Kaip nėščia moteris, turite pasirūpinti savimi, kad kūdikis vystytųsi ir augtų jūsų viduje. Gydytojai pataria reguliariai valgyti subalansuotą mitybą ir susilaikyti nuo alkoholio ir nikotino. Sportuoti sporto salėje yra pavojinga, nes galite prarasti kūdikį anksčiau laiko. Todėl rekomenduojama atlikti lengvus pratimus, tokius kaip vaikščiojimas ar plaukimas. Fiziologiškai visi kūdikiai vystosi vandens maišelyje, todėl maudymasis yra švelnus randas geriausias pasirinkimas motinai ir kūdikiui.

Plaukimo suknelių modeliai nėščioms moterims:

Čia yra 9 geriausi nėščių moterų maudymosi kostiumėliai ir maudymosi šortai skirtinguose modeliuose.

1. Mama Licious – nėščiųjų maudymosi kostiumėlis:

Mama Licious - nėščiųjų maudymosi kostiumėlis

Moteriški maudymosi kostiumėliai, pagaminti iš tampraus maudymosi audinio ir turintys V formos iškirptę, atrodo labai patraukliai. Šio vientiso kostiumo atspaudas yra labai plonos juodos juostelės baltame fone. Galite naudoti reguliuojamus plačius diržus, kad jie jums geriausiai tiktų.

2. ASOS motinystės mišinys ir „Match Tankini Bikini Top“ lietaus miške Spausdinti:

„ASOS Motinity Mix“ ir „Match Tankini Bikini Top“ lietaus miške

Šis lietaus mišku išspausdintas maudymosi kostiumėlis yra bikinis, kurį sudaro dvi dalys. Kostiumas pagamintas iš 82% poliesterio ir 18% elastano, todėl medžiaga yra elastinga, kaip ir visas kitas maudymosi audinys. Taip pat jums yra reguliuojami dirželiai.

3. ASOS gimdyvės surinktas Ruched Bandeau maudymosi kostiumėlis:

„ASOS“ motinystės rinktas „Ruched Bandeau“ maudymosi kostiumėlis

Prekė yra ryškiai raudonos spalvos, tampri dizainerio maudymosi kostiumėliai, pagaminti iš 80% poliamido, 20% elastano. Dizainas yra labai stilingas su „Bandeau“ kaklu, surinkta medžiaga ir trumpu kirpimu. Taip pat atrodo madingai, nes nėra atraminių dirželių.

4. ASOS motinystės baroko „Paisley“ spausdinimo pynimo detalių bikinio apačia:

ASOS motinystės baroko „Paisley“ spausdinimo pynės detalės Bikini apačia

Šis elementas yra Bikinio kelnaitės, pagamintos iš 82% poliesterio, 18% elastano, todėl medžiaga yra elastinga. Tai yra trumpas kirpimas ir mažo kilimo stilius, kai kostiumas sėdi po guzu, kai esate nėščia. Taip pat yra pinta apdaila.

5. ASOS- nėščiųjų maudymosi kostiumėliai- dryžuoti:

ASOS - nėščiųjų maudymosi kostiumėliai - dryžuoti

Šis gaminys pagamintas iš 82% poliamido ir 18% elastano, todėl maudymosi kostiumėlį galima ištempti. Spausdinimas yra labai patrauklus su plačiomis tamsiai mėlynomis ir baltomis juostelėmis. Dizainas yra V formos iškirptė ir reguliuojami dirželiai. Nugara išsamiai iškirpta. Yra užsegimas, kuris jį tvirtina. Taip pat yra trumpas kirpimas.

6. Polka taškuoti nėščiųjų maudymosi kostiumėliai:

Moteriški maudymosi kostiumėliai su taškučiais

Šis gaminys pagamintas iš tamprios plaukiojimo medžiagos. Vieno kostiumo atspaudas yra mėlynas, ant maudymosi kostiumėlio – balti dideli taškeliai. Dizainas yra išlenktas V formos iškirpte ir turi atraminius reguliuojamus diržus ant pečių. Taip pat yra virvelė, skirta priveržti ir atlaisvinti maudymosi kostiumėlį, kai reikia.

7. Gražiausi nėščiųjų maudymosi kostiumėliai:

Gražiausi maudymosi kostiumėliai be petnešėlių

Šis elegantiškas, patrauklus ir madingas maudymosi kostiumėlis pagamintas iš įprastos tamprios maudymosi kostiumėlio medžiagos, pasižyminčios neįprasta jūros žalia spalva ir juodais taškeliais. Stilius labai gerai padengia smūgį nuo nėštumo, nes maudymosi kostiumėlis yra tarsi mini suknelė. Nėra maudymosi kostiumėlį laikančių dirželių, todėl atrodote labai seksualiai ir mielai.

8. Mielas juodai baltas dryžuotas dizainas:

Mielas juodai baltas dryžuotas dizainas

Labai patrauklus maudymosi kostiumėlis iš tamprios maudymosi kostiumėlio medžiagos. Spausdinimas nėra įprastos juodos ir baltos juostelės, tačiau yra labai įdomus dizainas, kuris atrodytų nuostabiai, kol jūsų guzas auga ir plaukiate. Šis stilius yra vienas gabalas be dirželių kostiumui laikyti. Taip pat yra trumpas kirpimas.

9. Senos laivyno ir rožinės spalvos nėščiųjų maudymosi kostiumėliai:

„Old Navy“ ir „Pink“ nėščiųjų maudymosi kostiumėliai

Nuostabūs dviejų dalių arba bikiniai, tamsiai mėlyni ir derantys rausvos spalvos. Viršus dažniausiai yra tamsiai tamsus, viršuje yra dvi plačios petnešėlės, užsegamos kaklo gale. Viršuje yra plona rožinė linija, atitinkanti plačią rožinę kraštinę. Taip pat trumpikė yra tamsiai mėlynos spalvos. Jis pagamintas iš įprastos tamprios medžiagos.

Darome išvadą, kad yra daug maudymosi kostiumėlių, skirtų šiam ypatingam renginiui, kai laukiatės kūdikio ir norite plaukti, kad būtumėte sveiki ir tinkami.