Ketvirtoji nėštumo savaitė yra pats reikšmingiausias nėštumo laikas, nes šiuo metu jūsų kūne vyksta daug pokyčių. Jūsų kūnas pradeda palaikyti dviejų, o ne vieno gyvenimo sistemas; organizme labai padidėja ir sumažėja hormonų lygis. Tai kritinis laikas, nes embrionas galiausiai vystosi, jūsų kūdikio širdis, smegenys ir stuburas šiuo laikotarpiu. Ketvirtą nėštumo savaitę jums būtų praėję mėnesinės, nes nuo nėštumo praėjo beveik mėnuo.

Nėščioms moterims reikia geros mitybos dietos, kad jos išliktų sveikos ir apsaugotų savo kūdikius nuo apsigimimų. Yra daug 4 savaičių nėštumo simptomų, kurie dažnai būna nėštumo metu. 4 savaičių mėšlungis yra jūsų kūno ženklas, kad galite būti pasirengę nėštumui ir prisitaikyti prie jūsų kūno pokyčių. Čia pateikiamos galimos priežastys ir patarimai, kaip natūraliai įveikti 4 savaičių nėštumo mėšlungį.

4 nėštumo savaitės mėšlungis

Priežastys:

Mėšlungis yra dažna problema nėštumo metu, todėl turėtumėte labai gerai žinoti jos priežastis, kad galėtumėte rasti savo problemos sprendimo būdų ir išvengti bet kokio diskomforto, su kuriuo susiduriate nėštumo metu. Toliau pateikiamos 4 savaičių nėščiųjų mėšlungio priežastys, padėsiančios atitinkamai rasti tinkamas priemones-

1. 4 savaičių pilvo mėšlungis nėščioms moterims atsiranda dėl to, kad gimda ištempiama, kad tilptų vaisius, o raumenų išsiplėtimas ir susitraukimai tikrai sukels mėšlungį. Kosint ar čiaudint pilvo srityje galite jausti silpną skausmą. Jei yra nepakeliamas skausmas arba skausmas išlieka per ilgai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

2. Kartu su mėšlungiu jus lydės ir kiti simptomai, tokie kaip pykinimas, galvos svaigimas, vidurių užkietėjimas, skausmai ir pan., Kurie taip pat sukelia diskomfortą nėštumo metu..

3. Kai gimda plečiasi, kad atsirastų vietos vaisiui, jūsų raiščiai tampa minkštesni ir ištempiami, o tai gali sukelti mėšlungį nėštumo metu.

4. Nėštumo metu jūsų virškinimo sistemai reikia šiek tiek daugiau laiko nei įprastai, kad suvirškintų jūsų suvartotą maistą, nes ji taip pat stengiasi išgauti visas įmanomas maisto medžiagas kūdikiui. Tai gali sukelti pilvo dujų problemą, kuri erzins skrandį ir kai kuriais atvejais taip pat sukels mėšlungį.

5. Vaisiui augant, pilvo erdvė palaipsniui mažėja, nes jam reikia daugiau erdvės augimui ir vystymuisi, todėl skrandis šiek tiek pakyla aukštyn, nes keičiasi gimdos padėtis kartu su jos dydžiu. kai mėšlungis gali jus varginti po valgio, nes virškinimo procesas tampa lėtesnis.

6. Jūs tikrai patirsite mėšlungį, jei nesilaikysite maistingos ir sveikos mitybos. Visos maistinės medžiagos ir vitaminai, kaupiami jūsų kūne, yra išnaudojami vaisiui maitinti, todėl būkite sukrauti, kad išvengtumėte bet kokios maistinių medžiagų trūkumo problemos, nes tai gali sukelti jūsų kūdikio trūkumo ligas.

Gydymas:-

Kai žinosite nėštumo metu atsirandančių mėšlungio priežastis, galite rasti veiksmingų savo problemos sprendimų arba čia yra keletas priemonių, kurių galite imtis savo kasdienybėje, kad sumažintumėte mėšlungio problemą-

1. Pratimai nėštumo metu visada buvo naudingi motinai ir kūdikiui, taip pat padeda sumažinti įvairias nėštumo problemas, kurios sukelia diskomfortą. Taigi geri pratimai su gydytojo patarimu gali padėti sumažinti 4 savaičių nėštumo mėšlungį.

2. Bet koks atsitiktinių imčių kontrolės gydymas (RCT) arba jų deriniai turėtų padėti sumažinti ar net panaikinti 4 savaičių nėštumo mėšlungį.

3. Švelnūs pratimai ir joga, kurie nesukels daug streso jūsų kūnui, gali padėti sumažinti jūsų venų ir raumenų įtampą, todėl jūsų mėšlungis išnyks.

4. Vaikščiojimas ir naudojimasis laiptais, kai tik įmanoma, taip pat žymiai sumažins 4 savaičių nėščiosios mėšlungį, nes tai gali būti veiksminga alternatyva kitiems fiziniams pratimams, kuriuos atliekate, kad išlaikytumėte sveikatą.

5. Mityba, kupina daug vaisių ir daržovių, neabejotinai sumažins mėšlungio dažnį, nes juose yra daug maistinių medžiagų, o svarbiausia – maistinių skaidulų, kurios padės atsipalaiduoti raumenims ir sumažinti mėšlungį. Taigi laikykitės geros dietos, kad įsitikintumėte, jog jums netrūksta reikiamų maistinių medžiagų ir esate sveikas.

6. Nėštumo multivitaminai ar papildai turėtų padėti jums gauti būtinų maistinių medžiagų. Nėštumas yra labai jautrus moters etapas, todėl visada saugu gauti gydytojo nurodymus prieš vartojant papildus nėštumo metu. Tačiau tai turėtų būti daroma tik esant kraštutiniams maistinių medžiagų poreikiams, kai negalite gauti pakankamai maistinių medžiagų, kad patenkintumėte organizmo poreikius.

7. Būkite aktyvūs. Nestovėkite per ilgai, judėkite. Jei visą laiką palaikysite hidrataciją savo kūne, turėdami pakankamai skysčių ir vandens, sumažės mėšlungis.

8. Maudymasis šiltame vandenyje prieš miegą atpalaiduos įtemptus raumenis ir atsiras mėšlungis. Tačiau įsitikinkite, kad vanduo nėra per karštas, nes nėštumo metu jūsų kūnas jau gamina daug šilumos, todėl maudantis daug karšto vandens gali kilti problemų jums ir jūsų kūdikiui, nes šilumos perteklius visada kenkia.

9. Aromaterapinis aliejaus masažas padės atpalaiduoti raumenis ir taip sumažinti mėšlungį, kuris ilgą laiką buvo problema nėštumo metu.

10. Kelis kartus per dieną tempdami blauzdos raumenis pagerinsite kraujotaką, užtikrinsite veiksmingą kraujo tekėjimą į kiekvieną kūno dalį, ir tai sumažins pasikartojančius mėšlungio epizodus, su kuriais susiduriate nėštumo metu.

Su šiomis mažomis natūraliomis priemonėmis užtikrintas nėštumas yra mažiau skausmingas. Tačiau daug skausmo gali reikšti rimtą problemą, todėl nėštumo metu reguliariai tikrinkitės su savo gydytoju. Įsitikinkite, kad šie 4 savaičių nėštumo mėšlungis jūsų netraukia. Būkite stiprūs ir sportuokite, taip pat imkitės būtinų priemonių, kad atsikratytumėte šių nėštumo spazmų. Laikykitės šių nurodymų ir galite turėti sveiką ir nerūpestingą nėštumą, turintį mažiausiai problemų, su kuriomis susidurti ar išspręsti. Taigi būkite sveiki ir saugokite savo kūdikį.