Kai jums pasakys apie nėštumą ir kaip pasirūpinti savimi, turite pakeisti savo drabužių spintą. Pridėkite keletą patogių, praktiškų drabužių, tokių kaip marškinėliai iš minkštos medvilnės. Juos galima maišyti ir derinti su motinystės šortais, Bermuda. Galite juos naudoti atsipalaidavimui, vaikščiojimui ar bet kokiai lengvai mankštai. Be to, galite dėvėti jį prekybos centre ar parduotuvėse, apsilankyti neoficialiuose susibūrimuose.

Juokingi nėščiųjų marškinėliai nėščioms mamoms:

Čia yra 9 patogūs ir šaunūs nėščiųjų marškinėliai su juokingomis citatomis ir vaizdais.

1. „Peeking Baby“ motinystės marškinėliai:

„Peeking Baby“ nėščiųjų marškinėliai

Šie specialūs nėščiųjų marškinėliai ilgomis rankovėmis turi kūdikį, žvelgiantį pro užtrauktuką. Jei atidžiai pastebėsite, yra dar vienas dalykas, kuris žiūri į motinos kūdikio guzelį. Šis dizainas yra labai mielas, o marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės.

2. Beisbolo nėrinių nėščiųjų marškinėliai:

Beisbolo nėrinių nėščiųjų marškinėliai

Šie marškinėliai su jūsų kūdikio guzeliu primena beisbolą. Jei jums patinka žaidimas ir norite auklėti savo vaiką, ypač sūnų, beisbolo žaidėju, tuomet šiuos marškinėlius norite dėvėti, kad nudžiugintumėte.

3. Tai mergaičių širdys & „Stars“ nėščiųjų marškinėliai:

Tai mergaičių širdys & amp; „Stars“ nėščiųjų marškinėliai

Kai žinote, kad laukiatės dukters, tai yra geriausias marškinėlis, kuriuo galite informuoti savo draugus ir giminaites. Tiesiog dėvėkite šiuos marškinėlius ant sijono, antblauzdžių ar motinystės šortų. Daugelyje šalių mergaitės yra vienodai laukiamos kaip berniukai, todėl gydytojai taip pat praneša vaiko lytį. Tėvai yra gerai pasiruošę, kai jų vaikas gimsta su rožine spalva mergaitėms ir mėlyna berniukams.

4. Rankos nuo „The Bump Pink Hand Prints“ motinystės marškinėlių:

Rankos nuo „The Bump Pink Hand“ spausdina nėščiųjų marškinėlius

Šiuos naujus nėščiųjų marškinėlius gali dėvėti moterys, laukiančios mergaitės ar berniuko. Marškinėliai tik mini rankas nuo smūgio. Jūs saugote savo vaiką, todėl norite dėvėti šiuos marškinėlius. Šis gaminys yra kelių dydžių ir pagamintas iš minkštos „Tee“ medžiagos.

5. Juokingi motinystės juodi marškinėliai:

Juokingi juodos spalvos marškinėliai nėščioms moterims

Šie juodi motinystės Helovino marškinėliai yra įdomūs ir įmantrūs. Yra tarpusavyje sujungtas šonkaulių ir raudonos širdies paveikslas, o nugaros smegenų apačioje yra kūdikio skeletas su galva, pirštais, pėdomis ir kojų pirštais. Taip pat yra kūdikio širdies pasiūlymas. Šie marškiniai yra apie tai, kaip vaikas vystosi iš motinos.

6. Kūdikio pakrovimo marškinėliai:

Kūdikio kraunami marškinėliai

Šie įdomūs marškinėliai turi atspaudą, panašų į bet kokios programinės įrangos įkėlimo ar diegimo į kompiuterį eigą. Spausdinimas nurodo, kad kūdikis kraunasi, apie 80% darbų buvo baigta, todėl palaukite, kol darbas bus baigtas.

7. Nėščia be riebalų:

Nėščia, ne riebi

Apskritai moterys labai gerai supranta savo figūrą ir išvaizdą. Taigi šie marškinėliai idealiai tinka jums pranešti pasauliui, kad esate nėščia, o ne stora. Nėštumas yra laikas, kai kūdikis yra sveikas.

8. Motinystės juodai balti marškinėliai:

Motinystės juodai balti marškinėliai

Rašte sakoma, kad ši mergina bus mumija, patvirtina, kad marškinėliai buvo sukurti tik besilaukiančiai moteriai. Šie mėnesiai yra geriausi kiekvienos moters mėnesiai, nes ji visada yra ypatinga nešiojant vaiką.

9. „Peek a Boo“ – rožinė arba mėlyna:

„Peek a Boo“ - rožinė arba mėlyna

Šio tipo nėščiųjų marškinėliai yra skirti bet kuriai nėščiai moteriai, kuriai nebuvo pasakyta apie vaiko lytį ar bet kuriai moteriai, kuri nenori atskleisti kūdikio lyties. Kūdikis gali būti berniukas arba mergaitė.

Vaiko nešiojimo mėnesiai gali būti ilgi ir užtrukti dešimt mėnesių. Šie motinystės marškinėliai yra gerai atspausdinti, kad jus nudžiugintų. Net žmonės, kurie susiduria su jumis, draugai ir artimieji, kurie mato jus šiuose linksmuose spaudiniuose, juoktųsi.