Išlikti sveikam ir sveikam nėra lengva. Turite dėti tikras pastangas, kad išlaikytumėte formą. Jei esate net šiek tiek tingus, jis linkęs pasirodyti gana greitai. Be to, išlaikyti formą yra ne tik mada. Palaipsniui suprasite, kad reguliarūs pratimai leidžia jums išlikti sveikiems ir be ligų ilgą laiką. Tai iš tikrųjų pagerina jūsų medžiagų apykaitą, kuri labai imunizuoja jūsų vidinę sistemą. Tačiau išlikti tinkamam nereiškia, kad visada reikia eiti į sporto salę. Taip, jūs girdėjote mane teisingai, kad galite išlikti tinkami ir geros formos net savo namuose. Tačiau tai nereiškia buvimo jaukioje lovoje. Turite atsikelti iš lovos ir praktikuoti sveiką jogos mudrą. Mudros yra tam tikras fizinis pratimas, kuris sudegina jūsų kalorijas panašiai kaip ir sporto salėje. Jie turi būti atliekami pagal tam tikrą modelį, kuris maksimaliai padidintų jūsų naudą. Čia rasite išsamios informacijos apie „Apana Mudra“.

„Apana Mudra“ nauda ir kaip tai padaryti

„Apana Mudra“ privalumai: reikšmė, veiksmai, kuriuos reikia padaryti:

Žemiau pateikiame jogos „Apana Mudra“ pozos reikšmę ir žingsnis po žingsnio procesą, kaip tai padaryti, ir galiausiai daugybę jo naudos sveikatai.

Apana Mudra Reikšmė:

Čia mes kalbame apie Apana Mudra, ypatingą hasta mudra tipą. Ši mudra skirta jūsų vidaus organų valymui. Ši mudra labai veiksmingai pašalina atliekas ir toksinus iš vidaus organų. Tai savo ruožtu detoksikuos visą jūsų kūną, todėl jausitės gana lengvesni ir aktyvesni.

Kaip daryti apanos mudros jogą:

  • Šis mudros modelis yra gana lengvas ir patogus praktikuoti. Pirmiausia turite sėdėti patogioje padėtyje.
  • Galite sėdėti ant savo kilimėlio ar bet kokio įprasto kilimo. Siūlau nesėdėti ant grindų.
  • Turite sudėti abi rankas ir prisijungti rodomuoju ir bevardžiu pirštais.
  • Dabar sėdėk lengvai. Taip pat galite užsimerkti, kad atsipalaiduotumėte.
  • Šį „Apana Mudra“ laikysenos modelį galima atlikti bet kuriuo paros metu. Su šiuo pratimų modeliu nėra konkretaus laiko modelio. Tai galite padaryti bet kur. Šio mudra modelio pranašumas yra tas, kad jis nenaudoja jokios įrangos.

„Apana Mudra“ privalumai:

„Apana Mudra“ nauda yra daug. Žinoma, kad „Apana Mudra“ yra palaima kovojant su šlapimo problemomis, tokiomis kaip diabetas, šlapimo takų infekcijos, vidurių užkietėjimas, skrandžio skausmai, svorio kritimas ir panašiai. Be to, kai kuriems žmonėms prakaito išsiskyrimo ar prakaitavimo problema yra mažesnė.

Jie taip pat gali pasinaudoti šia „Apana Mudra“. Jei kenčiate nuo skreplių, nusėdusių krūtinės ar gerklės srityje, ši jogos mudra yra jūsų mankšta. Reguliariai praktikuojant šią mudrą, dirglią skreplį taip pat galima atsikratyti natūraliai. Net mirtina liga, tokia kaip vėžys, taip pat gali būti pašalinta atliekant šį mudros pratimą. Žinoma, kad net „Apana Mudra“ stiprina žmogaus kūno dalis. Yra žinoma, kad jis reguliuoja šlapimo srautą esant bet kokiems sutrikimams.

Be to, reguliariai ir ilgai praktikuodami šią mudrą, atsikratysite ir dantų problemų. Galite džiaugtis baltais, blizgiais ir sveikais stipriais dantimis. Taip pat žinoma, kad jis ilgainiui gydo vėmimą, todėl jaučiasi ir išlieka sveikas net ir įvairiose situacijose. Merginose ši mudra yra tarsi palaima. Žinoma, kad tai labai palengvina menstruacijas. Moterys, kurios reguliariai praktikuoja šią mudrą, gali atsikratyti mėšlungio per šį mėnesio ciklo laikotarpį. Palaipsniui galite pamiršti skrandžio spazmus, kojų ir rankų sąnarių skausmą. Išskyrus šį „Apana Mudra“, galite atsikratyti deginimo pojūčio akyse, kojose, rankoje, širdyje ir šlapimo dalyse. „Apana Mudra“ taip pat padeda stiprinti jūsų kūno šlaunis ir klubus. Šie fiziniai pratimai, kai jie atliekami reguliariai, rūpinasi visu kūnu ir ilgainiui palaiko jūsų sveikatą.

Ar tai nėra gana paprasta? Taigi, pradėkite praktikuoti šį pratimą, kad gautumėte ilgalaikį naudingą sprendimą savo kūnui.