Nėščios ir maitinančios motinos turi vieną bendrą bruožą. Jie visi nori komforto visų pirma. Naktinės suknelės nėščioms moterims turi būti patogios ir palengvinti maitinimą krūtimi. Dauguma šių naktinių turi priekinę angą, kuri palengvina mamų maitinimą.

1. Šilti naktiniai naktiniai:

Šilti naktiniai naktiniai

Tai idealus naktinis nėščioms moterims, nes tai yra pižamos stiliaus naktinis drabužis. Patogumas dėvėti pižamos naktinius yra labai didžiulis. Naktinis turi atvirą priekinį atvartą, skirtą kūdikiui maitinti. Tai labai šauniai atrodantis naktinis su animacinių filmų atspaudais, kurie patiks ir jūsų kūdikiui.

2. Trumpi naktiniai naktiniai:

Trumpi naktiniai naktiniai

Čia yra kietas ir prašmatnus naktinis naktinis, kuris puikiai tinka smulkioms moterims. Žindymo naktinė suknelė yra patogi, kai pagaminta iš minkšto audinio. Tai geriausia žindančioms moterims, o spaudiniai yra sudėtingi ir vėsūs. Pasirinkite šią nuostabią trumpo nakties naktį labai patogiai nakčiai.

3. Naktinis naktinis užtrauktukas:

Naktinis nėštumas su užtrauktuku

Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių naktinių marškinėlių, kuriuos dėvi nėščios moterys, nes jis yra labai patogus ir gali būti dėvimas visą dieną. Medvilniniai naktinukai yra pagaminti nuostabiais atspaudais. Nakties priekyje yra ilgas užtrauktukas, kuris atsiveria ir palengvina motinos maitinimą kūdikiu. Pasirinkite šį gražų naktinį įvairių spalvų ir atspaudų, kuriuos galite dėvėti tiek dieną, tiek naktį.

4. Princesės pjaustyti nėštumo naktinukai:

„Princess Cut“ nėščiųjų naktiniai marškiniai

Pasirinkite šią pastelinio atspalvio princesės suknelę, kad atrodytumėte nuostabiai ir pasakiškai. Pastelinis naktinis turi nuostabų V kaklą ir šiek tiek prigludęs prie juosmens, todėl sukuria nuostabų princesės kirpimą. Tai taip pat leidžia jaustis madingai. Naktinis yra pakankamai laisvas, kad suteiktų jums komforto, o trumpos rankovės papildo stilių.

5. Naktinis pižamos stiliaus nėštumas:

Pižamos stiliaus nėštumas naktinis

Pižamos stilius laikomas vienu patogiausių naktinių. Čia nuostabios dryžuotos pižamos naktinės tampa puošnesnės, naudojant nėrinius ant liemenės, rankovių ir apdailos. Priekinėje dalyje yra mygtukų ir tai puikiai tinka žindyti kūdikį.

6. Marškiniai ir kelnės Nėštumas naktinis:

Marškinėliai ir kelnės Nėštumas naktinis

Tai puikus priedas prie nėščios ar maitinančios motinos drabužių spintos. Marškiniai turi apykaklę ir yra atviri priekyje su mygtukais, kad būtų lengviau maitinti krūtimi. Kelnės yra patogios ir lengvai dėvimos bei judamos. Paprastos naktinės pastelinės spalvos kraštai turi gražią kontrastingą apdailą, kuri suteikia jai dizainerio išvaizdą.

7. Naktinis nėštumas ilgomis rankovėmis:

Naktinis nėštumas ilgomis rankovėmis

Čia yra nuostabus naktinis, pasižymintis dideliu komfortu. Naktinis turi laisvą platėjantį viršų, pilnomis rankovėmis, kad žiemos naktimis būtų suteikta daugiau šilumos. Nakties apatinė dalis yra tinkamos antblauzdžiai, suteikiančios papildomo šilto ir jaukaus jausmo. Pasirinkite tai ryškiomis spalvomis arba pastelinėmis spalvomis ir prašmatniais atspaudais. Papuošimai ant apykaklės ir rankovių naktiniams suteikia labai dailų vaizdą.

8. Naktinis medvilninis nėštumas:

Medvilninis nėštumas naktinis

Pasirinkite šį itin šaunų ir elegantišką naktinį medvilninį nėštukį, kuris yra klasikinio taškinio rašto. Rožinės ir baltos spalvos derinys yra tobulas ir daro labai gražų naktinį. Šis naktinis turi raukšles naktinio nakties priekyje, todėl apačioje yra geras pliūpsnis. Apvalus kaklas yra klasikinis, o trumpos rankovės yra labai mielos.

9. Spagečių nėštumas naktinis:

Naktinis spagečių nėštumas:

Tai labai seksualus naktinis nėščioms moterims ar net maitinančioms motinoms. Puikus minkštas audinys yra tobulas, o spagečių dirželiai suteikia jums laisvę lengvai slaugyti kūdikį. Atspaudai yra švelnūs ir subtilūs, o spalvos taip pat yra ryškios ir linksmos.

Nėštumo naktiniai marškinėliai yra atviri, todėl juos galima patogiai dėvėti. Jie yra ilgi arba trumpi ir gali būti kelnių ar suknelių stiliaus.

Meta -Nėštumo naktiniai marškiniai puikiai tinka moterims, kurios auga ir vėliau žindo savo kūdikius. Naktiniai yra patogūs ir lengvi.