Moterys turės gilų meilę manhandi. Tarp visų širdies formos dizainų yra daug kūrybingų mehandi dizainų, kurie privers įsimylėti visus. Kalbant apie jausmus artimiesiems, šis širdies formos mehndi dizainas bus geriausias pasirinkimas amžinai.

Mehendyje yra tūkstančiai rankų širdies modelių. Mehendi verslas yra geriausias pasirinkimas moterims. Kiekvienu atveju pirmas dalykas, kurį jo protas yra Mehandi.

Širdies formos Mehndi dizainas su nuotraukomis

„Evergreen 9“ nuostabūs širdies formos „Mehndi“ dizainai:

Žemiau yra geriausi širdies mehndi dizainai, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti.

1. Blizgantys Mehndi širdies dizainai pečiams:

Blizgantys „Mehndi Heart“ modeliai pečiams

Tai yra modernus mehandi modelis. Šis dizainas ypač tinka žmonėms, kurie mėgsta mehendi tatuiruotę ant peties. Širdis viduryje ir abiejose pusėse yra su gėlių ir lapų raštais, aplink dizainą buvo papuošti maži gražūs širdies simboliai, kad būtų paryškintas šis žalios spalvos blizgučiai.

2. Mehndi dizaino širdis rankoms:

Mehndi dizaino širdis rankoms

Šis širdies formos mehendi dizainas yra gana paprastas, bet stilingas. Pirštų galiukai yra padengti tamsiai mehendi ir paprastos grandinės konstrukcija. Delnas ir riešas yra padengti keturiais gražiais širdies formos dizainais, kad suteiktų paprastą ir stulbinančią išvaizdą. Prie širdies formos mehandi dizaino pritvirtintos karoliukų grandinės.

3. Paprasti širdies formos „Mehendi“ modeliai delnui:

Paprasti širdies formos „Mehendi“ modeliai delnui

Tai nepriekaištingas širdies formos dizainas, pagamintas ant delno. Rašte yra dvi širdys, o vidurinė dalis užpildyta spiraliniu dizainu. Šis puikus širdies formos mehendi dizainas bus tinkamas mažoms funkcijoms ar vakarėliams, kurie vyks namuose. Šį dizainą gali pavargti žmonės, kurie nori būti paprasti, bet elegantiški.

4. Radžastano širdies Mehndi dizainas:

Radžastano širdies Mehndi dizainas

Tai puikus Rajasthani mehndi dizainas, skirtas visam delnui ir riešui, apimantis vieną didelę širdį ant delno su mažais sūkuriais ir lapais aplinkui, kuris suteiks nuostabią rankos išvaizdą. Visi pirštai sukurti su vienu lapų modeliu. Tai bus geras dizaino pasirinkimas visoms progoms.

5. Nugaros rankų širdies dizainas Mehndi:

Nugaros rankos širdies dizainas Mehndi

Tai paprastas arabiškos širdies formos dizainas rankos gale, gražiai pradėtas nuo rodomojo piršto ir ištemptas iki riešo dangtelių su keliais gėlių raštais. Šis dizainas bus geras išbandymas pradedantiesiems, kurie mokosi širdies mehandi dizaino.

6. Naujausias širdies Mehendi dizainas dilbiui:

Naujausias širdies Mehendi dizainas dilbiui

Tai paprasta vienos širdies chna, padengta sūkuriniu raštu ir taškais. Šis širdies formos mehandi dizainas suteiks madingą išvaizdą, kurią galima išbandyti beveik visomis progomis. Šis dizainas bus geras ir tatuiruočių mėgėjams; kūrybinių idėjų dėka galima padaryti keletą pakeitimų, kad dizainas atrodytų unikalus.

7. Storos tamsios širdies Mehndi dizainas:

Storos tamsios širdies Mehndi dizainas

Šis chna dizainas turi sudėtingą meną. Šis dizainas yra širdžių ir rodyklių modelio mišinys, kad dizainas atrodytų patrauklus. Šis dizainas daugiausia skirtas mergaitėms, kurios mėgsta širdies formos mehndi dizainą. Tai paprastai galima pritaikyti namuose, kad diena būtų ypatinga ypatingiems.

8. „Joint Heart Mehandi“ dizainas:

„Joint Heart Mehandi“ dizainas

Tai garsus vestuvių mehndi dizainas su širdimis. Ant abiejų rankų yra dvi pusės širdelės, o likusi dalis yra padengta mažomis gražiomis gėlėmis. „Fingers“ apdaila padaryta lapais ir taškuotomis gėlėmis, norint pamatyti visą dizainą, reikia sujungti abi rankas. Tai simbolizuoja dvi širdis, susijungiančias su ravėjimu.

9. Širdies Mehendi dizainas rankoms:

„Heart Mehendi“ rankų dizainas

Tai unikalus ir žavingas rankų dizainas. Tai derinys su širdimis ir povo plunksnomis. Šis gražus dizainas turi tiek daug širdžių sekos, o didelė ir maža širdies formos skirtinga konstrukcija buvo naudojama visiems pirštams, kad suteiktų patrauklią išvaizdą. Šis dizainas tikrai pritrauks visus.

Širdies formos mehndi dizainas

Visi širdies formos mehendi dizainai turi unikalią vietą ir dizainą. Atsižvelgiant į susidomėjimą ir pasirinkimą, visus neprilygstamus dizainus galima išbandyti švęsti ypatingas progas su artimaisiais.