XXI amžiuje medicinos mokslas labai išsivystė. Jie atrado daug naujų vaistų ir gydymas labai pasikeitė. Nėštumas yra kritinis moterų gyvenimo etapas. Ji turi kuo labiau pasirūpinti savimi ir kūdikiu įsčiose. Skausmo, kurį ji patiria per šiuos 9 mėnesius, negalima lyginti su jokiu kitu dalyku pasaulyje. Ačiū medicinos mokslui, kuris įkūrė naują įrangą, skirtą šiek tiek palengvinti moterų skausmą. Viena iš įrangos yra motinystės diržas, kurį moteris gali dėvėti nėštumo metu, kad sumažintų nugaros, kojų skausmus ir išlaikytų pilvo svorį. Moteris turėtų jį naudoti tik pasikonsultavusi su ginekologu. Ji turėtų žinoti, kad nėščiosios diržo nešiojimas kūdikiui nekenks.

Geriausi motinystės mados diržai pilvui palaikyti

Skirtingi diržų tipai nėštumo metu:

Nėštumo metu dirbančiai moteriai motinystės diržas yra palaimingas. Būtina pasikonsultuoti su gydytoju, kaip naudoti diržą ir kiek laiko jis turėtų jį nešioti. Tai gali laikinai palengvinti skausmą. Tačiau nereikėtų nuo to priklausyti. Tai tik išorinė pagalba. Net viena gali dėvėti nėščiosios diržą, kuris padeda sumažinti skrandžio kūno dalį.

1. Pilvo diržas nėštumo metu:

Pilvo diržas nėštumo metu

Šis pilvo diržas padeda uždengti visą vidurinę kūno dalį, ty gimdą. Tai apsaugo pilvą, kad moterys galėtų patogiai sulenkti. Tai palaiko apatinę nugaros dalį, kuri sumažina skausmą.

2. Prenatalinė lopšio juosta:

Prenatalinė lopšio juosta

Kai netelpate į kelnes, šis diržas jums padeda. Jis turi būti dėvimas kelnių viduje. Tai suteikia komfortą kūnui ir padeda sumažinti pėdų patinimą, kurį patiria daugelis moterų.

3. Plius dydžio motinystės diržas:

Plius dydžio motinystės diržas

Šis diržas yra platesnis užpakalinėje pusėje, o tai padeda sumažinti užaugusio pilvo svorį, o tai sukelia nugaros skausmą. Viršutinėje priekinėje pusėje yra vienas papildomas diržas, o apatinis diržas padeda pakelti pilvą.

4. Motinystės paramos diržas:

Motinystės paramos diržas

Daugelis moterų skundžiasi nugaros skausmais bėgant mėnesiams. Tai atsiranda dėl padidėjusio pilvo svorio. Atraminis diržas sumažins skausmą ir suteiks laikiną atsipalaidavimą moterims.

5. Po gimdymo palaikymo diržas:

Po gimdymo palaikymo diržas

Po gimdymo palaikymo diržas atgausite savo pradinę figūrą po nėštumo. Nėštumo metu įprasta, kad moterys priaugs svorio dėl didžiausios priežiūros. Taigi po nėštumo šis diržas padės sumažinti pilvo ir pilvo dalį.

6. Mini lopšio diržas:

Mini lopšio diržas

Šis diržas padeda sumažinti patinimą, atsiradusį ant kojų ir kulkšnių, padėdamas kraujotakai. Jis skirtas moterims, kenčiančioms nuo klubo, išialgijos ir nugaros skausmų.

7. Motinystės smūgių juostos:

„Motinity Bump Bands“

Šį diržą patartina dėvėti pirmaisiais mėnesiais, kai guzas pradeda priaugti svorio. Tai suteiks teisingą figūros išvaizdą. Jis turi būti dėvimas kelnių viduje, kad jūsų guzas atrodytų apdailos. Jis yra plonesnis gale ir platesnis priekyje. Tai teikia paramą augančiam guzui.

8. Prenatalinė klubo sąvarža:  

Prenatalinė klubų sąvarža 

Jis reguliuojamas pagal jūsų kūno formą ir dydį. Jis palaiko klubo ir dubens sritį. Jame naudojamas audinys yra poliesteris ir medvilnė. Tai suteikia maksimalų komfortą. Tai padeda stabilizuoti klubus.

9. V2 rėmėjo diržas:

V2 rėmėjo diržas

V2 palaikančiojo diržas yra kliniškai patvirtintas gydytojų. Tai padeda išvengti patinimo. Tai viena iš kompresinės terapijos rūšių. Saugus ir efektyvus diržas nėštumo metu. Galima dėvėti ir naktį.

Nėštumo diržas yra efektyvus, naudingas ir pažangus medicinos mokslo tyrimas. Tai pasirodo esanti palaiminga nėščioms moterims. Jiems labai padeda atsikratyti skausmo. Nėštumo metu moteris patiria daug sunkumų. Jie kenčia nuo nugaros, kojų skausmų, kūno patinimų, pilvo skausmų ir tt Naudojant nėščiosios diržą patartina pasinaudoti tinkamais patarimais ir pagalba..