Širdies ligos šiais laikais yra gana dažnos. Nekaltinkite to dėl šių dienų nesveikos aplinkos. Žmonių įpročiai tapo itin nesveiki. Valgyti daug šlamšto riebių gatvės maisto produktų, be fizinio darbo, vėlai miegoti ir gerti yra įprastos šiandienos gyvenimo būdo dalys. Visa tai neigiamai veikia mūsų sveikatą. Ir net kai kuriais atvejais tai gali rimtai pakenkti jūsų vidinei sveikatos sistemai. Viena iš labiausiai paplitusių ligų yra širdies priepuoliai. Tiesą sakant, širdies priepuolis yra pažangiausias šio pratimo etapas. Pradžioje atsitinka su širdimi susiję sutrikimai, širdies skausmai ir kitos problemos.

Bet jei netinkamai pasirūpinama, tai taip pat gali sukelti širdies priepuolius. Anksčiau su širdimi susiję sutrikimai buvo gana dažni 50 metų žmonėms, tačiau šiandien net 20–30 metų jaunuoliai kenčia nuo šių širdies sutrikimų. Viena dažniausių širdies ligų yra hipertenzija arba aukštas kraujospūdis.

Apan Vayu Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Moterys natūraliai yra apsaugotos nuo šių širdies ligų. Menstruacinio ciklo metu estrogeno lygis yra gana didelis. Tačiau po menopauzės jų estrogenų lygis smarkiai sumažėja, todėl jie netenka natūralios apsaugos ar apsaugos nuo jų.

Buvo žinoma daugybė mudrų ar fizinių pratimų, kurie padeda kovoti su širdies sutrikimais. Mudros atliekamos taip, kad pirštų judesiais apsaugotų jūsų kūną arba sumažintų širdies sutrikimus. Tiesą sakant, šios mudros praktikuojamos tik pirštų judesiais, o jos savo ruožtu veikia nervus, taigi sumažina širdies riziką. Viena iš efektyviausių mudrų šiuo atžvilgiu yra Apan Vayu Mudra jogos poza.

„Apan Vayu Mudra“ žingsniai ir privalumai:

Šiame straipsnyje mes paaiškiname žingsnis po žingsnio apan vayu mudra procesą ir jų naudą.

Kaip padaryti Apan Vayu Mudra?

 • Pirmiausia turite patogiai atsisėsti ant kilimėlio ar lengvo kilimo. Siūlau nesėdėti ant grindų, nes dėl to grindys tampa slidžios, o jūsų prisilietimas ar laikysena silpna. Taip pat galite sėdėti padmos asanoje ar lotoso pozoje.
 • Jums reikia išlaikyti normalų kvėpavimą. Kvėpuokite toliau per šnerves, o ne per burną.
 • Dabar švelniai įtempkite pirštų galiukus. Turite paliesti žiedinio ir viduriniojo pirštų galiukus. Darykite tai labai švelniai ir patogiai nykščiais.
 • Įsitikinkite, kad nykščiai turi būti nukreipti tiesiai į išorę.
 • Dabar kurį laiką laikykitės savo pozicijos. Įsitikinkite, kad šią poziciją laikote bent 10-15 minučių, o ne ilgiau.

Šios apan vayu mudra jogos pozos pranašumas yra tas, kad jums nereikia laikytis jokių griežtų šio jogos modelio modelių ar laiko. Tai galite padaryti bet kada ir bet kur. Be to, šis pratimas nereikalauja jokios specialios įrangos. Taigi, tai galite padaryti bet kada ir bet kur.

„Apan Vayu Mudra“ privalumai:

 • Pagrindinis šio jogos mudros pratimo privalumas yra tai, kad jis turi didžiulę naudą širdžiai.
 • Žinoma, kad tai gydo ir gydo širdies sutrikimus. Buvo pastebėta daug atvejų, kai žmonės, praktikuojantys apan vayu mudra laikyseną, gydo širdies negalavimus.
 • Daug širdies sustojimų buvo nutraukta arba pašalinta praktikuojant šią pozą apan vayu mudra.
 • Taip pat žinoma, kad Apan vayu mudra serga ar padeda žmonėms, kenčiantiems nuo virškinimo sutrikimų ar vidurių užkietėjimo.
 • Taip pat žinoma, kad šis mudros pratimas pašalina žmones, kenčiančius nuo skrandžio problemų.

„Apan Vayu Mudra“ apribojimai:

Bet viskas nėra gerai su apan vayu mudra. „Apan vayu mudra“ taip pat turi daugybę apribojimų.

 • Dažniausiai pastebima, kad apan vayu mudra yra labai lėta. Taigi jis turi turėti ilgalaikį poveikį kūnui ir sistemai.
 • Daugeliu atvejų apan vayu mudra vadinama nenaudinga žmonėms, nes ji duoda ar padeda žmonėms labai greitai. Taigi jūs turite tai praktikuoti daugelį metų.