Mehandi tepamas ant odos nuo neatmenamų laikų. Tai meno forma, kuri, atrodo, niekada nesensta. Senovėje Mehndi taikydavo daugiausia Azijos ir Afrikos kilmės moterys, tačiau pastaruoju metu Mehendi taikymas įgavo naują posūkį. Tai tapo tendencija tarp daugelio moterų, gyvenančių visame pasaulyje. Kadangi „Mehandi“ dažymas yra lengvas, neskausmingas ir nėra nuolatinis žymėjimas ant kūno, jis tapo populiarus visame pasaulyje laikinos tatuiruotės pavidalu.

Pilvo Mehendi dizainas

Nors Mehndi tepamas ant rankų ir kojų, moterys taip pat tepa Mehandi ant pilvo. Tai kitoks faktas, kad kai kuriose Indijos kultūrose Mehndi tepimas ant nėščių moterų pilvo yra įprastas dalykas, tačiau pilvo Mehendi taip pat tapo nauja tendencija tarp moterų. Štai sąrašas gražių pilvo Mehndi dizaino su nuotraukomis, kurias tikrai įvertintumėte.

Geriausi pilvo Mehndi dizainai su nuotraukomis:

1. Gėlių pilvas Mehendi dizainas:

Gėlių pilvo Mehendi dizainas

Jei norite pademonstruoti plokščią pilvą su gražia laikina tatuiruote, šis dizainas jums padės, nes jis yra ne tik gražus, bet ir labai gražus. Taikykite šį „Mehndi“ dizainą ir pasipuikuokite plokščiu pilvu.

2. Paprastas pilvo Mehandi dizainas:

Paprastas pilvo Mehandi dizainas

Tai paprastas ir mažas „Mehendi“ dizainas, pritaikytas aplink bambos sritį ir puikiai tinka pademonstruoti plokščią pilvą, neatrodant lipniam. Ir geriausia šio „mehandi“ dizaino dalis yra ta, kad jis netgi derės su vakarietiškais drabužiais.

3. „Creeper Belly Mehendi“ dizainas:

„Creeper Belly Mehendi“ dizainas

Tai labai gražus mehndi dizainas, nupieštas ant pilvo ir puikiai tinka ne tik pasipuikuoti plokščiu pilvu, bet ir pasipuikuoti ceremonijose ir kitomis progomis.

4. „Spider Belly Mehndi“ dizainas:

Voro pilvo Mehndi dizainas

Tai mielas įmantrus mehendi dizainas, kuriam apibūdinti nereikia žodžių. Labai paprastas ir tuo pat metu gražus mehandi dizainas, skirtas jums pasipuikuoti bet kokiomis progomis.

5. Gražūs „Caterpillar Belly Mehandi“ dizainai:

„Caterpillar Belly Mehandi“ dizainas

Tai dar vienas gražus „mehndi“ tatuiruotės dizainas, kurį galima nupiešti ant pilvo. Man patinka šį dizainą vadinti „vikšro“ dizainu dėl projekcijų aplink dizainą. Tai išties puikus dizainas, leidžiantis pasigirti savo stiliumi ir plokščiu pilvu.

6. Sudėtingas pilvo Mehendi dizainas:

Sudėtingas pilvo Mehendi dizainas

Nėštumas yra gražiausias laikotarpis moters gyvenime. Ir nors kai kuriose kultūrose yra paprotys Mehendi tepti ant nėščios moters pilvo, vis tiek galite jį taikyti, net jei nesate senų papročių ir ritualų tikintysis. Aš turiu galvoje, kad jums nereikia papročių, kad pasakytų, kada atrodyti gražiai?

7. „Cool Belly Mehndi“ dizainas:

Šaunūs pilvo Mehndi dizainai

Tai labai gražus „mehndi“ dizainas, kuris puikiai atrodys, jei turite plokščią pilvuką ir beviltiškai juo puikuojatės, nes tai yra vienas iš tų gražių dizainų, kurie jūsų nenuvils.

8. Spalvotas pilvo Mehandi dizainas:

Spalvingas pilvo Mehandi dizainas

Tai labai spalvingas Mehendi dizainas, kuris atrodo nuostabiai ir yra puikus pasirinkimas tepti ant pilvo.

Jei norite, kad jūsų „Mehendi“ atrodytų geriausiai, patartina tepti cukraus ir citrinos mišinį. Tai padarys spalvą patvaresnę.