Mücevherat, yüzyıllardır kadınların olduğu kadar erkeklerin de giydiği süs eşyalarıdır. Mücevher türlerinde devrim niteliğinde bir değişiklik oldu. Eski zamanlarda insanlar kabuklardan ve kemiklerden süs eşyaları yapardı. Zamanın gelişimi ile altın ve gümüş takılar ortaya çıktı ve asla ilgi odağı olmadı. Ancak bu değerli metallerin fiyatlarının artmasıyla yeni takı türleri kullanılmaya başlandı. Bu türlerden biri de boncuk takılardır. Boncuk takılar çeşitli tasarım ve renklerde gelir ve tipik altın ve gümüş takılar için ucuz bir alternatiftir..

boncuk takı

Boncuk Takı Tasarımlarının Yeni Koleksiyonu Modada Kadınlar İçin:

İşte mücevher oyununuzu hızlandıracak en iyi boncuk mücevher modellerinden bazıları.

1. Boncuk Bilezik Tasarımı Etrafında Sarın:

Boncuk Bilezik Tasarımı Etrafında Sarın

Bu bilezik, Hint kıyafetlerinin yanı sıra batı kıyafetlerine de takılabilir. Ele daha trend ve feminen bir görünüm kazandırır. En eğlenceli aksesuarlardan biri olan bileklik, saatler ve çoklu bilezikler için mükemmel bir alternatiftir ve asla modası geçmeyecektir..

2. Kızlar için Kristal Boncuk Mücevherat:

Kızlar için Kristal Boncuk Mücevherat

Bu tür takılar, boncuk takı tasarım fikirlerinin bir özetidir. Bir gece elbisesi üzerinde mükemmel görünecek zarif bir tasarımcı boncuklu takıdır. Hem geleneksel hem de batılı giyimde iyi gidecek.

3. Modern Tohum Boncuk Kolye Tasarımları:

Modern Tohum Boncuk Kolye Tasarımları

Bu güzel kolye sade bir elbise üzerine takılabilir ve gündelik görünümü tamamen şık bir görünüme dönüştürür. Tohum boncuklu takı modellerinde cam boncuklar birbirine dikilir ve güzel bir desen oluştururlar. Bu bir mücevher aşığı için vazgeçilmez bir parça.

4. Kızlar için Sevimli Rivoli Boncuklu Küpeler:

Kızlar için Şirin Rivoli Boncuklu Küpeler

Bu küpelerin en iyi yanı, renk kombinasyonu uygun olduğu sürece hemen hemen her şeyle takılabilmesidir. Otomatik olarak kulağa asil bir görünüm kazandırır ve boyunluk takma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Rivoli boncukları deliksiz, arkaya doğru sivridir ve bu nedenle sınırlı kullanımları vardır. Ama tasarımcı boncuklu takılar sayesinde güzel bir şekilde kullanmışlar..

5. Basit Cam Boncuk Takı:

Basit Cam Boncuk Takı

Bu, en yaygın mücevher türlerinden biridir. Hafiftir ve sofistike bir görünüm verir. Sadeliği sayesinde her gün takı takmayı sevenler tarafından düzenli olarak takılabilir..

6. Peyote Dikişli Kadın Bileklikler:

Peyote Dikişli Kadın Bileklik

Her zaman giymek için rahat ama modaya uygun bir bileklik arıyorsanız, işte bu. Peyote dikişi, bugünlerde tasarımcı boncuklu mücevherlerde bulunan tezgah dışı bir tekniktir. Basit ve kompakttır ve günlük kullanım için sade bir görünüm verir. Bu, en yenilikçi boncuk takı tasarımlarından biridir ve kesinlikle onu seveceksiniz..

7. Akşam Işıltı Bilezik:

Akşam Işıltı Bilezik

Bu güzel bileklik, dik açılı dokuma boncuklu takı desenlerine ve ağ örgülü ve kristal boncuklara sahiptir. Eli güzelleştirir. Aynı küpelerle eşleştirilebilir ve partilere takılabilir ve dikkatleri çekeceğinden emin olabilirsiniz..

8. Sanat Boncuk Bileklik Mücevherat:

Sanat Boncuk Bileklik Mücevherat

Bu, en basit boncuk takı tasarım fikirlerinden biridir. Sade bir üst ve kot pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Renklidir ve yazları giymek ya da sadece ruh halinizi hafifletmek için mükemmel bir aksesuardır. Bu tür takılar evde de yapılabilir. Çocuklar ve gençler de onu sevmek zorunda!

9. Boncuklu İnci Kolye:

Boncuklu İnci Kolye

Bu zarif ve şık bir boyun parçası ve en iyi siyah elbise/gelinlikle giyilir. Resmi partilere veya aile toplantılarına giyilebilir. Tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak. Bu, klasik eski tarz mücevherleri tanımladığı için mücevher severler için olmazsa olmazlardan..

10. Charms Boncuk Mücevherat:

Charms Boncuk Mücevherat

Tılsımlar, kolyelerde, bileziklerde ve halhallarda kullanılabilen döküm boncuklardır. Serin ve korkak bir görünüme sahipler ve neredeyse her şeyle giyilebilirler. Gençler onu seviyor. Havalı görünümü takmak için yeterli bir sebep değilse, tılsım bileziklerin her zaman iyi şans getirdiği düşünülmüştür.!

11. Boncuklu Fildişi Kolye:

Boncuklu Fildişi Kolye

Fildişi kolyelerin modası asla geçmez. Bu güzel parça bunun bir kanıtı. Yatıştırıcı bir görünüme sahip ve bu konuda asla yanlış gidemez. Gelin adayı için güzel bir hediyedir.

12. Kadınlar için Boncuklu Halhal:

Kadınlar için Boncuklu Halhal

Boncuklar çok moda olan halhal yapımında da kullanılabilir. Bunun gibi boncuklu halhallar her zaman elbiseler veya şortlarla giyilebilir. Plajlarda veya pikniklerde giyilebilirler. Ayak bileğine sade ama şık bir görünüm verirler..

13. Kızlar için Büyük Boncuklu Boyunluk:

Kızlar için Büyük Boncuklu Boyunluk

Bunun gibi büyük boncuklu kolyeler sevimli ve şık görünüyor. Birbirine örülen boncukların canlı renkleri ve dokusu, göze hitap eden sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Düz bir üst veya elbise üzerine giyilebilir..

14. Dikenli Boncuklu Gerdanlık Kolye:

Dikenli Boncuklu Gerdanlık Kolye

Evet, chokerlar modaya geri döndü. Onlar korkak ve gençler onların peşinden çıldırıyor. Bu boncuklu gerdanlık, gardırobunuzda olmasını isteyeceğiniz bir şey. Boncukların ve sivri uçların kombinasyonu, ona havalı bir görünüm verir ve hemen hemen her şeyle eşleştirilebilir..

15. Çok Telli Zincir ve Boncuk Kolye:

Çok Telli Zincir ve Boncuk Kolye

Bu kolye muhteşem bir görünüm verir ve partilere ve düğünlere takılabilir. Hafif olması, hiç takı takmıyormuş gibi hissetmenizi sağlar, bu nedenle daha uzun süreli etkinlikler için süper rahattır..

Boncuk takılar, modaya uygun olması, daha ucuz olması ve çocuklardan yetişkinlere kadar herkese uygun olması nedeniyle son birkaç yılda mücevher pazarının oldukça büyük bir bölümünü kapladı. Bugün birçok yerde mevcut olan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar var. Tohum boncuk takılar, cam ve sanat boncuk takılar ve kristal boncuk takılar çok popüler hale geldi. En iyi yanı, batı ve Hint geleneksel kıyafetlerinde iyi görünmesi. Bu yeni trend. Aksesuar gardırobunuza bir güncelleme vermek için tasarımcı boncuklu mücevherler için en yakın mağazanıza gidin!