Taip Merudanda Mudra! Tikiuosi, dauguma iš jūsų jau padarė Pranajamo porciją, bet šiandien mes diskutuojame apie Merudanda Mudra su pranajamu. Visiškai aiškus pliusas, pagrįstas Ajurvedos standartu, jogos mudros yra numanomos kaip gydymo būdas. Sanskrito žodis mudra yra išverstas kaip ženklas kitaip. Mudra gali apimti visą kūną, kitaip ranka būtų lengva. Mudros kartu su joga panaudojo pranos srautą kūne, įkvėpdamos įvairias kūno dalis, sumaišytas kvėpuojant. Šiandien mes išsamiai paaiškiname apie merudanda mudra reikšmę, kaip atlikti veiksmus ir naudą kartu su vaizdais.

Merudanda Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Merudanda Mudra Reikšmė:

Paprastai jie naudojami Pranajamai, ir mes juos ilgai naudojame savo „Praninio kvėpavimo“ metodams ir meditacijai. Meditacijoje naudojama „Merudanda“ yra nepaprastai koncentruota ir raminanti, be to, kai yra sujungta naudojant „vidinės šypsenos“ metodą ir „Shambhavi mudra“ (dėmesys tam tikram kūno taškui)..

Merudanda Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Merudanda Mudra įkvepia sąmoningumą. Šioje mudroje galima patirti viso kūno kvėpavimą. Ši mudra gali būti atliekama bet kur sėdint, kitaip stovint. „Merudanda mudra“ singlas turi likti tiesus nykščiu ir visi keturi pirštai paliesti delną, tada laikyti delnus virš kelių ir pradėti lėtai ir kontroliuojamai kvėpuoti. Jei nykštys yra priešingas į vidų, tada energija juda ir patenka į plaučius bei apatinę pilvo dalį, o jei laikote nykštį aukštyn, tada energija keliauja link kūno vidurio panašiai, kaip nykščiai, nukreipti į palatas, po to gali energijuoti krūtinę ir stuburą. Atlikite kiekvieną kvėpavimo žingsnį 8–10 kartų, kad gautumėte didžiausią naudą.

Merudanda Mudra žingsniai:

  • Atsisėskite ties stuburu ir aukštai. Atpalaiduokite rankas ant šlaunų.
  • Susukite rankas į kumščius, priešais žemyn, nykščiais, ištiestais vienas į kitą. Sąmoningai laikykitės penkias minutes, o lėtai kvėpuokite, ramiai.

Merudanda Mudra 2:

Pranajamoje „pauzė“ tarp įkvėpimo ir iškvėpimo, priešingai, yra labai svarbi. Jogai augina šį „Kumbhaka“ plius šią tylą, be to, pauzėje mes suteikiame akimirką progą suvokti, kas yra „už“ apytiksliai nenutrūkstamo mūsų proto veiksmo. Tai šiek tiek panašu į žvilgsnį per langą į išorinį pasaulį, su kuriuo nesame išbandę – pasaulį be dugno savo vidinėje erdvėje.

Pirmasis pranešimas apie Merudandą, kai nykščiai nukreipti į vidų, nukreipia galią į apatinę, pasiekia plaučius ir apskritai apatinę pilvo sritį. Kita „nykščio aukštyn“ versija nukreipia Praną į vidurinę kūno dalį, o trečioji-pagal išlenktus nykščius, nukreipiančius Praną į viršutinę krūtinės dalį ir bendrą stuburą..

Merudanda Mudra 3:

Vieną ciklą naudokite „Mudras“ sukdami; todėl pabandykite atlikti ciklą pagal kiekvieną poziciją. Be to, galite eksperimentuoti ir išsiaiškinti, kokia pozicija jums labiausiai tinka. Dažnai žmonėms sudėtingas kvėpavimas arba iškvėpimas. Sudėtingumas kartkartėmis patiriamas įkvėpus apatinėse krūtinės srityse, nurodant apatinę pilvo dalį. Manoma, kad lėtinis kvėpavimas krūtinėje būtų naudingas naudojant „Merudanda 3“.

Merudanda Mudra privalumai:

  • Ši jogos asana ypač priklauso stuburui, Ida, Pingla ir Sushumna Nadis. Labai naudinga sumažinti išsipūtusį skrandį. Tai sumažina nutukimą ir išsiplėtusią blužnį bei kepenis.
  •  Tai skatina Prano potvynį Brahma Nadi, Sushumna, be to, jaudina Kundalini pradžioje.
  • Tai išties nuostabus rankų gestų rinkinys, kurį mes naudojame „Šventojoje spiralėje“ puošdami kvėpavimą..
  • Tai skatina skrandžio uždegimą. Tai įkvepia pilvo vidaus organus, kepenis, inkstus, dispepsiją ir gastritą. Jis gydo krūvas, prostatą, nervus, šlapimo pūslę ir diabetą ir kt.
  • Cirkuliuokite praną žemyn stuburu ir plius padeda atgaivinti nugaros skausmus.

Anksčiau norėjote atpažinti visą informaciją apie tai, kaip daryti Merudanda Mudra. Be to, jame yra visi patarimai ir atsargumo priemonės, padėsiančios lengviau sekti sistemą.