Ar žinai, kas yra MUDRA? „Mudra“ yra paprastas piršto ar rankos gestas, kurį reguliariai praktikuojant galima pakeisti jūsų gyvenimo būdą ir gerovę. Nustebsite sužinoję ir supratę, kad labai paprasti smulkmenos, jei reguliariai atliekami laikantis tam tikros tvarkos ir laiko, gali labai pagerinti jos gyvenimo būdą.

Jau daugelį metų žinoma, kad daugelis mudrų naudingi žmonijai. Jie išgydė ir pataisė mūsų vidinę sistemą, taip pat pagerino mūsų išorinę išvaizdą, padidindami mūsų pasitikėjimą ir asmenybę.

Šiva Linga Mudra

Šiandieninis gyvenimas kupinas streso ir daug neigiamos įtakos. Daugybė dalykų blogai paveikė ir neigiamai paveikė jūsų kasdienio gyvenimo būdo įtampą, varžybas, rūpesčius darbo vietoje, kolegų spaudimą, įtampą šeimoje, finansinį nesaugumą ir pan..

Tai palaipsniui labai ilgai kenkia jūsų sveikatai ir jūsų asmenybei. Taigi, ar kada pagalvojote apie tai, kas galėtų padėti atsikratyti tokios neigiamos energijos jūsų gyvenime? Viskas, kas palaipsniui pašalins jūsų liūdesį ir nerimą ir leis jums jaustis pozityviai ir pasikrauti. Na, tam mes turime vieną tokią puikią mudrą. Ar kada nors girdėjote apie Shiva Linga Mudra? Daugelyje pasaulio šalių ji taip pat žinoma kaip Linga Mudra.

Shiva Linga Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Ši Mudra yra žinoma Šivos vardu, nes Viešpats Šiva visada atnešė laimę ir šviesą iš liūdesio ir tamsos. Taigi, ši linga Mudra daro tą patį. Linga Mudra privalumai yra plačiai žinomi. „Linga Mudra“ nauda neapsiriboja vien energijos suteikimu ir savęs įkrovimu.

„Shiva Linga Mudra“ privalumai:

  • Ar galite patikėti, kad „Linga mudra“ svorio netekimo nauda taip pat yra didžiulė?
  • Populiarus įsitikinimas, kad „shiva linga mudra“ svorio metimo technikai taip pat yra gana sėkminga ir plačiai naudojama.
  • Šios svorio metimo technikos logika yra ta, kad kai pašalinsite visas neigiamas energijas iš savo kūno, liksite tik pozityvumas, o visas fizinis ir psichinis svoris taps daug lengvesnis.

Dabar kyla pagrindinis klausimas, kaip tai padaryti šitą valdovą Šivą mudrą. Žemiau mes turime paaiškinimą.

Kaip padaryti Shiva Linga Mudra:

Štai keletas labai paprastų ir aprašomųjų veiksmų, kurie padės jums padaryti šią „shivmudra“ ir gana lengvai ją įvaldyti.

  1. Pirmiausia turite sėdėti pusiau lotoso ar bet kurioje lengvoje ir patogioje padėtyje. Įsitikinkite, kad sėdite ant lengvo kilimėlio ar lengvo kilimo. Tai neleis spinduliams išeiti iš grindų.
  2. Daugelis ekspertų pabrėžė, kad grindų spinduliavimas iš tikrųjų gali būti kliūtis vykdant lordo šivmudrą.
  3. Galiausiai galite palikti akis ir užsimerkti pagal savo pasirinkimą. Tačiau užmerktomis akimis galite geriau medituoti ir susikaupti.
  4. Dabar kaire ranka turite padaryti dubenėlio formą.
  5. Dešinę ranką reikia uždėti sudarydami kumštį dešine ranka ant kairės rankos viršaus, nykštį ištiesus į viršų.
  6. Kairės rankos pirštus reikia laikyti arčiau.
  7. Švelniai padėkite rankas pilvo lygyje, alkūnės nukreiptos į išorę ir šiek tiek į priekį.

Šį „shiva mudra“ pratimą labai lengva atlikti. Tai galite padaryti 4-5 minutes per dieną. Galite tai praktikuoti bent 3-4 kartus, nėra laiko pagrindo. Šią linga mudra jogos pozą galite atlikti vakare arba ryte.

Šiva Linga Mudra yra tarsi energijos rezervuaras. Tai padeda jums sunkiais laikais, kai visi esate išsekę ir patiriate stresą, jaustis energingi ir sveiki.