Ahşap mobilya! Asla modası geçme. Camın, çeliğin ve hatta plastiğin bina yapımında veya mobilya tasarımında ana malzeme olduğu bu modern çağda, ahşabın varlığını hiçbir şekilde inkar edemeyiz. Eski bir mobilya yapma yöntemi olarak ölçülebileceği ölçüde, özellikle ağaçların kendi alanlarında zengin olduğu zaman, mobilya yapımında başlıca kaynak olarak ahşabı kullanmakta gerçekten uzmanlaşanlar var. Yine de evleri modern ve mimari tasarımda çağdaş olduğunda, ahşap kullanımı hiç de dışlanmış değil! Yeni modellerde bazı benzersiz ahşap mobilya tasarımlarına bakalım..

Resimlerle En İyi Ahşap Mobilya Tasarımları:

Burada, eviniz için en iyisini seçmenize yardımcı olacak bazı modern ahşap mobilya tasarımlarını listeledik..

1. Açık Tonlu Ahşaplar:

ahşap mobilya tasarımı1

Açık tonlu ahşaplar, 2014 yılında evin her tarafına yayılmış; dolayısıyla mobilya pazarında başarılı bir açıklama yapmaları şaşırtıcı değil. Bunlar yüksek kaliteli artı dayanıklı hafif ahşaplardır, örneğin meşe piyasada güçlü bir rapor oluşturur. Bu trendle ilgili en güzel şey, normal güzel olduğu için yanlış gitmenin zor olması ve her türlü mobilyayı yapmak için açık tonlu ahşapların kullanılabilmesidir..

2. Ahşap Yemek Masaları:

ahşap mobilya tasarımı2

Bir trend olan bu dikkat çekici mobilya parçası ile yemek odanızı dekore edin. Bu olağanüstü ahşap yemek masası, bir şövalyenin ziyafet salonundan çıkmış gibi hissettiriyor, ancak açık ahşap tonları ve kontrast beyaz sandalyeler, bunu modern bir gün stili artı sınıf raporu oluşturuyor ve aynı zamanda ziyaretçilerinize ekolojik doğal mobilyaların anlamını da gösteriyor..

3. Ahşap Komodin:

ahşap mobilya tasarımı3

Piyasada bu dayanıklı Ahşap Komidin geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Bunlar, müşterilerin kontrolüne göre farklı tasarımlarda, desenlerde ve boyutlarda mevcuttur. Bu tablolar ayrıca takdir edilen müşterilerin kesin detaylarına göre değiştirilebilir. Bu tabloların hazırlanmasında yüksek kaliteli ahşap ve ince cila kullanılmıştır..

4. Ahşap Mobilya Yemek Takımı:

ahşap mobilya tasarımı4

Bu ahşap mobilya, çekici tasarımı, dayanıklılığı ve birçok başka özelliği ile çok popülerdir. Bu, yüksek dereceli ahşaptan üretilmiştir. Bu pano, farklı sınıflarda ve gereksinimler ve talepler için en uygun boyutlarda elde edilebilir..

5. Daha Uzun Ahşap Kanepe:

ahşap mobilya tasarımı5

Bu, bir oturma odasının bir köşesine yerleştirilebilen bir şezlong için son derece modern bir tasarımdır ve ayrıca burada yatarken bir film izlerken kitap okurken sakinleştirici bir bölge olarak da kullanılabilir. Bu ahşap kanepe, evinize ekstra misafir gelecekse yatak olarak da kullanılmaktadır..

6. Ahşap Sandalye:

ahşap mobilya tasarımı6

Bu, Ahşap Sandalyeler gibi üstün bir tasarım mobilya yelpazesidir. Sandalye, farklı oturma kapasitelerinde mevcut oturma mobilyasıdır. Bu mobilya ürünleri kontrplak, alüminyum, tik ağacı ve çok daha fazlası gibi çeşitli malzemelerden hazırlanır. Güzel tasarım, ince cilalama ve termitlere karşı dayanıklıdır. Bu ahşap sandalyeler pahalı değil. Bu sandalye BT ofislerinde, evde, Otellerde, okullarda, restoranlarda vb.,

7. Ahşap Yatak:

ahşap mobilya tasarımı7

Bunlar, çarpıcı bir parlaklık ve pürüzsüz bir yüzey sunmayı garanti eden mükemmellik sert ahşap kullanılarak iyi planlanmıştır. Elde edilebilen çarpıcı ve güzel Teak Ahşap Çift Kişilik Yatak serisi, şık görünümün yanı sıra rahat bir his için değerlidir. Platform yatak aynı zamanda şık, modern ve çağdaş bir görünüm sunan ahşap yataklara güzel bir örnektir..

8. Ahşap Dolap:

ahşap mobilya tasarımı8

Ahşap dolap, günümüzde küçük apartman daireleri olan kişiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Güzel bir tasarıma sahip yüksek kaliteli ahşaptan yapılmıştır. Dolaplar 5 ila 6 çekmece içerdiğinden önemli eşyalarınızı tutar.

9. Şifonyer:

ahşap mobilya tasarımı9

Birbirine benzemeyen birçok giysiyi saklayan şifonyer mobilyası, bir odayı ortaklaşa bağlayabilir. Normal bir şifoniyer genellikle bel yüksekliğine kadar yükselir. Yatay olarak çalışır ve 6 ve 9 çekmece ve raf arasında tutar.

Hindistan’daki yukarıdaki güzel ahşap mobilya tasarımları, evinize herhangi bir mobilya satın almadan önce temel bir fikir verir..