Pırlantanın sonsuza kadar sizinle olması gereken değerli bir taş olduğu söylendiği gibi modası da asla eskimez. Pırlantaların mavi, sarı ve kahverengi gibi farklı renkleri de mevcuttur. Ancak geç dönem mavisi pırlantalar, abartılı görünümü ve güçlü bir sembolik nedeni ile de talep görmektedir. Mavi elmaslar tutku ve enerji ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır ve bu değerli taşın ilişkiyi güçlendirdiğine, kullanıcının iç gücünü arttırdığına inanılır..

mavi elmas takı

Mavi Pırlanta Takı Tasarımları:

Mavi rengin aynı zamanda bu muhteşem pırlantayı takan kişiye göksel zarafeti betimleyen İncil’deki bir anlamı vardır. İşte mavi elmas takıların en iyi tasarımlarından bazılarını görelim.

1. Kalp Şeklinde Mavi Pırlanta Kolye:

Kalp Şekilli Mavi Pırlanta Kolye

Kolye kadın görünümüne tam bir görünüm kazandırdığı için ve kolye kalp şeklinde işlenmiş mavi pırlantadan yapılırsa ortaya muhteşem bir mücevher çıkar. Kolye herhangi bir durumda takılabilir ve istediğiniz herhangi bir kıyafete uyar. Boynunuzda çok zarif duruyor, bu nedenle size muhteşem bir görünüm kazandırıyor..

2. Mavi Pırlanta Bileklik Tasarımı:

Mavi Pırlanta Bileklik Tasarımı

Bilezikler, günümüzde herkes için bir moda süsü. Ayrıca tüm yaş grupları arasında çok popülerdir ve eğer bileklik mavi elmastan yapılmışsa hiçbir şey onunla eşleşemez. Bilezikler herhangi bir işlev için tek başına durur ve muhteşem görünmenizi sağlar. Bu tarz bileklik sevdiklerinize de eşsiz bir hediye olabilir..

3. Mavi Pırlanta Alyans:

Mavi Pırlanta Alyans

Yüzük bir kadının mücevher kutusundaki en önemli ziynettir ve yüzük mavi pırlantadan yapılırsa daha değerli ve kalbe daha yakın olur. Mavi pırlanta yüzükler farklı desen ve tasarımlarda mevcuttur. Tercihinize ve cep boyutuna göre farklı metaller deli olabilir, çünkü mavi pırlanta ceplerinizi ağır bir şekilde batırır..

4. Yaprak Şekilli Mavi Pırlanta Küpeler:

Yaprak Şekilli Mavi Pırlanta Vidali Küpe

Küpeler en görünür mücevher ve hem erkekler hem de kadınlar için en moda mücevher haline geliyor. Bu küpe, üzerinde küçük beyaz pırlantaların çivilendiği yaprak şeklinde ve ortasında büyük bir pırlanta pırlanta ile işlenmiştir. Bu tür küpeler, düğünlerin yanı sıra partilerde de takılmak için kesinlikle mükemmeldir..

5. İncili Ağır Mavi Pırlantalı Gelin Kolyesi:

İncili Gelin Ağır Mavi Pırlanta Kolye

Düğün, bir gelinin hayatındaki en uğurlu gün olduğundan, dünyanın en özel ve sıra dışı mücevherini takmak ister. İnci kabartmalı mavi pırlanta kolye, onu günün en güzel insanı yapmak ve sevgilisinin gözünde muhteşem görünmesini sağlamak için mükemmel bir kolye..

6. Mavi Pırlanta Göksel Gece Ay ve Yıldız Kolye:

Mavi Pırlanta Göksel Gece Ay ve Yıldız Kolye

Göksel ay ve yıldız tasarımlı kolye, kolyede oldukça popüler bir tasarımdır. Bu tasarımın birkaç anlamı vardır ve insanlar onu kendi efsane ve hayallerine göre yorumlarlar. Bu tür kolye çok özel görünüyor ve dilediğiniz yerde ve zamanda güzel bir aşınma olabilir..

7. Mavi Pırlanta Alyans:

Mavi Pırlanta Alyans

Düğün her insanın hayatında çok hayırlı ve özel bir olay olduğu gibi, yüzüğün de çok özel ve akıllara durgunluk veren bir yüzük olması gerekir. Bu amaç için değerli mavi pırlanta yüzük mükemmel bir renktir, çünkü mavi renk güçlendirici ilişkiyi temsil eder ve her zaman pırlantanın sonsuza kadar sizinle olması amaçlanmıştır..

8. Erkekler için Paslanmaz Çelik Mavi Pırlanta Bileklik:

Paslanmaz Çelik Mavi Pırlanta Erkek Bileklik

Erkekler giyimlerine ve eşyalarına çok özen gösterirler, kişiliklerine uygun olan süsleri seçerler. O halde paslanmaz çelikten yapılan bu mavi pırlanta bileklik, her erkeğin bileğine uygun olduğu için doğru seçenektir. Çok basit görünüyor ama güçlendirici ve ışıltılı mavi pırlantalar onu günlük olarak da giyilebilecek harika bir bileklik yapıyor..

9. Çapraz Şekilli Mavi Kolye:

Çapraz Şekilli Mavi Kolye

Haç şeklindeki mavi kolyeler, kolyelerde çok yaygın bir şekildir ve hatta bir kişinin manevi kişiliğini tasvir eder. Bu tür kolyeler, pırlantalarda hiçbir şey ters gitmeyeceği için hem erkekler hem de kadınlar tarafından günlük olarak takılabilir. Kolye ucu, kenarlarında mavi elmasların kabartıldığı ve mavi elmasların haç şeklini oluşturduğu ve böylece muhteşem bir görünüm kazandırdığı güzel bir şekilde işlenmiştir..

10. Erkekler için Mavi Pırlanta Alyans:

Erkekler için Mavi Pırlanta Alyans

Yüzükler onun tarzını ortaya koyması ve onu modaya uygun hale getirmesi nedeniyle erkek aksesuarlarının en önemli süsüdür. Mavi pırlanta yüzük, bu yüzüklerde olduğu gibi özel bir süsleme içindedir, beyaz küçük pırlantalar yüzüğün her tarafına işlenmiştir ve yüzüğün ortasında kare şeklinde parlak mavi bir pırlanta kabartma yapılmıştır, böylece kullanıcının parmağının görünümünü iyileştirir..

11. Mavi Pırlantalı Uzun Küpe:

Mavi Pırlantalı Uzun Küpe

Genç kızlar ve kadınlar küpeleri konusunda çok titizdir ve kıyafetleriyle de uyumlu olmalıdır. Küpeler biraz uzunsa karşınızdaki kişinin bile dikkatini çeker. Küpeler mavi elmaslardan yapılmışsa, bundan daha özel ne olabilir. Bu tür küpeler iyi bir ofis kıyafeti olarak da kullanılabilir..

12. Tasarımcı Mavi Pırlanta Kelebek Kolye:

Tasarımcı Mavi Pırlanta Kelebek Kolye

Kelebek şeklindeki kolye çok dikkat çekiyor. Üstelik mavi ve beyaz değerli pırlantalarla süslenirse daha güzel ve çekici görünür. Pırlantaların ışıltılı etkisi insanları suskun bırakabilir ve bu kolyeyi takan kişi iltifatlarla dolup taşar..

13. Sarı Altın Mavi Pırlanta Alyans:

Sarı Altın Mavi Pırlanta Alyans

Nişan yüzükleri, her ikisi de hayatlarının yeni bir yolculuğuna başlayacakları için hem kız hem de erkek çocuklar için çok özel bir yüzüktür. Öyleyse, sarı altınla süslenmiş mavi elmas yüzükten daha hayırlı ve şanslı ne olurdu? Mavi ile sarının bu kombinasyonu çok benzersiz ve her göze hitap eden bir şey ve özel bir durum için özel bir süs..

14. Çocuklar için Karikatür Şirin Mavi Pırlanta Kolye:

Çocuklar için Karikatür Şirin Mavi Pırlanta Kolye

Yaşlılar tuvaletleri konusunda bu kadar titizken, çocuklar neden geride bırakılmalı? Görünüşlerini geliştirmek için mavi elmas çizgi film karakteri şirin kolyeler, büyükleri kadar akıllı ve şık görünmelerini sağlıyor..

15. Minik Kaplumbağa Mavi Pırlanta Kolye:

Minik Kaplumbağa Mavi Pırlanta Kolye

Kaplumbağa gücü, yaratıcılığı ve dayanıklılığı simgelediğinden, benzer karakteristik özelliklere sahip insanlar, kendi karakteristiklerini temsil ettiği için küçük bir kaplumbağayı kolye olarak takmayı severler. Bu kolyeler çok etkileyici görünüyor ve kalabalıkta farklı görünmenizi sağlıyor ve hatta akıllı bir mücevher parçası..

Mavi pırlantanın mücevherleri özeldir ve çekici görünümleri ve tarzları nedeniyle çok popüler hale gelmektedir. Mavi pırlanta takılar çok moda ve modern bir dokunuşa sahip görünüyor. Genç çiftlerin nişan veya alyanslarını mavi pırlanta ile yapmaya karar vermelerinin nedeni de bu. Son derece muhteşem görünüyor ve zenginlik ve sıradanlığın üzerinde eş anlamlıdır..