Ar norite, kad jūsų Mehndi ceremonija būtų unikali? Pagalvokite, kad padarytumėte kažką kitokio! Skirtingos religijos turi savo individualias vestuvių ceremonijas; tačiau viena vestuvių ceremonija, įprasta daugumai tikėjimo, yra mehendi ceremonija. Surenkite žaidimus, kuriuose galėtų dalyvauti beveik visi jūsų svečiai, ir smagiai praleistų laiką. Štai kodėl jums gali tekti planuoti pramogą savo svečiams. Čia pateikiame geriausius patarimus ir būdus, kaip linksminti svečius per „Mehandi“ ceremoniją, kartu linksmybes, kurios džiugina jus ir jūsų svečius.

Kaip linksminti svečius Mehndi metu

10 geriausių būdų, kaip linksminti savo svečius Mehndi ceremonijoje:

1. Eikite į lobių medžioklę:

Medžiotojų paieška yra puikus būdas linksminti vaikus net fotografuojant. Ant vaikų stalo padėkite daiktų sąrašą, kurį jie turi atrasti, kitaip atsakydami į klausimus (pvz., Kiek pakopų turi vestuvinis tortas? Laimėjusiems vaikams galite pateikti saldainių, kitaip paruoštų vakarėlių maišelių).

2. Pasisekė:

Kaip pakeisti vestuvių dovanas, kodėl gi ne turėti laimingą panardinimo dėžutę? Galite turėti padalintas dalis vaikams ir suaugusiems. Vietoj to, kad tik būtų pasiekiamas malonumas jų vietoje, jis prideda jaudulio ir laukimo – leiskite savo paslaugoms linksminti savo vestuvių svečius.

3. Drugelio išleidimas:

Ieškote gražaus būdo užbaigti ceremoniją? Pasirūpinkite, kad drugelio išskyros būtų puikus būdas pritraukti svečius ir palikti visus besišypsančius. Kai kurios poros vis dar turi ypatingų prisilietimų, panašių į prasmingos dainos gyvavimą, kitaip mėgstamo eilėraščio analizė anksčiau nei kitaip išleidimo metu, todėl tampa kūrybingi.

4. Karnavaliniai žaidimai:

Svečiai bus šeima ir draugai, kurie galbūt anksčiau nebuvo susitikę. Baigę vakarienę ir kalbas, priešingu atveju tarp ceremonijos ir priėmimo pasiūlykite žmonėms linksmo elgesio, kuris yra interaktyvus ir įtraukiantis. Šiuos metodus jūsų svečiai gali derinti su kitais, be to, patiria ypač patogų artėjimą prie žmonių, kurių jie gali neatpažinti.

5. Nuotraukų būdelė:

Kartu su linksmybėmis įvairaus amžiaus svečiams fotokabina yra puiki priemonė parodyti savo temą ir asmenybę. Pavyzdžiui, mūsų draugai, mėgstantys sniegą, pastaruoju metu surengė vestuves žiemos stebuklų šalyje, kur foto stendas buvo visiškai aprūpintas visų-nuo snieglenčių iki skrybėlių žiemai ir akinių..

6. Šokiai:

Šokiai kitą kartą yra didelė mehndi ceremonijos dalis. Tai taip pat galite naudoti kaip žaidimą. Galite paprašyti svečių šokti pagal būgno dūžius. Asmenys, kurie nesugeba tęsti ritmo, gali būti išnaikinti. Todėl jūsų svečiai gali šokti ir gauti naudos iš renginio.

7. Dizainų kūrimas:

Nors diena yra šuolis stebėti mehendi perteklių, jūs, viršininkas, jį gerai panaudojote. Pasinaudokite papildomu mehndi ir pakvieskite savo svečius išbandyti savo jėgas piešti mehandi. Tai gali būti įdomu, be to, kai kurie gali išvykti gyventi pagal išgalvotą dizainą.

8. Šaradai:

Priimtinas žaidimas, kuris taip pat žaidžiamas daugelyje renginių, yra šarados. Galite žaisti šaradas, vėl suskirstę svečius į grupes. Tai gali būti itin puikus pramogų pagrindas.

9. Dhol konkursas:

Skirtas ypač triukšmingoms svečių situacijoms, turėkite dholą, kitaip dholaki žaidžiantį priešpriešą. Galite pasiteirauti muzikantų, kuriuos samdėte, pasiūlyti savo įrankį žaidimams. Vėliau galite paprašyti svečių pasiimti ritinį, kai vienas kitą muša būgnas.

10. Muzikos apeliacijos karštoji linija:

Tačiau su didžėjumi sudaryti 3 valandų trukmės grojaraštį, kuris patinka visiems, gali būti sudėtinga. Puikus būdas išreikšti skirtingus muzikos skonius yra paprašyti savo svečių paprašyti dainos ir atlikėjo savo RSVP. Priešingu atveju, jei turite vestuvių svetainę, tada sudaromas muzikos norų sąrašas.

Vaizdo šaltinis: 1.