Vasara jau čia. Pamirškite savo vakarėlių vakarus ir jaukią išvaizdą dabar. Viskas apie šviesias, šiltas ir natūralias spalvas. Nors šis sezonas yra atogrąžų, grožis ir mados teiginiai taip pat keičiasi vasarą, ir štai šiandien mes esame su naujausiomis vasaros nagų dailės tendencijomis. Mergaičių vasaros paprastai yra skirtos išlaikyti išvaizdą, drėkinti odą ir plaukus bei apsaugoti nuo įdegio ir pigmentacijos. Tarp šių rūpesčių ir rūpesčių mes dažnai pamirštame džiaugtis ir puikuotis savo naudai.

Naudodami šiuos vasaros nagų dailės dizainus, mes pateikiame jums naujų priežasčių ir idėjų, kaip visa tai paversti savo naudai. Apverskite tuos sandalus, eikite į maniją ir paruoškite merginoms! Nes mes čia su madinga nagų dailės išvaizda!

12 naujausių ir geriausių ryškių vasaros nagų dailės idėjų galerijos:

Nors visame pasaulyje yra keletas nagų dailės formų, tai yra patys paprasčiausi, lengviausi ir mieliausi vasaros nagų dailės dizainai šį sezoną. Šiuo metu tai yra vieni geriausiai vertinamų nagų lako vaizdų internete. Juos smagu daryti ir jie yra gana gražūs vasaros sezonui, tik visoms ten esančioms merginoms.

1. Nuostabi saulės pabučiuota išvaizda:

Nuostabi saulės pabučiuota išvaizda Vasaros nagų dailės dizainas Saulė 1

Kai galvojame apie vasaros sezoną, dažniausiai galvojame tik apie karščio bangas, blogą ir drėgną temperatūrą bei klimato sąlygas. Bet įjunkite tai savo naudai ir puikuotis mūsų stiliumi net šiuo metu. Įdomu kaip? Štai idėja! Kaip tiesiog perkelti dėmesį nuo kaitrios ir kenksmingos saulės į jos nužudymą per savo gražų meną? Šios saulės meno kūrinių idėjos yra susijusios su meile, grožiu ir kūrybiškumu. Priklausomai nuo jūsų skonio ir pageidavimų, galite lengvai išsirinkti jums patinkantį pagal spalvą ir meną ir pasirinkti nagų dizainą. Ką tu manai?

2. Klasikiniai vasaros geliai:

Klasikiniai vasaros geliai Vasaros nagų dailės dizaino gelis

Ar jūs mėgstate paprastą ir elegantišką išvaizdą? Geliai ir permatomi aktai bei pastelės yra nauja meilė miestelio miesteliui. Štai keletas mūsų mėgstamiausių vasaros gelio nagų idėjų. Dabar, ne tik tepdami skaidrų gelį šiltam vasaros klimatui, netgi galite tęsti minimalų meną ar priedus, pvz., Mažus įbrėžimus ir akmenis. Tai tikrai patiks ir padidins išvaizdą iki naujo lygio.

3. Spalvingos dykumos ir gražūs kaktusai:

Vasaros nagų dailės dizaino dykumos medis Vasaros nagų dailės dizaino dykumos medis 1

Ryški ir natūrali išvaizda dabar tinka sezonui. Tai nauja tendencija, ir, žinoma, norime ja garsiai pasipuikuoti. Pateikiame dvi tokio pasirinkimo galimybes. Priklausomai nuo jūsų asmeninių spalvų pasirinkimų ir pageidavimų, šios dvi dykumų tematikos nagų dailės mums patinka. Atsižvelgiant į tai, kad dykumos yra susijusios su sausu klimatu, kaktusais ir užimta aplinka, šie dizainai gana sėkmingai juos vaizduoja gražiausiu ir moteriškiausiu būdu.

4. Paplūdimio vibruoti perlų atspalviai:

Vasaros nagų dailės dizaino perlai 1 Vasaros nagų dailės dizaino perlai

Pastelinių, raketų ir žemiškų tonų amžiuje mes dažnai pamirštame madingiausius perlų atspalvio dažus. Štai tokia graži, nesenstanti ir paprasta išvaizda labiausiai senoviniu būdu. Jei mėgstate bučiuotis saulėje, eikite atostogauti paplūdimyje ir pasideginkite, šie perlų nagų dažai yra naujo stiliaus. Jie tikrai išliks neutralūs, tuo pačiu suteikdami jums lengviausią ir paprastesnę išvaizdą. Šie vasaros nagų dailės dizainai geriausiai tinka trumpiems nagams.

5. 70 -ųjų raketos ir ombre:

Vasaros nagų dailės dizainas Ombre Vasaros nagų dailės dizainas Ombre 1

Ombre nagai yra naujas stilius. Ar tai būtų spalvų derinys su skirtingais nagais ar spalvų perėjimas; jie tikrai pavogs visų žvilgsnius į jus. Vasarą žvelgiant į nuostabius saulės spindulius, „ombre“ nagų dizainas su kūdikių bliuzu, baltais, rožiniais, levandomis ir pastelėmis išliks nesenstantis ateinančioms kartoms. Šie nagų dailės vasaros dizainai atlaikė laiko išbandymą ir niekur nedingsta, tad kodėl laukti, tai būtina išbandyti visoms merginoms! Tai geriau su ilgais nagais.

6. Specialus paplūdimys ir atostogos:

Vasaros nagų dailės dizaino paplūdimys Vasaros nagų dailės dizaino paplūdimys 1

Dažniausia atostogų vieta kelioms jaunoms merginoms vasarą yra paplūdimiai. Pamirškite apie drėgmę ir šilumą, paplūdimio vietas ir atostogas, be abejo, išsiskiria karščiausiu pasirinkimu naujojo tūkstantmečio kartai dėl kelių akivaizdžių priežasčių. Tačiau nepamirškite, kad šiuo metu nepamirškite pasiruošti ir maniškiams bei nagų dailėms. Pasigrožėkite mūsų vasarai paruošta išvaizda naudodami šiuos paplūdimio įkvėptus vasaros atostogų nagų dailės dizainus. Nuo giluminio nardymo iki smiltainių iki vandenų šie nagų dailės vaizdai yra puikus įkvėpimas.

7. Arbūzo stilius:

Vasaros nagų dailės dizainas Arbūzas Vasaros nagų dailės dizainas Arbūzas 1

Labiausiai mėgstamas vasaros vaisius daugeliui iš mūsų išlieka arbūzas. Kodėl neatkartojus mūsų pasirinkimo ir favoritizmo kūrybinio meno ir grožio išvaizdos pavidalu? Čia yra įkvėpimas, kurio jums visiems reikia. Spalvingas arbūzų nagų dailė yra tai, kas liks amžinai miela ir miela. Įvairaus amžiaus mergaitės, nuo vaikų iki jaunų moterų, gali tai išbandyti, ir tai liks gana aktualu ateinančioms vasaroms!

8. Laikas ir potvyniai:

Vasaros nagų dailės dizainas paplūdimio vanduo Vasaros nagų dailės dizainas Paplūdimio vanduo 1

Jei jums įdomu, kodėl mes vėl čia esame su paplūdimiu, na, jo apsuptų funkcijų ir grožio sąrašas yra begalinis. Čia užfiksavome dizainą su gražiomis bangomis ir padarais šalia krantų. Tiems, kurie nori elegantiškos ir ramios išvaizdos, įterptos į ramiausią meną, tai gali būti geriausias pasirinkimas! Ką tu manai?

9. Vasarą paruošti pirštai:

Vasaros nagų dailės dizaino pirštas 1 Vasaros nagų dailės dizainas Toe

Nesijaudinkite; mes čia taip pat su nagų dailės įkvėpimo idėjomis kojų nagams. Nesvarbu, ar tai būtų paprasčiausia išvaizda, ar nepaprastai spalvinga ir ryški idėja, šie nagų pėdų dizainai ir menas daugeliui moterų čia patiks. Juos lengva padaryti, tačiau jie atrodo labiausiai klasikiniai ir paprasti. Tęskite žemiškas spalvas arba amžinai mėgstamus aktus ir grynus juodus. Tačiau vasaros nagų idėja čia yra ne mažiau kaip nesenstantis dizainas.

10. Blizgučiai ir auksai:

Vasaros nagų dailės dizaino blizgučiai Vasaros nagų dailės dizainas 1 Blizgučiai

Blizgantys dizainai dabar grįžta į mados miestelį. Nors daugelis iš mūsų matėme, kaip pastarąjį dešimtmetį jos dingo iš scenarijaus, šiandien matome, kad dauguma merginų teikia pirmenybę šėlstančiai ir akinančiai drąsiai išvaizdai. Jei mėgstate tokias idėjas ir norite madingo ir šiuolaikiško mados meno dizaino, niekas negali būti geriau už šiuos vasaros akrilo nagus. Visos drąsios ir pasitikinčios moterys neturėtų to praleisti.

11. Gėlės ir žiedai:

Vasaros nagų dailės dizaino gėlė Vasaros nagų dailės dizaino gėlė 1

Visi, kurie mėgsta gėles, žiedus, natūralią aplinką ir gamtą kaip tokią, čia yra idėja jums, vaikinai. Šiltas klimatas tik pakelia mūsų nuotaiką aukštyn ir žemyn, o nuostabi gamta dažnai išeina iš savo lizdo, kad nudžiugintų. Čia šie vasaros gėlių nagų dailės dizainai tik įkvėpė tokių nuotaikų ir natūralios išvaizdos ir sukūrė šias fantastiškas idėjas. Mes taip pat bijome spalvų, ką jūs manote?

12. Prancūzų vasaros ir grožis:

Vasaros nagų dailės dizaino atostogos Vasaros nagų dailės dizaino atostogos 1

Gražios prancūzų vasaros, charizmatiškas kaimas ir natūrali palaima yra tai, ko neįmanoma paaiškinti paprastais žodžiais. Tie, kurie mėgsta poeziją, gali labai gerai prie jos prisijungti, o visoms toms jaunoms romantiškoms moterims, kurios ieško tokio rojaus, pateikiame nuostabius nagų dizainus. Šios sritys gali būti spalvingos, vaizduoja pasaulio vaizdą apie grožį ir romantiką vasaromis ir gana sėkmingai užfiksuoja švelnias ir paslėptas šio sezono akimirkas.

Papildomi patarimai:

Na, nors šį sezoną susidūrėme su gražiausiais ir paprasčiausiais nagų dailės dizainais, mes taip pat turime žinoti, kaip juos prižiūrėti, kad jie atrodytų geriausiai ir būtų gražesni. Štai keletas patarimų,

  1. Visada laikykite nagus švarius ir šviesius. Įsitikinkite, kad jie nėra nešvarūs, o tai gali sugadinti aplink juos esančius nagus ir odą.
  2. Manikiūras kartą per mėnesį labiausiai rekomenduojamas tiems, kurie nori turėti gražius ir puošnius nagus.
  3. Taip pat naudokite drėkinamąjį kremą ant nagų. Patrinkite aplink nagus ir odeles, kad oda būtų geriausiai drėkinama.
  4. Nukirpkite ir formuokite nagus, kai jie auga. Neignoruokite, nes jie gali pakenkti.

Turėdami šiuos fantastiškus ir dar paprastus, lengvus vasaros nagų dailės dizainus, tikimės, kad čia radote savo mėgstamą dizainą ir idėją. Jie yra vieni populiariausių ir ieškomų internete ir tikrai gerai atitinka sezono reikalavimus ir funkcijas. Taip pat praneškite mums savo mintis ir mums patinka išgirsti iš jūsų!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar galite padaryti nagų dailę įprastu nagų laku?

Ans: Taip, jūs galite sklandžiai pereiti prie nagų dailės per nagų laką. Šiuos gražius nagų dizainus vasarai galite pasidaryti patys namuose arba padedami profesionalo. Jie yra gana paprasti, ir dauguma šio meno tinka net pradedantiesiems. Kitos galimos šio meno idėjos yra nagų štampavimas ir lipdukai.

Q2. Kiek sluoksnių reikia tobulai apdailai?

Ans: Paprastai 2–3 sluoksniai yra pakankamai puikūs. Prieš dengdami kitą sluoksnį, įsitikinkite, kad dažai gerai išdžiūvo.

Q3. Kuo skiriasi nagų lakas ir nagų lakas?

Ans: Nagų lakas yra kažkas, dėl ko nagai atrodo patraukliai. Tai asocijuojasi su grožiu. Kita vertus, nagų lakas yra skirtas nagų apsaugai. Nagų lakai yra kelių atspalvių ir spalvų, palyginti su laku.

Q4. Ar galime sukurti vasaros nagų dizainą vaikams?

Ans: Taip, jūs galite tęsti šias idėjas net vaikams ir jaunesnio amžiaus vaikams. Jiems tikrai patiktų linksmas ir ryškus dizainas.

Q5. Kokios yra dažniausiai pasitaikančios vasaros spalvos nagų dailės išvaizdai?

Ans: Dažniausi šio sezono meno dizainai yra raudona, mėlyna, balta, karštai rožinė, žalia ir pastelinė. Šios spalvos nagų dizainas tikrai atrodys išskirtinai!