Vakarėlio proga reikia puoštis ir būti puošniausiai. Indijos moterims suknelė ir vakarėlio suknelė progai yra neišsami be mehndi. Tai vienas iš patraukliausių rankų papuošalų. Tai sena tradicija, kuri tęsiama jau seniai. Tai tikrai galima priskirti prie mėgstamiausių tradicijų bet kokia vakarėlio proga.

Jie padeda išryškinti jūsų grožį yra geriausias būdas. Mehndi galite nešioti ne tik ant rankų, bet ir ant kojų. Jie taip pat yra reikšmingi kultūrai Indijos tradicijose. Jis vaidina svarbų vaidmenį įvairiose Indijos progose, nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, ar Karva Chauth, ar bet kuri kita tokia proga. Mes siūlome jums 9 populiariausius „Mehndi Party“ dizainus su vaizdais, kuriuos galėsite dėvėti vakarėliuose. Naršykite, kad atnaujintumėte naujausias tendencijas.

„Rocking Party Mehndi“ dizainas su nuotraukomis

Nuostabūs vakarėlio „Mehndi“ dizainai su vaizdais:

1. Vestuvių Mehendi dizainas vakarėliui:

Vakarėlio „Mehndi“ dizainas

Tai yra populiariausia mehndi forma, kai pakanka progų. Jie yra užpildyti įvairiais modeliais, tokiais kaip gėlės, povai, motyvai, ir yra kuriami įmantriau. Jie yra labai kūrybingi ir apima smulkiausias detales, kad nuotaka vestuvių dieną atrodytų puikiai. Šiame forte mehndi dizaino yra daugybė dizainų. Surasti tobulą dizainą jums gali būti nelengva užduotis, nes šio dizaino gausa yra didžiulė. Jie pagaminti tam tikru būdu, atsižvelgiant į nuotakos susidomėjimą.

2. Paprasti arabų vakarėlio „Mehendi“ dizainai rankoms:

Paprasti arabų vakarėlio „Mehendi“ dizainai rankoms

Kaip ir Indijos mehndi dizainą sudarė įvairūs modeliai, arabiški modeliai to nedaro. Jų kontūrai padaryti dekoratyviai. Šiuos dizainus yra daug paprasčiau padaryti, jie suprojektuoti su storomis gėlių, lapų ir vynmedžių kontūromis. Remiantis naujausiais tyrimais, šiais laikais arabų dizainas įgauna vis didesnį populiarumą. Nors jie yra panašūs į Indijos dizainą, tačiau jų modeliai yra skirtingi, o kai kurie yra labai sunkūs. Šis dizainas taip pat yra labai populiarus vestuvėse, nes kas trečia moteris nori tokio dizaino ant rankų ir kojų. Kartkartėmis jie atrodo gražiai dėl savo įmantraus gėlių ir žiedlapių dizaino.

3. Pakistano partijos „Mehandi“ dizainas:

Pakistano vakarėlio „Mehandi“ dizainas

Įspūdingas ir stulbinantis arabiško ir indiško dizaino derinys. Juos sudaro įmantrūs nedideli dizainai, kurie atliekami labai atsargiai, naudojant plonus mehndi potėpius. Jie apima įvairių modelių, tokių kaip geometrinis, paisley ir gėlės, derinį. Tai puikiai tinka vakarėliams, tokiems kaip vestuvės, ir daro stebuklus kaip vestuvių dizainas. Sukurti tokius dizainus nėra lengva, nes jiems reikia ypatingo dėmesio ir kantrybės, kad visas dizainas būtų tobulas. Naudojant gėles ir įmantrius unikalius modelius, išryškėja jūsų rankų ir kojų grožis.

4. Maroko Mehndi dizainas vakarėliui:

Maroko „Mehndi“ dizainas vakarėliams

Šie chna dizainai yra kilę iš Artimųjų Rytų. Juos sudaro labiau geometrinis raštas, kuris skiriasi nuo visų ankstesnių. Kadangi jie yra geometrinio modelio, jie turi mažai spragų tarp dizaino. Jie nesudaro tokių modelių kaip gėlės ar povai ir yra visiškai kitokie nei jų kolegos. Dėl savo geometrinių raštų jie daro labai unikalų poveikį jūsų rankoms ir kojoms. Jie pagaminti naudojant storą mehndi sluoksnį, kuris padeda pasiekti ryškesnį ir gilesnį efektą. Jie taip pat labai mėgstami įvairaus amžiaus moterų.

5. Mughlai Mehendi dizainas vakarėliams ant rankų:

Mughlai Mehendi dizainas vakarėliams ant rankų

Šis dizainas sukurtas daug tvarkingiau ir išsamiau. Kiekvienai kreivei ir garbanai skiriamas vienodas dėmesys ir jos daromos drąsiai. Tai viena iš seniausių formų ir taip pat tradicinė. Jis buvo paplitęs nuo seniausių laikų ir pasižymėjo išskirtiniu ženklu. „Mughlai“ dizainas leidžia atidengti kai kurias rankų ir delnų dalis. Tai padeda suteikti unikalią išvaizdą, kuri skiriasi nuo kitų. Jis veikia kaip labai populiarus dizainas, nes susideda iš smulkių įmantrių detalių.

6. Indo-arabų Mehandi dizainas vakarėliui:

Indo-arabų „Mehandi“ dizainai vakarėliams

Puikus indiško ir arabiško henna meno stiliaus sujungimas. Tai sukurta naudojant subtilius modelius, kurie tuo pačiu metu yra tradicinio pobūdžio ir suteikia arabišką jausmą. Pastaruoju metu jie turi didžiulę paklausą, nes įtraukus šiuos dizainus galima gauti geriausią iš abiejų pasaulių. Jie taip pat labai mėgstami Indijos vestuvėse.

7. Patarimas indėnui „The Splendid Mehndi Design for Party“:

PARTY MEHNDI-Užuomina indėnų nuostabiai hennai

Šis dizainas apima įvairius skirtingų dizainų modelius. Juos sudaro povai, gėlės ir dar vienas įvairus unikalių kreivių ir garbanų rinkinys. Vengiama per daug vietos tarp linijų ir įtaigių kreivių, nors erdvė skiriasi priklausomai nuo dizaino ir modelių. Šioms pirmenybė teikiama visoms Indijos papročių tradicijoms, nes dizainuose gražiai pavaizduotos Indijos tradicijos, pavyzdžiui, povų.

8. Įvairių spalvų vakarėlių „Mehendi“ dizainas:

Įvairių spalvų vakarėlių „Mehendi“ dizainai

Daugybė gražių spalvų, išryškinančių atitinkamos progos grožį, ar neatrodys nuostabiai jūsų rankose? Tai moderni dizaino forma, kuri neseniai buvo įtraukta. Jie buvo plačiai pripažinti tarp moterų, nes jie padeda išryškinti spalvingą esmę. Jie ne tik atrodo gražiai, bet ir yra madingi. Galite pasirinkti šį „mehndi“ dizainą kitam vakarėliui, nes tai yra vienas iš madingiausių dizainų. Pateikdami šį dizainą galite būti informuoti apie naujausias dizaino tendencijas.

9. „Glitter Mehandi“ vakarėliui:

PARTY MEHNDI-Glitter Mehendi

Įtraukta vėlai, tai dar viena chna meno naujovė. Jis sukurtas naudojant naujausias blizgučių tendencijas. Tai labai mėgstama mados kūrėjų, kurie nori iškelti savo geriausią mados koją. Nors ir unikalumas, jis tuoj pat išpopuliarėjo. Jis yra labai patrauklus, nes blizgučiai linkę greičiau atkreipti visų dėmesį. Kitą kartą įtraukite šį dizainą, kad išsiskirtumėte iš minios.

Dabar, kai turite šiuos nuostabius 9 vakarėlių „mehndi“ dizainus, bus lengviau pasirinkti kito vakarėlio dizainą. Turėdami įvairius dizainus, tik dabar jūs turite nuspręsti ir dėvėti geriausią. Taikykite geriausią jūsų poreikius atitinkantį dizainą ir išsiskirkite iš kitų.