Mutfak gibi bir alan tasarlamak kolay ama karmaşık bir iştir. Burada konfor faktörü, tasarım faktörüne üstün gelir, bu nedenle mevcut çeşitli seçenekler arasından seçim yaparken genellikle çatışmalar olur. Ancak 3D mutfak tasarımlarının çok fazla saklama alanı, fonksiyonel konfor, uygun aydınlatma, güç noktaları ve güvenlik önlemlerine bolca ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Bu faktörler halledildiğinde planlamayı kolay bir iş haline getirecektir..

Son 3D Mutfak Tasarımları

Hindistan’daki En İyi 3D Mutfak Tasarımları:

İşte resimlerle 9 basit ve modern 3D Mutfak Tasarımlarımıza bakın. Aşağıdaki 3D Mutfak tasarımlarından en iyisini seçin ve mutfağınızı güzelleştirin.

1. Modern 3D Mutfak Tasarımı:

Modern 3D Mutfak Tasarımı

Bugün mutfakların çoğu bu tür bir görünüme sahip. Minimal süsleme ve birkaç dolap ve çekmece ile iyi senkronize edilmiş bir dekor. Ek bir özellik olarak mikrodalga fırın ve buzdolabı için ayrı bir yer ve mutfak tezgahında daha fazla yer açar..

2. Beyaz 3D Mutfak Tasarımı:

Beyaz 3D Mutfak Tasarımı

Bu tasarım çok zarif ve şık. Birkaç duvara asma dolap ve büyük eşyalar için açık raf alanı ile temiz bir alan da diyebilirsiniz. Tezgahlar geniştir ve yemek alanı olarak da kullanılabilir..

3. Küçük 3D Mutfak Tasarımı:

Küçük 3D Mutfak Tasarımı

Alan kısıtlayıcı bir faktör olduğunda, bu ekli dolaplar kullanışlı olur. Cam kapılı dolaplar fikri, baca etrafındaki alanı kullanmanın mükemmel bir yoludur. Tüm boy çekmeceler, küçük ve büyük eşyaları ayrı ayrı saklamayı kolaylaştırır.

4. Mobilyalı 3D Mutfak Tasarımı:

Mobilyalı 3 Boyutlu Mutfak Tasarımı

Bir mutfakta taban uzunluğu genişlikten büyük olduğunda, bu alanı tasarlamak için çok uygun bir yoldur. Mutfak eşyaları için çok yer açan birden fazla duvara asılmış, masa boyu ve tam boy dolaplar vardır..

5. Kahverengi ve Yeşil 3D Mutfak:

Kahverengi ve Yeşil 3D Mutfak

Mutfakta kullanılan dokular bakımı zor olduğu için çok sınırlıdır. Ancak bu, canlı bir görünüm için mutfakta düz renkler kullanmamıza engel değil. İşte alanı aydınlatmak için parlak yeşil dolaplar ve kahverengi kombinasyonun kullanıldığı bir mutfak.

6. Sarı ve Gri 3D Mutfak Tasarımı:

Sarı ve Gri 3D Mutfak Tasarımı

Bu mutfak benzersiz bir tasarıma ve kombinasyona sahiptir ve kutudan çıkma düşüncesinin gerçek bir örneğidir. Parlak renklerden hoşlananlar için bu sarı ve gri kombinasyonu sizi etkileyeceğinden emin. Tüm armatürler, dekora tekdüzelik kazandıran yuvarlatılmış kenarlarla tasarlanmıştır..

7. Geniş 3D Mutfak Tasarımı:

Geniş 3D Mutfak Tasarımı

Tek bir duvar tüm amaçlar için kullanılabilirken neden tüm yeri kümeleyelim. Bu mutfak büyük ve kendine has tasarımıyla daha da ferah görünüyor. Tek bir duvarda bir araya getirilmiş tüm olanaklara ve ihtiyaç duyulan her türlü depolama alanına sahiptir. Renk kombinasyonu aynı zamanda yatıştırıcıdır ve alanı aydınlatır.

8. Ahşapta 3D Mutfak:

Ahşapta 3D Mutfak

Siyah her zaman zarif bir renktir ve her türlü renk ve doku ile uyumludur. Burada mat siyah, büyüleyici bir sonuç için ahşap doku ile birleştirilmiştir. Burası asla eskimeyecek ve insanın yemek pişirmek için zaman harcamayı seveceği bir yer..

9. Yemekli 3D Mutfak Tasarımı:

Yemekli 3 Boyutlu Mutfak Tasarımı

Minimum tasarımla bile, bu mutfak güzel bir şekilde ortaya çıktı ve çok geniş görünüyor. Tezgah altı dolaplar ve güzel tasarlanmış birkaç raf, şık ve kullanımı eğlenceli görünüyor. Yemek alanı, süslü sandalyelerle fazla yer kaybetmeden güzel bir şekilde oyulmuştur..

Sahip olduğunuz alana bağlı olarak, rahat ve çok sıcak bir yer seçin. Bütün fikir, zihninizi ve bedeninizi tazeleyen basit bir yer hakkında. Alanı pozitif enerjiyle doldurun ve yukarıdaki 3 boyutlu mutfak tasarımlarıyla evi güzelleştirin.