Mehndi yra sena tradicija Azijos ir Persijos šalyse ir yra naudojama beveik kaip brangakmenis ypatingoms progoms, tokioms kaip vestuvės, kūdikių dušas, rakhi ir kt. Tačiau henna ar mehndi atrodo gerai ne tik dėl įmantraus dizaino, bet ir su spalva. Tai priklauso nuo chna tipo ir kokybės, rankų tekstūros ir papildomų prekių naudojimo spalvai pagerinti. Kai kurie žmonės natūraliai įgauna tamsią chna spalvą, o kiti – ne. Taigi čia mes turime keletą geriausių patarimų, kaip padaryti mehndi tamsų.

6 geriausi patarimai, kaip padaryti „Mehndi“ tamsų

Geriausi patarimai, kaip padaryti Mehendi tamsų:

1. Cukraus ir citrinos mišinys:

Citrina yra labai geras katalizatorius, išleidžiantis dažus, o cukrus padeda mehndi liestis su oda. Taigi galite užvirinti vandenį su cukrumi ir įpilti citrinos lašų. Kai tepate „Mehandi“, kai jis išdžiūsta, tepkite šį mišinį bent tris kartus tamsiai spalvai. Tai yra viena iš geriausių ir natūralių namų gynimo priemonių, kad mehndi taptų tamsesnis.

2. Pašalinkite balzamą pašalinus Mehndi plutą:

Kai pašalinsite mehndi plutą po to, kai ji išdžius, galite naudoti medicininiais tikslais turimus balzamus, kad spalva įsiskverbtų į odą ir palikite per naktį. Nenaudokite vandens, kai pašalinsite mehndi. Nepanikuokite, balzamai išspręs jūsų problemą, dėl kurios Mehendi gali tapti tamsesnė.

3. Pašalinkite „Mehndi“ dizainą „Ghee“:

Kai pašalinsite mehndi plutą po to, kai ji išdžius, galite naudoti „Desi ghee“, kad padėtų vystytis ir įsiskverbtų spalva į odą, ir palikite ją per naktį. Nenaudokite vandens, kai pašalinsite mehndi. Tai geriausias natūralus metodas, kaip mehndi padaryti tamsesnį.

4. Rankomis perbraukite gvazdikėlių dujų dūmus:

Užtepę paskutinį citrinos ir cukraus mišinio ratą, ant Tawa galite pridėti 4-5 gvazdikėlių ir leiskite rankomis perbraukti gvazdikėlių dūmus. Tai ne tik išdžiovins chną, bet ir padės spalvai įsiskverbti į odą. Tačiau būkite atsargūs.

5. Ilgą laiką paliekant chną:

Jei norite geresnės spalvos, laikykite mehndi ilgas valandas, neleisdami vandeniui liesti rankų. Kai baigsite paskutinį citrinos ir cukraus mišinio raundą ir jis išdžius, naudokite garstyčių aliejų ir viską užtepkite tik vieną kartą ir palikite, kol pašalinsite mehndi. Jūs netgi galite apsvarstyti galimybę jį pašalinti kitą dieną sutemus. Tai yra vienas iš geriausių metodų, kaip padaryti Mehendi tamsų ir kurio laikosi dauguma žmonių, nes jis neturi jokio šalutinio poveikio.

6. Venkite vandens mažiausiai 24 valandas:

Nuo to laiko, kai uždėjote mehndi, iki to laiko, kai pašalinsite išdžiovintą plutą, visiškai nepilkite vandens. Taigi geriau iš anksto atlikti visus namų ruošos ir kitus darbus, o tada sėdėti mehndi. Net ir pašalinus, venkite plauti rankas vandeniu. Tačiau jei išvis po to reikia tepti vazeliną ar ghee iškart po to.