Elmas kelimesinin kendisi bir kadın için mutluluk anlamına gelir. Elmaslar şüphesiz bir kadının en iyi arkadaşıdır. Pırlantalar, her zaman giyilebilecek parlaklığa ve parlaklığa sahip ışıltılı beyaz taşlardır. Pırlanta takılar, bir kişinin mücevher koleksiyonunda olması gerekir. Pırlanta denerken birçok mücevher seçeneği var. Pırlanta takılar tek taş tek taş olabilir veya milyonlarca taş içerebilir..

hint-elmas-takı-tasarımları

Elmasların belirli bir değeri ve onunla ilişkili bir sınıfı vardır. Yani elmas takmak bir bayan için gurur meselesidir. Fiyat birkaç binden başlayabilir ve birkaç crore’ye kadar çıkabilir..

Erkekler ve Kadınlar için Son Pırlanta Mücevherat:

Burada en iyi 25 pırlanta mücevher tasarımına göz atacağız..

1. Hassas Pırlanta Mücevher Zincirleri:

Narin Pırlanta Takı Zincirleri

İlk sırada basit elmas zincirler olabilir. Doğum günü, düğün, bayram gibi özel günlerde kişiye pırlanta zincir hediye edilebilir. İlk maaşından itibaren kendine pırlanta zincir hediye edilebilir!! Her zaman orada olabilirler çünkü pırlanta takılarda asla yanlış olmaz ve pırlantaların modası geçmez..

2. Basit Tasarımcı Pırlanta Mücevher Kolyeler:

Basit Tasarım Pırlanta Takı Kolyeler

Pırlantaların zarafeti ve tam parlaklığı, basit bir pırlanta kolyede mükemmel bir şekilde yakalanabilir. Pırlanta kolyenin çok özenle tasarlanmış olması gerekmez. Görünüşte basit ama güzel olabilir.

Sade pırlanta kolye takılar yapraklar, çiçekler, yıldızlar, şekiller, soyut tasarımlar vb. gibi basit bir desenle yapılabilir. Kolye güzel bir düşüşe sahip olacak çünkü hafif ve sade görünecek.

3. Kızlar için Basit Pırlanta Takı Seti:

Kızlar için Sade Pırlanta Takı Seti

Mücevher seti genellikle basit bir kolye ve ona uygun bir çift küpe içerir. Pırlanta olması durumunda, kolyedeki kolye ve pırlanta küpeler aynı tasarıma sahiptir. Takım genellikle ofis giyimi gibi basit işlevler için giyilir veya günlük kullanım da olabilir. Kolye ucu ve küpeler çok hafiftir ve hafif takılara dahil edilebilir. Pırlanta oldukları için gündelik bir kıyafetle veya Saree gibi basit bir kıyafetle kombinlenseler bile dikkat çekerler..

4. Düğün için Ağır Pırlanta Takı Setleri:

Düğün için Ağır Pırlanta Takı Setleri

Büyüleyici bir desende güzel bir şekilde süslenmiş elmaslar, herkesin dikkatini çeker. Ağır elmas setleri de aynı şeyi yapar. Eşleşen ağır avize küpeler ile çarpıcı bir elmas kolye takmanız yeterlidir ve birinin daha fazlasını süslemesine gerek kalmaz. Bütün görünüm sadece mükemmel.

5. Kuyumcular Kızlar için Pırlanta Küpeler:

Kuyumcular Kızlar için Pırlanta Küpeler

Pırlanta takı denilince akla gelen en önemli şey küpelerdir. Sadece bağımsız bir pırlanta küpe, akşam veya parti için görünümünüzü değiştirmede harikalar yaratabilir. Pırlanta küpeler kesinlikle her zaman modadır ve bunlardan emin olabilirsiniz. Bu güzel küpeler neredeyse her türlü aşınma ile gider. Küpeleri özelleştirin ve tercihinize göre seçin. Bunlar tek taş gibi günlük kullanım için veya çiçek, taç yaprağı, tasarım vb. gibi desenli küpeler için olabilir..

6. Pırlanta Avize Küpeler:

Pırlanta Avize Küpe

Güzellik, bakanın gözünde yatar ve bir partide elmas avizeli bir kadın için uygundur. Çarpıcı görünümlü, mükemmellikle hazırlanmış bu avize küpeler tek başına takılmalıdır. Bunları ağır bir Saree, dökümlü gece elbisesi, etnik giyim, bir partide gösteriş ile giyin ve daha fazla aksesuar kullanmanıza gerek yok. Tek bir küpe her şeyi yapar!!

7. Kadınlar için En Son Elmas Jhumkas:

Kadınlar için Son Elmas Jhumkas

Jhumka’lar, söz konusu küpe olduğunda mücevherattaki en güzel ve zariflerden biridir. Jhumka’nın altın rengi, işçiliği, taşları, desenleri vb. bu geleneksel görünüm için mükemmeldir. Bir kişinin mücevher koleksiyonunda olması gereken bir şey ve jhumkas asla modası geçmeyecek.

Benzer şekilde pırlanta ve değerli taşlardaki jhumkalar da oldukça popülerdir. Küpenin o mükemmel yarım dairesine yerleştirilen taşlar sayesinde zengin bir görünüme sahipler. Bu mükemmel pırlanta jhumkas giyildiğinde parlaklık yansır..

8. Pırlanta ve Safir Kolye Seti:

Pırlanta ve Safir Kolye Seti

Elmaslardan bahsetmişken ve ışıltılı mavi safirler geride kalabilir mi? Beyaz ve mavi, kraliyetin klasik renkleridir. Aynı şekilde safir ve pırlanta kolye de bir kadında o kraliçeyi ya da o prenses hissini elde etmek için bir kraliyet sembolüdür. Mavi ve beyazın klasik kombinasyonu, geçmiş yılların kraliçeleri tarafından giyilen pahalı mücevher setleri olmuştur. Bu pırlanta mücevher seti cennet gibi büyülü.

9. Kraliyet İncileri ve Pırlanta Takı Kolye :

Kraliyet İncileri ve Pırlanta Takı Kolye

Kraliyet pırlanta kolyeler, eşleşen küpeler ve mükemmel kesim pırlantalarla bakmak bir zevktir. Bu pırlanta kesim kolyeler, ölçekte çok daha büyük görünen beyaz incilerle de ayarlanabilir. Bunlar katmanlı olabilir ve giyildiğinde boyuna mükemmel uyum sağlar.

10. Tasarımcı Pırlanta Gül Kolyeler:

Tasarımcı Pırlanta Gül Kolyeler

Elmas ve gül, bir mücevher parçasında bir araya gelen güzel iki şeydir. Bu elmas gül kolyede, pırlantadan sarkan gözyaşı damlaları ve tam olarak ortada olmayan bir açıyla yerleştirilmiş bir gül veya gül seti, küçük bir elmas yaprağı kümesiyle mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Bu pırlanta takı setleri pembe altın, beyaz, pembe ve siyah renklerde pırlanta olabilir..

11. Pırlanta Gerdanlık Takıları:

Pırlanta Gerdanlık Takı

Mücevherattaki en pahalı ve en büyüklerden biri Chokers. Gerdanlık pırlanta kolyeler ve mücevherler görkemlidir ve giyen herkesin üzerinde harika görünür. Bu pırlanta gerdanlıklar ayrıca daha fazla zarafet için değerli ve yarı değerli taşlarla süslenmiştir. Pırlanta gerdanlıklar, düğün günlerinde gelinler üzerinde harika görünüyor. Eşleşecek başka bir şeye ihtiyaç duymaz.

12. İncili Pırlanta Takılar:

İncili Pırlanta Takılar

İnciler, herhangi bir cilt tipine veya cilt tonuna sahip herhangi bir kadında güzel görünür. Mücevherlerdeki pırlantalı inciler, kraliyet, ihtişam ve güzelliğin simgesidir. Bu güzel ve ağır işlenmiş inciler ve pırlanta mücevher setleri, kraliçeler, prensesler mücevher koleksiyonunun bir parçası olarak antik çağlardan beri oradadır ve kraliyet yadigarı ve soyunun bir parçasıdır..

13. Pırlanta Halhal Mücevherat:

Pırlanta Halhal Mücevherat

Halhal, bacakları güzelleştirmek için takı tasarımlarında en moda ve en güzellerden biridir. Halhal, pırlanta mücevher tasarımlarının bir parçasıdır. Gümüş, altın, karışık metaller vb. halhallar popüler ama bu günlerde pırlantalar da çok moda. Elmas halhallar çeşitli desen ve tasarımlarda gelir, taşlarla ve hatta Avusturya elmaslarıyla çalışır. Bir gelin için güzel görünen katmanlı elmas halhallar var..

14. Pırlanta Mücevher Yüzükler:

Pırlanta Yüzükler

Parmakları ve elleri süsleyen en önemli aksesuar yüzüktür. Hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel manikürlü elleri pırlanta yüzükten daha iyi göstermenin daha iyi bir yolu var mı? Bebeklik döneminden beri parmak yüzükleri takılıyor ve bu en yaygın takı biçimini çeşitli şekillerde kullanıyoruz. Doğum günleri, nişanlar, düğünler, günlük kullanım, moda ifadesi vb. olarak neredeyse her fırsatta parmak yüzükleri takılıyor. Sayısız desen, tasarım, çeşitlilikte gelirler ve birinin seçimine göre bir veya daha fazla olabilir. Pırlanta yüzükler nişanlar, düğünler, yıldönümleri vb. için mükemmeldir..

15. Güney Hindistan Pırlanta Mücevherat:

Güney Hindistan Pırlanta Mücevherat

Güney Hindistan’dan gelen mücevher tasarımları benzersizdir ve diğer altın mücevher tasarım tasarımlarından çok farklıdır. Kesimler, tasarımlar, yapım ve desenler çok farklı ve göz alıcı ve insan sadece mücevher parçasına bakarak büyüleniyor. Pırlantaların kalitesi, parıltısı, parıltısı, tasarımın ve takıların yapısı nefes kesicidir ve bu takı parçalarını takan kişi muhteşem görünür. Bu güney Hindistan pırlanta mücevherleri yadigarı olabilir ve antika değeri için pırlanta ve yakut çivili olabilir.

16. Hint Pırlanta Mücevher Bilezik:

Hint Pırlanta Takı Bilezik

Eller için en önemli ve en zarif takılar bileziklerdir. Bu zarafet ve çekicilik sadece pırlanta bileziklerle gelir. Bilezikler herhangi bir mücevher türünde çok önemlidir. Pırlanta bilezikler, seçim, desen, tasarım ve fiyat açısından birçok seçeneğe sahiptir. Pırlanta Bilezikler günlük kullanım, ara sıra kullanım, parti giyimi, bayramlık giyim vb..

17. Kadınlar için Ağır Pırlanta Bilezikler:

Kadınlar için Ağır Pırlanta Bilezikler

Bu ağır elmas bilezikler söz konusu olduğunda, türünün tek örneğidirler. Bu bilezik takıları ağırdır ve genellikle yenilikçi tasarımlara sahiptir. Elmasların da aynı şekillerde olması gerekmez. Her bir bileziğin benzersizliğini yakalamak için, elmaslar daireler, üçgenler, eşkenar dörtgen vb. şekillerde kesilir ve yeni ve güzel görünümlü elmas takılar elde edilir..

18. Pırlanta Damla Mücevher Setleri:

Pırlanta Damla Takı Setleri

Elmas damlaları, herhangi bir moda dergisini elinize aldığınızda mükemmel model görünümleri içindir. Bu benzersiz pırlanta setler, 18 veya 22 ayar altın zincirli bir pırlanta kolye içinde setler halinde yerleştirilmiş gözyaşı şeklindeki pırlantalara sahiptir. Ayrıca diva görünümünü tamamlayan eşleşen elmas damlaları ile birlikte gelirler..

19. Pırlanta Bel Zincirleri Mücevherat:

Pırlanta Bel Zincirleri Mücevherat

En moda trendlerden biri, daha çok kamarbandh veya kuşak olarak bilinen bel zincirleridir. Kadınlar düğünler, partiler, şenlikler vb. sırasında altın, gümüş ve ağır metallerden yapılmış bel zincirlerini yoğun bir şekilde sergiliyorlar. Elmas bel zincirleri son derece klas ve giyildiğinde harika görünüyor..

Pırlantalar ışıltılı sade olabilir veya herhangi bir kıyafetle kombinlenecek şekilde mozaik parçaları gibi görünecek şekilde renklendirilebilir. Pırlanta kuşak, kadınların belini süsleyen ve mükemmelliği ile ön plana çıkaran gerçekten çok hoş görünüyor. Ayrıca renkli taşlarda çeşitli süslemeler veya pırlanta ve değerli taşlarda tılsımlar olabilir..

20. Pırlanta Pazı Mücevherleri:

Elmas Pazıbentler Takı

Kolçaklar, geleneksel giyim, etnik giyim ve Sarees ile kot pantolonlu kolsuz etnik üstlerle çok moda. Ancak elmas pazıbentler gelin görünümünü tamamlamak içindir. Pırlanta takılarla süslenmiş güzel bir gelin, mükemmel gelin görünümü için bir kolluğa ihtiyaç duyacaktır. Son derece çarpıcı görünüyorlar ve bu eşsiz pırlanta mücevher parçasının gösterişine karşı koyamazsınız..

21. Pırlanta Bileklik Mücevherat:

Pırlanta Bilezik Takı

Bir kadın pırlantaya hayır diyebilir mi diye ünlü bir sözde olduğu gibi, bileklere pırlanta bileklik takmak bir kadın için büyük bir evet olabilir. Pırlanta bileklikler, bir kişinin mücevher koleksiyonunda bir başyapıt olabilir ve onu taktığınızda her zaman görünümünüzün en önemli parçası olabilir. Pahalı olabilirler, ancak yine de parlaklıkları, kesimleri ve parlaklıkları için başka herhangi bir mücevher parçasıyla eşleştirilemezler. Onlar kendi içlerinde bir lig ve eşsiz.

22. Elmas Yakut Gerdanlıklar:

Elmas Yakut Gerdanlıklar

Chokers, o tanrıça görünümü için özel kesim pırlantalara sahip değerli ve yarı değerli taşlardan cennet gibi görünen kolyelerdir. Yakutlu pırlantalar chokerlar için klasiktir ve görünüm birçok gelin ve hatta birçok ünlü tarafından gösterişlidir. Beyaz elmasların parlaklığı ve yakutların şık görünümü tek bir ağır mücevher setinde bir araya geliyor..

23. Kesilmemiş Pırlanta Mücevherat:

Kesilmemiş Pırlanta Takı

İşlenmemiş pırlanta veya ham pırlanta olarak da bilinen kesilmemiş pırlantalar, pırlanta mücevherat açısından en yeni girenlerdir. Pırlanta madenciliği yapıldıktan sonra değeri ve kalitesi yüksek kesilmemiş pırlantalar kesilerek mücevher haline getirilmek üzere gönderilir. Ancak kesilmemiş elmasların kendileri, değerlerine göre ağır elmas takılar yapmak için kullanılır ve elmas takılarda tamamen farklı bir görünümle gerçekten harika görünürler..

24. Son Pırlanta Mangalsutras Mücevherat:

Son Pırlanta Mangalsutras Mücevherat

Genel olarak Hindistan’da evli kadınların sembolü, evlilikten sonra giyilecek siyah boncuklu altın zincirler ve altın boncuklardır. Ayrıca, bu tasarımcı görünümü için bir tasarımcı elmas kolye ile takım halindeler ve genç kadınlar artık moda için elmas mangalsutraları tercih ediyor. Siyah boncuklar, yeni gelini nazardan korumak ve onları herhangi bir zarardan korumak içindir..

25. Gelin için Elmas Maang tikkas:

Gelin için elmas Maang tikkas

Maang tikkas veya baş zincirleri, gelin görünümünün veya herhangi bir festival görünümünün bir parçasıdır. Kadınlar düğün sırasında maang tikkas giyerler. Elmaslar, kundan işleri, yakutlar, zümrütler vs. içindeki bu maang tikkalar çarpıcı görünüyor. Onları giyen kişi üzerinde çok büyük ve güzel görünüyorlar. Maang tikkas veya baş zincirleri benzersiz mücevher parçalarıdır ve elmastayken değer katlanarak artar..

İnsanlar mücevher alışverişine çok düşkündür. Mağazadan satın alınabilir, hediye edilebilir, çevrimiçi satın alınabilir vb. Pırlanta takılar, kendilerine verilen değer ve duygu nedeniyle tercih edilir. Yukarıda sıralanan pırlanta mücevherlerdeki geniş ve çeşitli seçenekler, pırlanta mücevher okyanusunda sadece bir gözyaşı damlasıdır. Daha yeni görünümleri deneyin ve eşleşen göz kamaştırıcı elmas takılarla giysi gardırobunuza yepyeni bir görünüm kazandırın. git onlarla hava at!