Göğüs ölçünüzden memnun değil misiniz? Göğüs büyüklüğü, bir kadının özgüvenini ve onun kadınsı çekicilik anlayışını kontrol eden başlıca faktörlerden biridir. Küçük göğüsler onları daha az güzel hissettirir. Herhangi bir zararlı yan etkisi olmadan, çok kısa bir süre içinde meme boyutunu büyütmenize yardımcı olacak birçok yol vardır..

Evde Doğal Olarak Hızlı Büyütme Nasıl Yapılır?

Doğal Olarak Daha Büyük Göğüsler Nasıl Elde Edilir:

Aşağıda, güzel ve arzu edilen şekiller oluşturan herhangi bir yan etki olmadan doğal ve hızlı bir şekilde daha büyük göğüslere sahip olmak için en iyi 20 doğal ev ilacı ve ipucundan bahsedeceğiz..

1. Çemen Göğsün Daha Büyük Olmasına Yardımcı Olabilir:

Çemen otu Daha Büyük Göğüs Almaya Yardımcı Olabilir

Bu, meme boyutunu yükseltmeye ve onları sıkıca oluşturmaya yardımcı olabilir. Fitoöstrojenik bir bitki olduğu için östrojen ve progesteron gibi meme büyütücü hormonları uyarır. Bir macun oluşturmak için ¼ fincan çemen tozunu biraz suyla karıştırın. Macunu göğüslere sürün ve hafifçe masaj yapın. 10 dakika oturmasına izin verin ve ardından suyla yıkayın. Göğüslerinize çemen yağı ile günlük masaj yapın, aksi takdirde, bir kısım çemen otu artı iki kısım vücut kremi karışımı.

2. Göğsü Büyütmek İçin Susam Yağı:

Göğsü Büyütmek İçin Susam Yağı

Size ne söylenmiş olursa olsun, susam tohumu sarkık göğüsleriniz için harika bir seçenektir. Göğüslerinizin şeklini ve dolayısıyla boyutunu iyileştirmeye yardımcı olarak doğru büyümelerini sağlar. Göğüsleri sıkılaştırmada eşit derecede etkilidirler, hepsi mükemmel bir diyet için sağlıklı bir reçeteyle bağlantılı olan bir kalsiyum, protein ve potasyum karışımı içerirler. Yani, tohumları tüketebilir ve işe yaramasını bekleyebilirsiniz, ancak bu işlem nispeten yavaş olduğu için, bunları zencefil ve zerdeçal ile macun yapmak ve göğsünüzde masaj yapmak için kullanabilirsiniz. İşlemi haftada iki kez tekrarladığınızdan emin olun..

3. Göğüsleri Büyütmek İçin Rezene Tohumları:

Göğüs Büyütmek İçin Rezene Tohumu

Göğüslerinizi nasıl büyüteceğiniz, rezeneyi olay yerinden uzak tutamaz, çünkü iyi bilinen bir bitkidir ve göğüslerinizi şekillendirmeye ve gelişmelerine yardımcı olan bariz bir doğal besindir. Bunun nedeni, vücut dokularınızın gelişimine yardımcı olan kadınlık hormonu olan yüksek dozda fitoöstrojen içermeleridir. Ayrıca flavonoidler açısından da zengindirler, böylece göğüs yağı çevresindeki kaslarınızın daha iyi tonlanmasını sağlarlar. Bakkal listenize ve günlük diyetinize rezene eklemeniz gerekir, ancak bunun yerine zıt sonuçlara yol açabileceğinden, ondan çok fazla şey yapmadığınızdan emin olun..

4. Göğüsleri Daha Büyük Büyütmek İçin Buğday Tohumu Yağı:

Göğüs Büyütmek İçin Buğday Tohumu Yağı

Göğüs büyütme ve daha dolgun bir profil elde etmek için buğday tohumu yağı da kullanılabilir. Göğüslere bir kez masaj yapıldığında, bölgeye kan akımını artırmaya yardımcı olacak, uygun beslenmeyi ve iyi metabolizma için oksijeni garanti edecektir. Bu meme boyutunu artıracaktır. Göğüslerinize birkaç damla buğday tohumu yağı sürün ve 10 dakika boyunca küresel hareketlerle ovalayın. Bir ay içinde daha büyük göğüsler elde etmek için bu tedaviyi günde 2 veya 3 kez uygulayın..

5. Daha Büyük Göğüs Almak İçin Proteinler:

Daha Büyük Göğüs Almak İçin Proteinler

Hepimiz proteinlerin kas büyümemizi oluşturmak için gerekli olduğunu belirlediğimizden beri. Bu nedenle, vücut geliştiricilerin üstün miktarda et ve proteinlerle dolu yumurta yeme arzusu vardır. Ayrıca meme, bayanlar için de titiz bir kas türüdür. Daha dolgun bir meme bulmak için yeterli miktarda protein tüketmeniz gerekir. Bu, göğsünüzü büyütmek için en iyi yemek ipuçlarından biridir..

6. Daha Büyük Göğüs İçin Yabani Yam:

Daha Büyük Göğüs İçin Yabani Yam

Yabani yam, göğüs büyütme için naturopatik doktorlar tarafından önerilmektedir. Bu bitki, meme dokusu büyümesini desteklemeye yardımcı olan fitoöstrojenler içerir. Yabani yam çayda kullanılabilir, aksi takdirde meme şişmesi için kapsül tipi. Ayrıca, progesteronun tüm cilde nüfuz etmesine izin vermek için göğüslerinizi yabani yam kremiyle ovabilirsiniz. Büyük beden meme vermeye kesinlikle yardımcı olur..

7. Daha Büyük Göğüsler İçin Besleyici İçecekler:

Daha Büyük Göğüsler İçin Besleyici İçecekler

Süt ve papaya suyunu düzenli olarak yudumlayabiliyorsanız, göğüslerinizi daha hızlı ve daha büyük büyütme olasılığınız yüksek olacaktır. Bu 2 bileşendeki bir besine ek olarak vitamin, göğsünüzü güçlendirmeye ve onları dolgunlaştırmaya yardımcı olan gerçekten büyüktür. İçmek istemiyorsanız, taze papaya tüketmek de iyi sonuç verecektir..

8. Göğüsleri Daha Büyük Büyütmek İçin Marshmallow Kökü:

Göğüsleri Büyütmek İçin Marshmallow Kökü

Nadir bir şekilde hatmi kökü elde edebileceğiniz belirsizliği, meme büyümesi için bir ilaç elde etmek gerçekten şaşırtıcı olacaktır. Ancak ham haliyle elde etmek son derece basit olmadığı için piyasadan hatmi kökünün ekstraktını alabilirsiniz. Bunun meme boyutunuz üzerinde kanıtlanmış bir sonucu vardır. Yine de, bu bitkiden faydalandığınızda göğsünüzün aşağı doğru eğildiğini gözlemlemek akıllıca olmayacaktır..

9. Doğal Brest Geliştirme Losyonu:

Göğüsleri doğal olarak büyütmek için Doğal Brest Geliştirme Losyonu

Bir yemek kaşığı soğan suyu, yarım yemek kaşığı eski zerdeçal tozu ve ılık bal ile küçük bir oranda karıştırarak, göğsünüzü nasıl büyüteceğiniz konusunda mükemmel bir doğal çözüm elde etmiş olursunuz. Bu losyonu göğsünüze masaj yapın ve kuruduktan sonra sutyeninizi tekrar takın. Daha sonra banyo yaptığınızda yıkayın. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, bu losyonu sadece evde kaldığınız zamanlarda kullanmanızdır, aksi takdirde kıyafetlerinizi lekeleyebilir. Ayrıca, istenen sonuçlar için bunu her gün 5-10 dakika yapmayı unutmayın..

10. Tavuk:

Göğüsleri hızlı büyütmek için tavuk

Tavuğun liderliği takip etmesiyle, göğsün nasıl daha hızlı büyütüleceği bu listede bir sonraki sırada. Şimdi vitesi doğrudan değiştiren tavuklar, besin zinciri yoluyla bize ulaşan ve östrojen oluşumuna yardımcı olan büyüme hormonları ile besleniyor, dolaylı olarak göğüslerinizin gelişimine doğal yoldan yardımcı oluyor. Yine de nereden alışveriş yaptığınıza dikkat etmelisiniz, çünkü tavuk ayrıca antibiyotik takviyeleri ve diğer kimyasallarla da doldurulabilir, bu da ne pahasına olursa olsun kaçınmak istediğiniz sarkık göğüslere yol açacaktır..

11. Muzlu Milkshake:

Göğsünüzü doğal olarak büyütmek için Muzlu Milkshake

Muzlu milkshake, evde doğal olarak daha büyük göğüslere sahip olmanın son çaresidir. Aynı zamanda zayıf olarak kabul edilen düşünen bir kadınsanız, muzlu milkshake’den daha iyi hiçbir şey kurtarmanıza gelemez. Sütün sıkılaştırıcı özelliği sayesinde süt size güç verecek ve kaslar kısa sürede pompalanacaktır. Bu göğüslerinize daha dolgun bir görünüm verir. Bir bardak muzlu milkshake işinize yarayacaktır ama bu durumda egzersiz için önlem alacağınız miktardır. Çok fazla süt veya muz, faydaları azaltabilir ve bunun yerine başka yerlerde kilo almanıza neden olabilir..

12. Daha Büyük Göğüsler Almak İçin Egzersizler:

göğüsleri büyütmek için egzersizler

Şınav, bench press, duvar şınav, göğüs presleri ve göğüs kompresyonu gibi belirli egzersizler meme büyümesine yardımcı olabilir. Bu egzersizler, göğüs bölgesindeki ve çevresindeki cilt ve kas dokularını tonlandıracak kolların ve omuzların ilerlemesini içerir. Bu, göğüslerinizi daha sıkı ve daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu göğüs büyütme egzersizlerini her gün en az 30 dakika yapın..

13. Göğüsleri Daha Büyük Büyütmek İçin Şınav:

Göğüsleri Büyütmek İçin Şınav

Cephenizin önünde zemine kadar tamamlanabilir ve ellerinizi yüzeyde bile tutabilir. Bacaklarınızı yerde düz bir çizgide tutun, ayrıca avuç içlerinizin de yardımıyla kendinizi yukarı kaldırın ve yavaşça aşağı kaydırın. Bunu en az 13-15 kez yapın, ellerinizde ve göğsünüzde güçlü ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Kuyudan gelen taslak suyu ayrıca göğüs kaslarınızı germenize yardımcı olabilir, göğüslerinizin daha hızlı yükselmesini sağlayabilir. Şınav, göğüs ölçünüzü, sahip olduğunuzdan daha büyük hale getirebilir..

14. Smear İyileştirme Serumları Artı Kremler:

Evde krem ​​sürerek göğsü nasıl büyüteceğinize dair başka bir çözüm isteyin, bu cevabı gösterecektir. Prosedürü çok daha kolay ve ekstra etkili hale getirmek için göğüslere masaj yapmadan önce göğüs büyütme kremleri ve serumları sürdüğünüzü doğrulayın. Ayrıca test edilmiş ve sonuçlarla kanıtlanmıştır. Triactol, kullanabileceğiniz kabul edilendir..

15. Göğüs Kremleri:

Piyasa, meme gelişimi için ideal olan çeşitli markalar nedeniyle çeşitli meme büyütme kremleri ile meşgul. Artık cildinize uygun bir krem ​​seçebilirsiniz. Yine de kremler, göğsünüzün daha dolgun olmasına yardımcı olur ve cüruflu olmasına karşı dayanıklıdır. Bu, göğüsleri büyütmenin çözümlerinden biridir..

16. Daha Büyük Göğüs İçin Masaj:

Göğüslere sık sık masaj yapmak göğüs büyüklüğünü artırabilir. 2 şekilde fayda sağlar. Birincisi, kan dolaşımını arttırır, ikincisi, meme içindeki dokuların daha büyük ve daha sıkı görünmesini sağlamak için yaslanmasına yardımcı olur. Zeytinyağına benzer doğal yağlar kullanın, aksi takdirde göğüslerinizi ovmak için badem yağı kullanın..

17. Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağ:

9 damla sardunya (Geranium dissectum) esansiyel yağı artı 16 damla Ylang Ylang (Cananga odorata) alın ve bu karışıma yaklaşık 50 ml badem yağı ekleyin. Bu yağı alın ve en iyi sonuçlar için yaklaşık 30-60 gün boyunca günde iki kez hafif saat yönünün tersine masaj yaparak göğüslerinize sessizce masaj yapın. Adet kan akımının kökten azaldığını göreceksiniz; küçük olmayacak, aksi takdirde korkunç PMS’nin ana hatları olmayacak, ayrıca yakın anlarınız boyunca meme uçlarınız üzerinde ve hakkında ek hassasiyet kazanacaksınız. Bu, herhangi bir yan etki ve ağrı olmadan evde doğal olarak göğüs büyütmek için en iyi yağdır..

18. Göğüs Büyütme Hapları Almak:

Göğüs büyütme hapları almayı, göğüs kaslarınızı çalıştırmayı ve göğüs büyütme serumlarını uygulamayı birleştirin, aksi takdirde masajlı kremler size en iyi sonuçları verecektir: göğüs boyutunu daha hızlı büyütmek ve ekstra etkili bir şekilde. Bu hapları almadan önce, doktor aksi halde hekimden rehberlik almalısınız. Bu, daha büyük göğüslere sahip olmanın diğer basit ipuçlarından biridir..

19. Akıllı Giysileri Seçin:

Göğüslerinizi doğal yollarla nasıl büyütebilirsiniz?

Gömme üstlerde elbise de elbiseler. Yine de, en büyük göğüsler bol, dökümlü giysiler içinde yutulacaktır. Göğsünüzü vurgulamak istiyorsanız, sonrasında üzerinize oturan ve kıvrımlarınızı saran giysiler giyin. Hareketsiz tişörtler ve yüksek yakalı forma oturan kazaklar hile yapabilir. Doğru türde kıyafetleri yormak, özgüveninizi artırmanıza ve küçük göğüslerinizden dikkat çekmenize yardımcı olabilir. Bu, sutyenin içine yerleştirilen dolgulu sutyenler, jel ekler, silikon göğüs büyütücüler vb. içerir..

20. Meme Büyümesinde Sabır:

Ameliyat olmadıkça memenizin bir günde büyüyüp büyüyemeyeceğini bilmelisiniz. Artık bir kız ergenlik çağına ulaştığında, göğsünün yanında son derece küçük bir et yumruğu büyür, tam teşekküllü bir memenin oluşması uzun zaman alır. Bu nedenle, göğüs büyütme talimatlarını uyguladıktan sonra bireysel olarak bayanların dayanıklı olması gerekir. Demek ki böyle bir dönemdeyken sabırlı olmalısınız..

Bu makaleyi sonuçlandırdık ve kendinize, göğsünüzü olabildiğince mükemmel bir şekilde büyütmenin çözümleri olan en iyi 20 çareyi buldunuz. İstenen sonuçları daha da hızlı görmek için, lehinize en uygun olanı bulana kadar ara sıra ilaçları karıştırın ve deneyin..