Kai būsite nėščia, nuspręsite, kad turėtumėte slėptis. Tačiau geriausia susiburti su draugais ir šeima vakarėliuose, vakarienėse ir kokteiliuose. Mėgaukitės opera ar net susituokite. Mados dizaineriai jums sukūrė patogias, stilingas nėščiųjų sukneles.

Stilingos suknelės nėščioms moterims:

Čia yra 9 geriausi chalatų modeliai, kuriuos dėvėti moterys nėščiomis dienomis.

1. „Keaton“ suknelė su atviru pečiu:

Keaton suknelė su atviru pečiu

Ši patogi, nėščiųjų vakarėlio suknelė yra prieinama visiems. Ši tamsiai žalia suknelė pagaminta iš 90% medvilnės ir 10% elastano. Suknelės ilgis iki kelių. Kitos ypatingos savybės yra šaukšto iškirptė, iškirpti pečiai ir rankovės, siekiančios alkūnę

2. „Gals Now“ – motinystės mini išleistuvių suknelė:

„Gals Now“ - nėščiųjų mini išleistuvių suknelė

Ši raudonos spalvos nėščiųjų išleistuvių suknelė pagaminta iš tinklelio ir pamušalo. suknelė turi siuvinėtą viršutinę dalį su užapvalinta iškirpte ir tris ketvirtąsias rankoves. Apatinėje dalyje yra nedideli lankai, pagaminti iš nėrinių. Apatinė dalis išplečiama iki kelio. Yra satino juostelė, naudojama lankui susieti aplink laukimą. Galinėje pusėje yra įmantrus dizainas su raudona atlasine juostele, kuri atrodo austa – ji prasideda platesniu pločiu, o audimas siaurėja, einant žemyn link klubų ir iki jų..

3. Motinystės kokteilio suknelė mėlyna:

Nėščiųjų kokteilinė suknelė mėlyna

Blizganti kokteilinė nėščiųjų suknelė siekia virš kelių. Stilius įdomus, nes turi kryžminę V formos iškirptę, asimetrišką iškirptę ir ilgas rankoves.

4. „MSS Bridal“-motinystės A linijos vakarinė suknelė:

„MSS Bridal“ - nėščiųjų A formos vakarinė suknelė

A linijos nėščiųjų vakarinė suknelė yra persiko spalvos nėrinių tinklelis ir pamušalas. Jis pasiekia kulkšnis. Viršuje yra įmantresni spalvoti siuvinėjimai nei apatinėje. Persikų diržas naudojamas perrišti aplink juosmenį. Taip pat ši suknelė turi kepurines rankoves.

5. Šilko motinystės suknelė vakarui:

Šilko motinystės suknelė vakarui

Nėščiosios suknelė pagaminta iš 100% šilko ir visiškai pamušta. Suknelės ilgis siekia kulnus, o priekyje – aukštesnė už kelius. Ji turi V formos iškirptę ir išlenktą juosmens liniją.

6. Daisy- ilgos motinystės suknelės vestuvėms:

Daisy- ilgos motinystės suknelės vestuvėms

Moteriška vestuvinė suknelė, pasiekianti grindis, pagaminta iš 83% nailono ir 17% viskozės, pamušalas 92% acetato ir 8% elastano, 93% mikromodalo ir 7% elastano. Dėl to suknelė yra minkšta, ištempiama ir nėriniuota. Unikalus dizainas – kaskadinis audinio įvyniojimas virš vingių, patogi, švelni iškirptė ir rankovės uždengia žastus.

7. Trumpa Amelijos suknelės suknelė:

Trumpa Amelijos suknelė

Kadangi ši suknelė labai gerai ištempia jūsų guzą, įžymybės mėgsta dėvėti šią suknelę. Pagaminta iš 94% nailono, 6% elastano, pamušalas 95% viskozės ir 5% elastano. Yra daug spalvų, tačiau ši yra baltos spalvos ir gali būti dėvima keliomis ypatingomis progomis. Suknelės dizainas yra gėlėti raišteliai, valties iškirptė, detalios šukutės rankovės, siekiančios alkūnę, ir patraukli apatinė linija. Taip pat yra baltos/dramblio kaulo spalvos satino varčios, skirtos surišti aplink juosmenį.

8. Freya nėščiųjų suknelė:

„Freya“ nėščiųjų suknelė

Ši mėlyna nėščiosios suknelė turi nėrinius iš 42% nailono ir 58% viskozės, o pamušalas – 95% viskozės ir 5% elastano. Stilinga kaušelio iškirptė su daugybe detalių pagaminta iš nėrinių. Ši trumpa suknelė yra iki kelių. Taigi ši suknelė tinka vakarėliams, vakarienėms ir šokių aikštelėms.

9. Motinystės vakarinės suknelės:

Motinystės vakarinės suknelės

Pelenų mėlynos spalvos vakarinė suknelė yra formali ir įspūdinga. Jis toks elegantiškas ir nuostabus, kad tinka nešioti operos teatre. Iškirptė ir rankovės yra su juvelyriniais dirbiniais, pritvirtintais prie viršaus nėrinių. Nugaroje kaklas gilus ir siekia beveik juosmenį. Suknelė gerai krenta dėl klosčių. Suknelės ilgis priekyje siekia grindis, o užpakalinė – maždaug viena pėda ar dviem ilgesnė.

Darome išvadą, kad galite rinktis iš daugybės madingų, patogių, įvairaus stiliaus ir ilgio nėščiųjų suknelių.