Göğüs sıkılaştırıcı kremler veya göğüs sıkılaştırıcı kremler mi arıyorsunuz? Evet ise, o zaman bu makale tam size göre. Çoğunlukla hamilelikten sonra meme sarkık görünür ve uzun vadede zor olabilir. En sevdiğiniz kıyafetleri giymek zorlaşır ya da daha kötüsü acı verebilir. Ama endişelenme! Kullanımı güvenli ve etkili olan en iyi göğüs sıkılaştırıcı kremlerden bazılarını derledik..

Göğüs Sıkılaştırıcı Kremler

Etkili Göğüs Sıkılaştırıcı/Sıkılaştırıcı Kremler:

Bu nedenle, Hindistan’ın her yerinde bulunan ve düzenli kullanımla etkili olan ve kadınlara faydalı olan 10 göğüs sıkılaştırma (Sıkılaştırıcı) kremine bir göz atın.!

1. INLIFE Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Doğal bitkilerin ayurvedik tescilli bir karışımıdır. Bu, Hindistan’daki büyük faydaları olan en iyi göğüs sıkılaştırıcı kremdir. Cilt tutma yapısını gençleştirmek için göğüsleri yukarı kaldırmaya yardımcı olur. Bu normal bileşenler, göğüsleri daha dolgun ve daha sıkı tutmak için göğüs bölgenizdeki bağ ağını güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca göğüs cildinizin yumuşaklığını artırarak cildinizin yumuşak ve dolgun olmasını sağlar. Bu göğüs sıkılaştırıcı krem ​​güvenli bir artı sarkık göğüsleriniz için başarılı bir bitkisel tedavidir..

INLIFE Göğüs Sıkılaştırıcı Krem

INR 400/-‘e yerleştirilen bu göğüs sıkılaştırıcı krem ​​ucuzdur ve sunacağı çok şey vardır. Özellikle kolajen büyümesini artırmak, çatlakları azaltmak gibi ek faydaları ile bilinen bu etki için zararlı etkileri bulmak zordur. Bu yüzden, bunu listedeki diğerleri gibi mükemmel bir şekilde seveceğinize yeterince ikna olduk. Raf ömrü ölmek olduğu için bunu deneyin.

2. VLCC Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

VLCC Göğüs Sıkılaştırıcı Krem

VLCC’nin göğüs sıkılaştırıcı kremi veya göğüs sıkılaştırıcı kremi, kadın hormonlarını dengeleme ve daha sıkı bir kontürü destekleme yetenekleriyle bilinen şifalı bitkilerin benzersiz bir karışımını ve kabarık bir konturu içerir. Sonuçlar düzenli kullanımda 3 hafta içinde görülmeye başlar, ancak düzenli kullanılmadığında 6 haftaya kadar uzayabilir..

3. Bio Beauty London – Zeytinyağlı:

Göğüs, daha sıkı, daha sıkı ve ekstra kavisli bir görünüm oluşturmak için sınırlı bir formülasyondur. Daha dolgun ve daha sıkı büyümeyi destekleme yetenekleriyle tanınan şifalı otlar ve diğer kanıtlanmış bileşenlerin bir karışımını içeren son derece özel bir formülasyondur..

Sadece 399 rupi olarak fiyatlandırılan bu, sizin için hazırlanandan daha iyisine sahip olamayacağınız için kendinizi bağlamak için iyi bir anlaşma. Yan etkileri burada gördüğünüz bitkilere karşı alerjiyi içerebilir, ancak genellikle oldukça zararsızdır ve göğüslerinize sıkı bir görünüm kazandırmada faydalıdır..

4. FEG Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Göğüs hücresini aktive eden bitkisel özler içerir. Bu göğüs sıkılaştırıcı krem, göğüs hücresi, adiposit artı histiosit proliferasyonunu destekleyebilir. FEG, meme hücresinin açık artı bloke durumunu değiştirebilir; meme dokularının daha iyi büyüleyici becerisini elde edin. Göğüs için sınırsız aktif diyet bileşenleri sağlayabilir. Etkili çalışan Ginseng, Çuha çiçeği, Pueraria Mirifica Angelica, Mür, Yeşil papaya içeren malzemeler.

Bu doğal içerikle zenginleştirilmiş göğüs sıkılaştırıcı kremin fiyatı yaklaşık 600 dolar. Bu kremin her bir parçası kendi içinde mükemmelliği ortaya çıkarır ve hiçbir yan etkisi olmayan iyi sonuçlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Kompozisyon çok basit ve hepsi kendi avantajlarıyla vücudunuz üzerinde çalışıyor ve tüm hikaye bittiğinde arzu edilen bir sonuç getiriyor..

5. Ella Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Kaybedilen besinleri, vitaminleri ve mineralleri yenileyen ve böylece cildin tutuş yapısını artıran ve göğüs kontrolünü artıran Ayurvedik göğüs formülleri oluşturulmuştur..

Ella Göğüs Sıkılaştırıcı Krem

Ella, Hindistan’daki en iyi göğüs sıkılaştırıcı kremlerden biridir ve fiyatı yalnızca 229 INR olan bir Hint markasıdır. Bu size iyi bir anlaşma gibi görünse de, aynı derecede harika çalışıyor. Kremin, muhtemelen 10 katını harcayabileceğiniz ameliyata faydalarını hayal edin. Kulağa hoş geliyor değil mi? Acilen tıbbi mağazaya gitmenizi ve bunu bir an önce almanızı bekliyoruz..

6. Lass Naturals Blossom Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Bu, kızlar ve kadınlar için %100 Bitkisel Göğüs Sıkılaştırıcı ve Güçlendirici Kremdir. Blossom Sıkılaştırıcı Krem, doğal sıkılık, tonlar ve meme dokularını iyileştirmede son derece yararlı olan çok özel bir Bitkiler grubunu kapsar. Kadınlık hormonlarını kontrol eder ve kan akışını en aza indirir. Blossom Göğüs Sıkılaştırıcı Krem, özellikle zayıflama veya hamilelikten sonra sıkılık kaybı için önerilir..

Blossom Göğüs Sıkılaştırıcı Krem

Sadece 450 Hint rupisi gibi katlanılabilir bir maliyetle, sizin için doğru türde krem ​​olması için bunu kolayca seçebilirsiniz. Bir servete mal olmasa da hoş kokusu ve kusursuz şık ambalajıyla sizi etkilemeyi başarıyor. Kremin faydalarından daha önce bahsetmiş olduğumuza göre, kremin sunduklarına bayılacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Her parçası. Ayrıca, muhtemelen bir geri alım için gideceğinize de ikna olduk. Evet, bu göğüs sıkılaştırıcı krem ​​aslında o kadar iyi, özellikle hamile kadınlar için.

7. Panama’nın Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Bu, özellikle hassas göğüs derisi için formüle edilmiş gelişmiş, yoğun Göğüs Sıkılaştırıcı Kremdir. Firmalar artı hareketli cildi sıkılaştırır, sarkmayı azaltır, ayrıca kaldırır ve tanım artı dolgunluk sunar. Bu göğüs kremi, her yaştan kadının göğüslerini sıkılaştırmaya yardımcı olur..

Fiyatı 700 INR’dir ve bu göğüs sıkılaştırma kremini eve getirmek ve sonuçları hemen görmek için yeterli olacaktır. Kulağa ilgi çekici geliyor değil mi? Söylemeye gerek yok, öyle. Krem, Güney Doğu Asya’da popülerdir ve herhangi bir yan etkisi olmayan bir bütçe dahilinde kolay bir seçim olabilir..

8. Pueraria Mirifica Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Buna Çuha çiçeği, Yeşil papaya, Pueraria Mirifica, Ginseng dahildir. Bunu uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pueraria Mirifica, KwaoKrua olarak da bilinir, Tayland’da bir kökten gelen bir bitkidir. Kökün, bitki ginsengine paralel olarak enerji ile ilgili birçok sağlık yararına sahip olduğu söylenir. Meme hücresi, adiposit artı histiyositik proliferasyonu destekleyebilir..

Üçüncüsü, listemizde bu, Hindistan’da bulabileceğiniz en iyi göğüs sıkılaştırıcı kremlerden biridir. Fiyat, çıtanın üst sınırına yerleştirilse de, anlaşmadan nereye varacağınızı biliyorsanız, bahislerinizi artırmayı hiç düşünmemelisiniz. Bu losyonun fiyatı 2000 INR’dir ancak en iyi göğüs sıkılaştırıcı kremdir..

9. Nivea Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Bu, mükemmel özelliklere sahip en iyi ve iyi bilinen markalı göğüs sıkılaştırma kremlerinden biridir. Kadınların çoğu, doktorlar tarafından da düzenli olarak önerilen bu göğüs sıkılaştırıcı kremi kullanır. Hint çevrimiçi mağazalarında ve pazarlarında da kolayca bulunur..

10. Sarımsak Göğüs Sıkılaştırıcı Krem:

Cildi beslemek, kırışıklıkları azaltmak, nemlendirmek, memeyi büyütmek için etkinlik ve ayrıca cildi beslemek için meme dokusunu sıkılaştırmak için doğal bitkilerden hazırdır. Soya Özü, Propilen Glikol, Bitkisel Öz, Metil Paraben, D-Panthenol, Aloe vera, E Vitamini, De maden suyu, Propil Paraben ve Nikotinamid içerir..

Bunu tüm yerel mağazalarda bulabilirsiniz ve fiyat açıkça buna göre değişir. O yüzden oturup doğru göğüs sıkılaştırıcı krem ​​ismini düşünmenize gerek yok, işte size en uygun krem. Zencefil kremleri oldukça popülerdir. Ancak, tüm bu parayı bir kozmetik kremine harcamayı düşünüyorsanız, bunun yerine doğal bir ev yapımı krem ​​yapabilirsiniz..

11. Göğüs Geliştirmeleri:

Yabani yam, Göğüs Geliştirmede önemli bir unsurdur. Bir fitoöstrojen olarak kabul edildiğinden, meme bezlerine ilham vererek göğüsleri daha dolgun hale getirebilir. Soliter bir meme kavanozu, maliyetleri 49 $ artırır ve 4 ila 6 hafta sürer. Kalıcı implantlara kıyasla oldukça risksizdir, ancak elde edilebilecek hiçbir klinik veri olmadığından, Göğüs Büyütmeyi akılda tutanların dikkatli davranması gerekir..

Göğüs Sıkılaştırıcı Krem Yan Etkileri:

Piyasada meme sıkılaştırıcı kremlerin sayısız ürünü bulunsa da, bazılarının kendi yan etkileri vardır ve kullanıcılara alerjisi vardır..

  • Piyasada kalitesiz göğüs büyütme kremleri bol miktarda bulunur. Karaciğer ve kan hastalıklarının yanı sıra meme veya rahim kanserine neden olabilirler. İkincisinin şansı hafif olsa da, şans tamamen göz ardı edilemez..
  • Progesteron, bu doğal göğüs büyütme takviyelerindeki ana hormonlardan biridir ve yarardan çok soruna neden olduğu bilinmektedir..
  • Vücudunuzdaki progesteronun aşırı kullanımı, birikime neden olabilir ve kortizol, DHEA ve testosteron gibi adrenal hormonların üretiminin ve yürütülmesinin kesintiye uğramasına katkıda bulunur..

Bu nedenle, bunlardan birini seçmeden önce bir doktora danışmanız en iyisidir. Vücudunuza, özellikle hassas bölgelere zarar vermemek için kendi başınıza seçim yapmamak daha güvenlidir. Gördüğünüz gibi göğüs büyütücüler biraz pahalıya mal oluyor ve yan etkileri var, ancak yine de akışta çok fazla sorun görebilecek cerrahi yoldan daha iyidir. Listedeki diğerleri olsa da gitmek için iyi. Bu yüzden bugün seçiminizi yapın. Yukarıdaki göğüs sıkılaştırıcı kremler listesinden göğüs sıkılaştırıcı kremlerden herhangi birini deneyin ve kendinizi daha rahat hissettirin..