Bandote papuošti miegamąjį? Sumišęs! Kaip ir ką turėčiau pabandyti papuošti savo miegamąjį? Tai dažnas klausimas, kurį šiandien užduoda kiekviena moteris. Be to, šiais Naujaisiais metais išbandykite ką nors naujo. Nesijaudinkite; mes esame čia, kad padėtume jums. Taigi šiame straipsnyje, kad jūsų miegamasis taptų nuostabiu atsitraukimu, aš pateikiau keletą geriausių patarimų, kaip papuošti jūsų miegamąjį.

Svarbiausias bet kurio miegamojo principas – aprėpti atpalaiduojantį miegą; tačiau tai iš esmės nėra vienintelė jo funkcija. Venkite naudoti atitinkamus miegamojo komplektus, narsias spalvas ir raštus, supakuotą kilimą ir išaugintus medinius baldus. Pasirinkite keletą eklektiškų ir unikalių dizaino elementų, kurie miegamajame suteikia tiek charakterio, tiek šilumos.

Kaip papuošti savo miegamąjį:

Čia mes įtraukėme keletą naujausių ir geriausių būdų papuošti savo miegamąjį. Pažvelkime į juos.

1. Padarykite pagrindinį tašką:

kaip papuošti miegamąjį

Kiekvienas kambarys nori židinio ir pastebimos vietos, kuri sukuria hierarchiją, kad būtų išvengta netvarkos. Kelis kartus židinio taškas yra lovos viršus, kurį galite sustiprinti supratę paryškintas pagalves. Įdėkite lovą į lango fasadą, kad ji būtų vientisa. Naudokite „loveseat“, kitaip papildomą kėdę ar sofą, priklausomai nuo vietos. Tai sukuria jūsų miegamąjį papildomą svetingą vietą, kurioje tikrai galite gyventi, be to, jis gali padėti jums susipažinti su naudojimu miegamajame maloniam laikui kartu ir atskirai.

2. Natūrali išvaizda:

kaip papuošti miegamąjį2

Pasinaudokite natūralia šviesa, kuri padeda kambariui jaustis šviesiai ir erdviai. Sluoksniuotos ilgos užuolaidos, taip pat šviesą blokuojantys atspalviai madai ir palankiausias šviesos valdymas. Pakabinkite paveikslą ant sienų kaip nuotraukų pakaitalą. Teorinis menas paprastai būna menkai vyriškas, jį nesunku nusipirkti pigiai, o kambarys atrodo iš karto logiškesnis ir šiuolaikiškesnis.

3. Miegamojo baldai:

kaip papuošti miegamąjį3

Miegamajam reikalingi kai kurie būtini baldai ir jie yra labai gerai išdėstyti, kad būtų stilingai atrodyti. Tai lova, naktinis stalas, čiužinys, spintelė, kėdė ar komoda, pagaminta iš medžio, kitaip metalo. Taip pat prie lovos uždėkite tam tikras pagalves. Visus šiuos baldus pastatykite kambario viduryje. Jūs galite turėti didžiulius daiktus ar kitus gabalus; tačiau jei jie yra nevienodi, jūsų kambarys atrodys netvarkingas ir netvarkingas. Laikykitės savo temos per visą dekoravimo procesą.

4. Pasirinkite tinkamą spalvą:

kaip papuošti miegamąjį4

Spalvų idėja yra svarbi sprendžiant, kaip pagražinti miegamąjį. Taigi, pasirinkite neutralias spalvas ir pridėkite akcentą papildomais priedais. Taip pat galite maišyti ir derinti su kitais miegamojo priedais, kad pagyvintumėte kambarį.

5. Naktinis stalas:

kaip papuošti miegamąjį 5

Padėkite visiškai įrengtą naktinį staliuką abiejose lovos pusėse. Tokiu būdu kiekvienas iš jūsų kontroliuoja savo lovos pusę ar naktinį skaitymą. Pasirinkite nuostabų apšvietimą, pavyzdžiui, žavias liustra, kitaip skulptūriškas stalines lempas.

6. Taikyti modelius:

kaip papuošti miegamąjį6

Patraukliai išspausdinta lovatiesė sukuria kambario vaizdą ir suteikia jam papildomos nuojautos. Papuošti skyliais audiniais ir išraiškingais raštais. Sukurkite teiginį naudodami neįprastą galvūgalį: pasirinkite papildomą aukštą, puikiai apmuštą, kitaip kreivą.

7. Nustatykite temą:

kaip papuošti miegamąjį7

Čia potencialas yra beveik nuolatinis. Daugybė idėjų apima mergaitišką merginą, sportą, berniuką, kitaip muzikos entuziastą ir safarį ar džiungles. Taip pat galite derinti ir suderinti temas pagal savo pageidavimus.

8. Pasirinkite vietą sėdėti:

kaip papuošti miegamąjį8

Padėkite atpalaiduojančią kėdę ir pasikalbėkite su savo partneriu savo miegamojo kampe. Tai padeda atlikti tam tikrus darbus, būdama atokiau nuo lovos. Be to, jūs turite žinoti, kad miegamasis skirtas miegui, o ne darbui. Miegamajame laikykite mažiau daiktų.

9. Veidrodis:

kaip papuošti miegamąjį9

Veidrodis yra vienas iš būtiniausių miegamojo baldų. Veidrodis ne tik puošia miegamąjį, bet ir yra malonus. Turite keletą variantų, pavyzdžiui, sieninius veidrodžius, veidrodžius ant lovų ar veidrodžius ant komodų. Veidrodžiai ant grindų ir viso ilgio veidrodžiai, pakabinti durų gale, taip pat gerai veikia.