Dekoratyvinio modelio atlikimas gali būti sunkus darbas. Ypač jei esate užimta moteris, tuomet turėsite atimti laiko iš įtempto kasdienio grafiko, tada taip pat įdėti daug energijos ir lėtai daryti kažką panašaus. Tam reikia daug laiko ir praktikos. Todėl tai, ką galite padaryti patys, taip pat tai, kas gali būti tinkama vakarėliui ar atrodo profesionaliai, nėra lengva. Net su knygomis ir vadovėliais jums gali būti labai sunku patiems susidoroti su panašiais dalykais. Tai dar sudėtingiau, jei neturite pagalbos. Tuomet tinkamas tikslumas gali būti dar sunkesnis darbas.

Čia galite išvengti visų šių dalykų ir tiesiog nusipirkti ir uždėti lipdukus. Tai taip pat yra laikina ir jums nereikės nerimauti, kad jei mišinio sudėtyje nėra žolelių, oda gali niežėti, atsirasti bėrimų arba parausti. Kai kurie žmonės turi jautrią odą ir niežti, kai naudoja aliejų ir kitus blizgučius arba net jei mišinys nėra žolelių ar jame yra chemikalų, kad spalvos būtų patvaresnės. Kartais galite susidurti su problemomis, kurios, jei turite užduotį ir kitą dieną dėvėdami ją į darbą, į kolegiją ar mokyklą, gali sukelti problemų, jie visada turi galvoti, ar dėvėti, ar ne nešiojate, jis trunka mažiausiai kelias dienas ir jo negalima nusimesti, nes jis patenka į jūsų epidermio sluoksnius.

Nuostabūs „Mehandi“ lipdukai su nuotraukomis:

Galima įsigyti įvairių spalvų ar natūraliai atrodančių lipdukų. Žemiau yra 9 geriausi „mehandi“ lipdukai, kuriuos galite išbandyti.

1. „Rakhi Shape Mehndi“ lipdukas:

„Rakhi Shape Mehndi“ lipdukas

Taip pat galite gauti horizontalias juosteles. Šie rakhi formos mehendi lipdukai yra gana populiarūs ir gali būti naudojami papuošti vakarėliui. Jie taip pat tinka visų tipų progoms. Dažniausiai vaikai traukia tokio tipo juosteles.

2. Blizgantis Mehandi lipdukas su akmenimis:

Blizgantis „Mehandi“ lipdukas su akmenimis

Vietoj įprastų spalvų galite nusipirkti įvairių spalvotų juostelių su blizgučiais, jas galite nešioti vakarėliams, taip pat naudoti miegodami. Šie blizgantys mehndi lipdukai taip pat gali turėti Reino akmenis.

3. Žvaigždžių gėlių Mehendi lipdukai:

Žvaigždžių gėlių Mehendi lipdukai

Taip pat gali būti tiekiami pavieniai dizainai, kaip aukščiau, kuriuos galima naudoti galinėje rankos pusėje. Galite pridėti blizgučių aplink jį ir taip pat pridėti keletą Reino akmenų. Šio tipo žvaigždžių gėlių mehndi lipdukai lengvai prieinami rinkoje.

4. Juodos spalvos Mehndi lipdukai:

Juodos spalvos Mehndi lipdukai

Galite nusipirkti juostelių, kuriose yra mehandi lipdukų kolekcija. Kai kuriuos galite naudoti, o likusius pasilikti ir panaudoti kitai progai. Kai kurie iš jų taip pat gali būti pakartotinai naudojami. Šie lipdukai dažniausiai yra pigūs ir gana prieinami.

5. Daugiaspalviai klasikiniai „Mehandi“ lipdukai:

Kelių spalvų klasikiniai „Mehandi“ lipdukai

Daugiaspalvės juostelės taip pat yra gana populiarios. Jie gali būti išdėstyti įvairiose vietose. Šio tipo skirtingi mehndi lipdukai gali padidinti jūsų grožį ir pritraukti kitus.

6. Rankų Mehendi lipdukas:

Rankų Mehendi lipdukas

Juodos, auksinės ir kitų spalvų galite lengvai rasti, pavyzdžiui, virš „mehandi“ lipdukų. Juos lengva dėvėti, o kartais juos galima pakartotinai naudoti. Galite pamatyti nurodymus ir atitinkamai juos supjaustyti.

7. Naujausi „Mehndi“ lipdukai:

Naujausi „Mehndi“ lipdukai

Aukso ir žalios spalvos taip pat galima nusipirkti kaip aukščiau esančius naujausio modelio mehendi lipdukus. Juos galima tinkamai nusipirkti, kad pasirinktumėte drabužių spalvas.

8. Tradicinis Mehandi lipdukas:

Tradicinis Mehandi lipdukas

Raudona ir ruda yra labiausiai paplitusios šios tradicinės mehandi lipdukų spalvos. Jie yra labai populiarūs dėl savo spalvos ir paveldo. Juos gali dėvėti tie, kurie turi tradicinių susibūrimų.

9. Sudėtingi Mehendi lipdukai:

Sudėtingi „Mehendi“ lipdukai

Taip pat galite išleisti papildomų pinigų ir nusipirkti sunkių meno kūrinių, kaip nurodyta aukščiau. Šie „mehndi“ lipdukai, užklijuoti, apims visą ilgį ir yra tinkamai suformuoti, kad tiktų beveik visoms rankų formoms. Vakarėliams galite dėvėti tokio tipo mehandi lipdukus. Ant jų galite pridėti blizgučių su klijais. Jų galima nusipirkti specialiose parduotuvėse.