Eviniz, düzenlenen malzeme ve mobilya açısından tanımlanır. Muhtemelen en çok görüntülenen alan veya dikkatimizi çeken en yaygın şey televizyondur. İlk dikkatimizi çeken yer televizyonun saklandığı yerdir. Bu nedenle, birlikte gitmek için daha fazla aksesuarla birlikte güzel bir mobilya parçası kullanmak çok gereklidir. TV rafları, dolapları ve rafları iyi bir seçenektir. Bazı ev TV mobilya tasarımlarına bakalım.

En İyi TV Mobilya Tasarımları Hindistan:

İşte TV’niz için seçebileceğiniz ve buna göre kullanabileceğiniz tv mobilya tasarımlarından bazıları..

1. Dar Konsol TV Mobilya Tasarımı:

Dar konsol

Bu alt raf masif Amerikan ceviz ağacından yapılmıştır ve TV izlemek için oturma düzeni yerdeyse idealdir. Dar konsollar, taş ve ahşap duvarlar için idealdir..

2. Kare Deplasman Tabloları:

Kareli masalar

TV’niz bir duvar TV ise ve zemini boş bırakmamayı tercih ediyorsanız, köşeli masaları kullanabilirsiniz. TV’niz için güzel bir mobilya gibi çalışırken, eşyaları saklamayı kolaylaştıran çekmeceleri vardır..

3. Kat Konsolu TV Mobilya Tasarımı:

Zemin konsolu

Çıplak bir duvarınız varsa ve depolama ve aksesuar istiyorsanız geniş zemin konsolları idealdir. Çıplak ve büyük görünen alanı doldurmaya yardımcı olurlar. Boşluğu ve duvarı doldurmak için bir raf, fotoğraf çerçevesi vb. kullanmak da iyi bir fikirdir. Bu güzel TV mobilya tasarımlarından biridir..

4. Çağdaş TV Mobilya Tasarımları:

Çağdaş mobilya

Çağdaş tarzdaki mobilyalar şıktır ve minimalist bir etki verir. Çevreyi iltifat etmek için modern bir görünüm istiyorsanız, bu mobilya en iyisidir. Odanızı daha büyük ve duvarları daha parlak gösteren koyu renkli mobilyalar tercih edin. Bu, TV mobilyaları için en iyi modern tasarımlardan biridir.

5. Dolap-Kasa TV Ünitesi Mobilya Tasarımı:

Dolap kasası

Duvarın tamamını kullanmak istiyorsanız, dolap kasaları mükemmel bir seçenektir. Çok fazla kitabınız varsa, bunu seçmek için daha fazla nedeniniz var. Depolama, dolap, raf gibi çalışır – hepsi bir arada! Bu stilize yaklaşım aslında faydalıdır. Bu en iyi TV salonu tasarımlarından biridir..

6. Duvar Askı TV Mobilya Fotoğrafı:

Duvar askısı

TV rafınız veya mobilyalarınız da bir duvar askısı olabilir. Bu, zemininizin derli toplu görünmesini sağlar ve duvarınızı süslerken yer kaplamaz. Koyu renkler çevreye hacim katar. Beyaz değilse, parlak ve koyu renkleri tercih edin. Bu, en iyi modern tv mobilya tasarımlarından biridir..

7. Klasik Dolaplar TV Ünitesi Mobilya Tasarımı:

Klasik dolaplar

Evinizin sıcak ve misafirperver olmasını ve sade olmasını istiyorsanız, klasik dolaplar en iyi sonucu verir. Duvar kağıdınızı tamamlayan pastel renkleri veya pastel duvarları tamamlamak için koyu ahşap kaplamayı tercih edin. Her iki şekilde de çalışırlar. Bu en iyi ahşap TV mobilya tasarımıdır..

8. Geleneksel-Modern Twist TV Mobilya Tasarımı:

Geleneksel modern büküm

Değişen çevrenizi artık tamamlamayan eski ahşap mobilyalarınız varsa, işte yapabilecekleriniz – sarı veya kırmızı veya turuncu olabilir ve etrafınıza uyan parlak bir boya kullanın ve eski dolabınızı boyayın. Bu, eski mobilyalarınıza ve isteğinize hoş bir dokunuş getirecek ve TV alanınıza bu çekicilik unsuru getirecek. Çocuklar buna bayılacak!

9. Eski-İngiliz Takımı: TV Duvar Ünitesi Mobilya Tasarımı:

Eski İngilizce seti

Alanınıza koşuşturma veya aşırı alan tüketiminden arındırılmış klasik bir görünüm vermek istiyorsanız bu setler harika. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ton ve renklerde gelirler ve mekanınızda yatıştırıcı ve sakin bir etki yaratırlar. Klasikler asla değiştirilemez!

10. Yerden Yükseltilmiş Konsol TV Seti Mobilya Tasarımı:

Zemin yükseltilmiş konsol

Çoğu insan, uzun ve yerden biraz yükseltilmiş bir standı tercih eder. Genişlik olarak daha az yer kaplarlar ve çapraz olarak da yerleştirilebilirler. Bunlar basittir ve dekore edilebilir veya cilalanabilir ve harika bir şekilde kullanılabilir! Yukarıdaki harika TV mobilya tasarımlarının sizi kesinlikle etkileyeceğini umuyorum.