Būti nėščia yra brangi palaima planetoje; tačiau mada vis dar valdo jų mintis šiuo laiko tarpsniu. Jie nori puikuotis savo kūdikio guzeliu, dėvėdami dizainerio drabužius ir mielus nėščiųjų drabužius. Dėvėdami motinystės viršūnes, galite pasigirti savo kūdikio guzu ir jaustis stilingai. Pats paprasčiausias būdas jaustis pagyvėjusiam – pažvelgti į kai kurių labiausiai mylimų prašmatnių moterų praeities nėštumą.

motinystės viršūnės

Šiuolaikinės nėščių moterų viršūnės Indijoje:

Čia yra 9 atsitiktinių ir oficialių viršūnių sąrašas nėščioms moterims.

1. Subtili motinystės tunika su nėrinių detalėmis:

Subtili nėštukių tunika su nėrinių detalėmis

Ši graži tunika yra viena iš būtinų detalių jūsų drabužių spintoje nėštumo metu. Motinystės tunikos viršūnę sudaro 3/4 rankovės, papuoštos gražia juostele. Diferencijuotas paltas prideda šiai tunikai blizgesio. Priekyje atidarytas slaugos poreikis po transportavimo. Dėvėkite su tamsiomis nėščiųjų kojinėmis ar „Levis“.

2. Ilga mėlyna motinystės tunika:

Ilgas mėlynos spalvos tunikos viršus

Dėvėkite šią plius dydžio tuniką bet kuriuo paros metu, nesvarbu, dieną ar naktį. Ši tunika yra raukšlėta priekyje ir turi apvalų kaklą ilgomis rankovėmis ir kelio ilgį. Priekis atidarytas su užtrauktukais šone, kad būtų galima kruopščiai slaugyti po transportavimo. Dėvėkite su mūsų baltomis arba tamsiomis nėščiųjų pėdkelnėmis.

3. Devyni motinystės tunika Fuschia spalva:

Devynios nėščios tunikos Fuschia spalvos

Jauskitės puikiai šioje rožinio atspalvio tunikoje. Su puošniais akcentais šis mielas nėštukių marškinėliai gali lengvai nuvesti jus nuo dienos drabužių iki nakties. Galite stilizuoti su kelnėmis ir kabančiomis smeigėmis.

4. Devynios pilkos spalvos motinystės tunika pilka:

Devynios pilkos spalvos tunika nėščioms moterims

Ši tamsiai medvilninė tunika atrodys džiazuojančiai. Priekyje yra dvi juostos, kurias galima pritvirtinti, kad būtų krūva. Ji turi savitarnos planą, kuris sukuria šios tunikos grožį. Prie šio ilgo nėštukų marškinėlio galite priderinti tamsias arba rožines kojines.

5. Motinystės kasdieninė spausdinta tunika su nėrinių detalėmis mėlyna spalva:

Motinystės laisvalaikio tunika su nėrinių detalėmis mėlyna spalva

Ši tunika pagaminta iš medvilnės tekstūros su botaniniu atspaudu, kuri atrodo miela. Jis akcentuotas nėrinių jungu ir yra šlaunų vidurio ilgio su ilgomis rankovėmis. Priekinėje angoje yra slaugos įstaiga po nėštumo.

6. Motinystės apvyniojimo slaugymo megztinis:

Motinystės įvyniojimo slaugos megztinis

Niekas negalėjo suprasti, kad postulacijos yra slaugos viršūnės! Dėvėkite šį pavyzdinį silpną megztinį į darbą arba ramiai nakčiai jūsų vaikas pradės trankytis geriausiai. Galite jį derinti su nėščiųjų kelnėmis ar pėdkelnėmis. Jis netgi gali būti derinamas su antblauzdžiais.

7. Motinystės patogi Džersio slaugos palaidinė juodos spalvos:

Patogi motinystės slauganti palaidinė juodos spalvos

Ši viršutinė dalis yra megztas megztinis su apvalia iškirpte. Turi trumpas rankoves. Priekinė anga, skirta diskretiškai slaugyti po nėštumo. Ši juoda nėščiosios viršutinė dalis yra iki šlaunų ilgio ir gali būti derinama su mėlynais džinsais, dėvėti jogos kelnes arba priderinti prie sidabrinių balerinų.

8. „Stripes Motinity Tee“ rožinė:

„Stripes“ nėščiųjų marškinėliai rožinės spalvos

Ši dryžuota motinystės marškinėliai geriausiai tinka tuo metu, kai jūsų kūdikio guzas kasdien didėja. Prie šios rožinės spalvos marškinėlio galite priderinti vieną mėgstamiausių džinsų ar antblauzdžių, kad atrodytumėte visiškai. Be to, kiekvienas preggeris bus linkęs link šios viršūnės, nes jis yra rožinio atspalvio, kuris yra neprilygstamas moterų mėgstamiausias atspalvis.

9. Devynios nėščiosios suknelė pilka spauda:

Devyni nėščiosios suknelės pilku raštu

Sutvarkytas pilvas ir apdailos įdėklas prie kaklo sudaro formą, papildančią kontūrą. Ši nėščiosios suknelės viršutinė dalis pagaminta iš tekstūros, kuri gabenama georgette tekstūra, savarankiškai pagamintu pagrindu su neįkyriu teoriniu atspaudu. Ši tunika yra blauzdos ilgio su visiškai išklota suknele.

Apsipirkinėti galima kitame pasaulyje, jei apsiperkate šiuo gyvenimo etapu. Kai kuriems nėščia mintis priešakyje yra nuolatinis judėjimas, o kitiems – atrodyti skaniai mumijai yra svarbiausia.