, ir jį nuo senų laikų naudojo daugelis profesionalių mehandi menininkų. Palmės buvo padengtos naudojant povo mehndi dizainą su ilgomis plunksnomis visada gali būti vienas iš geriausių variantų tiems, kurie nori gauti tradicinį mehndi dizainą.

3. Henna dizainas vasarai:

Henna dizainas vasarai

Peržiūrėkite šį unikalų „mehndi“ dizainą ir tikrai jį įsimylėsite. Jis prasideda nuo dilbio ir apima visą rankų ilgį, kad spiraliniu būdu pasiektų pirštus. Taip pat yra modelių, apimančių visų nagų pagrindus, kurie užbaigia išvaizdą. Tai atrodo nepaprastai įmantriai.

4. Vieno smūgio rožių Mehendi dizainas vasarą:

vasaros mehndi dizainas-rožių dizainas

Tai yra vienas iš naujausių „mehndi“ dizainų, apimantis rožes ir karoliukų grandinės modelį rankoje. Dizainas prasideda nuo bevardžio piršto ir ištemptas iki riešo, kuris yra tiesiog stulbinantis. Taškai taip pat buvo naudojami tam tikruose paryškinimo taškuose ir suteikia madingą dizaino išvaizdą.

5. Vasaros Mehndi dizainas su rožėmis:

Vasaros Mehndi dizainas su rožėmis

Didelis rožės motyvas pateiktas rankos gale, paliekant erdvę aplink jį, sudėtingas rodomojo piršto dizainas liečia gražią rožę. Kiti pirštai išryškinami įdedant mielas rožes, kad dizainas atrodytų visiškai. Tai vienas geriausių rožių mėgstančių moterų dizaino.

6. Karšta tradicinė Mehendi dizaino vasara:

Karšta tradicinė Mehendi dizaino vasara

Tai yra vienas iš elegantiškų profesionalių mehandi menininkų vestuvių mehndi dizaino kojoms, kuriame yra didelis gėlių ir povo raštas su ilgomis plunksnomis, paryškintomis mažais lapais ir taškais. Taip pat yra modelių, apimančių visų nagų pagrindus, kurie užbaigia išvaizdą.

7. Riešo Mehendi dizainas vasarai:

Riešo Mehendi dizainas vasarai

Riešo mehendi dizainas atrodo hipiškas ir yra didžiulis hitas! Šiuolaikiškus ir minimalistinius modelius dabar puošia merginos, turinčios šį madingą brangakmenių mehandi dizainą. Jie atrodo kaip įmantriai išraižytos riešo juostos ar apyrankės ir labiau nupiešti kaip rankinis gabalas, kuris prasideda nuo riešo šonų.

8. arabiškas modelis Mehendi:

Arabiškas modelis Mehendi

Čia moteris nešioja paprastą arabišką motyvą ant rankos ir pirštų, kurie atrodo tiesiog nuostabiai. Riešas yra padengtas nedidele dizaino dalimi, kuri atrodo kaip apyrankė, o pirštų pagrindas yra padengtas mažomis taškuotomis gėlėmis, kad šis vaizdas atrodytų puikiai.

9. Povo plunksnos ir gėlės Mehndi:

Povo plunksnos ir gėlės Mehndi

Šis pusiau gėlių mehandi dizainas su plunksnomis ir taškais yra dar vienas didžiulis hitas. Atrodo užburiančiai ir turi grakštaus žavesio. Pradedant nuo centro su apvaliais raštais, po to – žiedlapiais ir galiausiai dizainas baigiasi subtiliomis plunksnomis ir taškuotais raštais. Šis dizainas gali būti idealus derinti su etniniais drabužiais.

Sudėtingi „mehndi“ modeliai visada buvo mėgstamiausi, ši tendencija šiek tiek papildė dizainą, kad atitiktų vasaros atmosferą. Jie yra skirtingų tipų „mehndi“ dizainai, tokie kaip arabiški mehandi dizainai, Pakistano mehendi dizainai, tradiciniai Indijos ar „Marwari“ mehendi dizainai, Maroko mehandi dizainai ar Mogolų mehendi dizainai.