Penktoji nėštumo savaitė yra svarbiausias nėštumo laikas, nes ji žymi embriono laikotarpio pradžią ir yra lydima kelių pokyčių, tokių kaip hormoniniai pokyčiai ir medžiagų apykaitos pokyčiai. Tai lemiamas laikas, kai embrionas pradeda vystytis; šiuo laikotarpiu jūsų kūdikio širdis, smegenys ir stuburas pradeda vystytis. Iki penktos nėštumo savaitės jums būtų praėję mėnesinės, o nėštumo testas pasirodys teigiamas.

Nėščios moterys paprastai turi daug reikalų ir reikalauja didžiulės priežiūros. Nėštumo metu turėtumėte būti labai atsargūs, nes tai yra laikas, kai jūsų kūnas turi išlaikyti dar vieną gyvenimą. Mėšlungis 5 nėštumo savaitę yra jūsų kūno išraiška, kad galėtumėte būti pasiruošęs pokyčiams. Mėšlungis yra normalus dalykas nėštumo metu, tačiau kai jis jums sukelia diskomfortą, laikas rasti mėšlungio problemos priežastis ir priemones. Štai keletas faktai ir patarimai, padedantys suprasti ir išgydyti 5 savaičių nėštumo mėšlungį.

5 nėštumo savaitės mėšlungis

Nėštumo metu susiduriate su įvairiomis problemomis. Jūs taip pat turėtumėte gerai žinoti savo kūną ir problemas, su kuriomis susiduriate nėštumo metu, taip pat turite sveiką nėštumą ir apsaugoti kūdikį nuo bet kokių defektų. Geros žinios apie su nėštumu susijusius dalykus, kad nėštumas būtų patogus be jokių komplikacijų. Štai 5 nėštumo savaičių mėšlungio priežastys, apie kurias turėtumėte gerai žinoti

1. 5 savaičių nėščiosios mėšlungis atsiranda dėl gimdos tempimo ar implantuojamo kiaušinio, nes organizmui reikia daugiau vietos kūdikiui sutalpinti. Kosulys ir čiaudėjimas dažnai patiria lengvą skausmą, kuris gali sukelti mėšlungį. Jei jaučiate nepakeliamą skausmą, turėtumėte nedelsdami kreiptis į gydytoją ir ieškoti vaistų, kad išvengtumėte tolesnio diskomforto.

2. Mėšlungis nėra vienintelė problema, jį lydi kiti nėštumo simptomai ir mėšlungis, pvz., Pykinimas, nugaros skausmas, kojų mėšlungis, vidurių užkietėjimas, dehidratacija, širdies nudegimai ir susitraukimai, kurie taip pat sukelia diskomfortą būsimai motinai.

3. Kadangi jūsų kūnui dabar reikia daugiau vietos kūdikio apgyvendinimui, gimda pradeda plėstis. Be to, dubens srities raiščiai tampa minkšti ir plečiasi, kad jūsų kūnas būtų paruoštas gimdymui, praplečiant dubens sritį, o tai gali sukelti mėšlungį.

4. Kadangi gimdoje esančią erdvę užima kūdikis, todėl jūsų vieta maistui mažėja, kai gimda pakyla aukštyn, o tai lemia lėtą virškinimą ir komplikacijas, kai maistas virškinamas įprastai, kaip būdavote nėščia. Taigi lėtas virškinimas būdingas nėščioms moterims dėl hormoninių pokyčių ir kitų veiksnių. Lėtas virškinimas sukelia pilvo dujas, kurios taip pat gali būti dar viena mėšlungio priežastis nėštumo metu.

5. Mažesnė erdvė pilve, atsirandanti dėl to, kad vaisius užima vietą, taip pat gali sukelti mėšlungį po valgio, tačiau tai paprastai būna vėlesniais nėštumo etapais.

6. Kadangi jūsų kūnas labai stengiasi maitinti augančius vaisius ir palaiko dviejų žmonių medžiagų apykaitą, pusė jūsų suvartojamų maistinių medžiagų yra naudojamos vaisiaus augimui ir vystymuisi, taigi, jei nesinaudojate, jums trūksta pagrindinių maistinių medžiagų ir vitaminų nepadidinkite maistinių medžiagų įsisavinimo, o tai vėl gali sukelti mėšlungį.

Gydymas:

Mes žinome, kad mėšlungis yra įprastas dalykas nėštumo metu, kurį sukelia dėl aukščiau paminėtų priežasčių, tačiau kartais jie gali būti nepatogūs, kai jie viršija jūsų tolerancijos ribą. Taigi, kad nėštumo metu jaustumėtės patogiai, turėtumėte išbandyti kai kurias priemones, kurios gali padėti jums išgydyti problemą. Toliau pateikiamos priemonės, kurios gali ne visiškai padėti jums atsikratyti, bet tam tikru mastu gali palengvinti jus kankinantį diskomfortą-

1. Pratimai yra puikus būdas išlikti sveikam ir apsaugoti kūdikį nuo bet kokių gimdymo problemų. Remiantis neseniai atliktu tyrimu, mankštos programos sumažino moterų, besiskundžiančių mėšlungiu, skaičių. Taigi, įtraukę gerus pratimus į savo kasdienybę per apmokytą kūno rengybos ekspertą, galite sumažinti ar net per daug atsikratyti 5 savaičių nėštumo mėšlungio.

2. Bet koks gydymas, susijęs su atsitiktinės atrankos (RCT) ar RCT gydymo deriniais, padeda sumažinti ar net panaikinti 5 savaičių nėštumo mėšlungį.

3. Švelnūs pratimai ir joga gali padėti sumažinti jūsų venų ir raumenų įtampą ir taip sumažinti mėšlungį, kad sumažintumėte diskomfortą..

4. Vaikščiojimas ir naudojimasis laiptais, kai tik įmanoma, taip pat yra puiki priemonė išlaikyti savo kūną sveiką ir yra viena iš geriausių pratimų alternatyvų, o geras pranašumas yra tai, kad tai taip pat padės žymiai sumažinti 5 nėštumo savaičių mėšlungį..

5. Valgykite sveiką mitybą. Dieta, kurią sudaro daug vaisių ir daržovių, yra turtingas įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip baltymai, angliavandeniai, vitaminai, mineralai, šaltinis, taip pat labai daug maistinių skaidulų, kurios padarys jus sveiką ir tikrai sumažins jūsų mėšlungio dažnumą. nėštumas.

6. Nėštumo multivitaminai ar papildai turėtų padėti jums gauti būtinų maistinių medžiagų. Šios būtinos maistinės medžiagos patenkins jūsų kūno poreikius ir taip sumažins mėšlungį.

7. Nėštumas yra labai jautrus moters etapas, todėl visada saugu gauti gydytojo nurodymus prieš vartojant papildus nėštumo metu.

8. Stenkitės nepervargti. Būkite aktyvūs. Jei visą laiką palaikysite hidrataciją, gerkite pakankamai vandens, mėšlungis sumažės. Taip pat kiek įmanoma atpalaiduokite kūną, kad išvengtumėte nereikalingų mėšlungių.

9. Karšto vandens vonia prieš miegą atpalaiduos raumenis ir sušvelnins mėšlungį, sutvirtindama standžius pilvo raumenis.

10. Masažuojant mėšlungio vietas aromaterapiniais aliejais, taip pat sumažėja mėšlungis 5 nėštumo savaitę.

Dažnai tempiant, ypač blauzdos raumenis, pagerės kraujotaka ir sumažės mėšlungis.

Problemos, tokios kaip mėšlungis, pykinimas, galvos svaigimas ir pan., Yra labai dažnos nėštumo metu, tačiau kai šie dalykai sukelia diskomfortą, visada galite pasikliauti priemonėmis, kad palengvintumėte save. Taigi jūs tikrai turėsite neskausmingą nėštumą naudodami šias mažas natūralias priemones. Tačiau daug skausmo gali parodyti esminę rimtą problemą, todėl nėštumo metu reguliariai tikrinkitės su savo gydytoju.