Kreipiatės į gydytoją, kuris patvirtino, kad po kelių mėnesių būsite kūdikis. Jūsų kūdikis vystosi ir auga jūsų viduje maždaug dešimt mėnesių. Gydytojas rekomenduoja kasdien subalansuotą mitybą, nerūkyti ir nevartoti alkoholio, kuris yra naudingas kūdikiui. Kai kuriems iš jūsų taip pat liepiama lengvai mankštintis, pavyzdžiui, vaikščioti. Kitais atvejais praleisite laiką su mėgstama knyga ar televizijos programa.

Dažniausiai pastebėsite, kad ilsitės. Kam slėptis savo miegamajame? Turėtumėte dėvėti madingus, madingus, itin patogius ir tuo pat metu praktiškus drabužius. Paprastai, kai laukiatės, turėsite bėgti, kad palengvintumėte save, todėl geriausia pasirinkti drabužius, kuriuos galima lengvai nuimti.

Įvairių tipų motinystės šortai:

Čia yra 9 geriausi kasdieniai šortai nėščioms moterims.

1. „Mama Couture“ – tamsiai mėlyna su rožiniais taškeliais:

„Mama Couture“ - tamsiai mėlyna su rožiniais taškeliais

Ši šortų pora pagaminta iš vandeniui atsparaus poliesterio medžiagos. Jis yra nepaprastai patogus ir stilingas. Tai lengva išsiplėtusiam skrandžiui, todėl jokiu būdu nepakenks jūsų kūdikiui, kuris auga jūsų viduje.

2. „Mama Couture“-mėlyni šortai su atspaudais nėščioms moterims:

„Mama Couture“ - mėlyni šortai su čekiais

Gaminys pagamintas iš vandeniui atsparios poliesterio medžiagos. Ši nėščiųjų šortų pora pažymėta mėlyna spalva. Jūs atrodytumėte patraukliai, kai vilkėtumėte su baltais ar spalvotais marškinėliais. Svarbi šio elemento ypatybė yra tai, kad ši šortų dalis patogiai ir gerai sėdi aplink skrandį, todėl galite dėvėti, kai tikitės.

3. „Asos“ – „Green Stripe Scarf Print Shorts“:

„Asos“ - žalios juostelės šaliko spausdinimo šortai

Ši nėščiųjų šortų pora pagaminta iš medžiagos, kuri turi žalias juosteles ir atrodo labai madingai, ypač kai dėvi baltus marškinėlius. Kai dėvite šią šortų porą, sukuriate iliuziją, kad esate lieknas, nepaisant to, kad jūsų figūra pasikeis, nes netrukus būsite mama.

4. Alyvinė – motinystės moterų džinsinis trumpas:

Alyvinė - nėščių moterų džinsinis šortas

Šis motiniškas šortas pagamintas iš tamprios džinsinio audinio. Šorto dizainas yra specialiai pagamintas taip, kad skydelis būtų virš skrandžio. Taip pat yra reguliuojama juosmens juosta. Tai matys jus visus nėštumo mėnesius ir vėliau.

5. Džulis & „Jim“ moterų motinystės klasikinis trumpas:

Jules & amp; „Jim“ moterų motinystės klasikinis trumpas

Ši smėlio spalvos nėščiųjų šortų pora turi sagas ir kišenes. Be to, yra nuimamas diržas, kurį galima sureguliuoti aplink juosmenį. Taigi jūs tikrai galite naudoti šią šortų porą, kai tikitės. Jūs gerai atrodytumėte vilkėdami tamsios spalvos marškinėlius.

6. Ingrida & Isabel – Moterų poilsio salonas trumpas:

Ingrid & amp; Isabel - Moterų poilsio salonas trumpas

Ši nėščiųjų šortų pora pagaminta iš labai minkštų, mikro, modalių, megztų mišinių. Yra reguliuojama virvelė, kurią galima nupiešti, kad pakeistumėte reikiamus priedus visais nėštumo etapais.

7. „Asos“- motinystės šukutės, trumpas:

Asos- Motinystės šukutės Hem Trumpas

Šis gaminys, pagamintas iš 96% medvilnės ir 4% elastano (tamprios medžiagos), turi elastingą juosmens juostą, esančią po guzu. Ši nėščiųjų šortų pora pavadinta pagal stilingą šukuotą apsiuvą. Šis elementas tinka visiems dydžiams, todėl plečiantis dėl nėštumo jums nebūtų sunku.

8. Moterų motinystės Bermudų šortai:

Moteriški Bermudų šortai

Bermudų šortai, pagaminti iš tampraus džinsinio audinio, yra tamsios spalvos, todėl juos lengva prižiūrėti. Bermuda ši pora yra ilgesnė nei kiti įprasti šortai. Ypatingas šios poros bruožas yra tai, kad yra skydelis, kuris nukrenta ant skrandžio, ir yra vidinė reguliuojama juosmens juosta. Šis elementas gali ištempti iki 12 colių.

9. Motinystės džinsai trumpi šortai:

Motinystės džinsai trumpi šortai

Ši nėščiųjų šortų pora, pagaminta iš minkšto, tampraus džinsinio audinio, turi kišenes gale, o juosmuo nukrenta ant pilvo. Šią porą galite dėvėti su bet kokiais marškinėliais.

Taigi daiktai jums labiausiai tinka prieš nėštumą, jo metu ir po jo, nes yra ištempiami, reguliuojami, lengvi ir patogūs.