Šiais laikais gana sunku išsirinkti tik vieną iš daugybės produktų, ypač kai tokios galimybės kaip nuolaidos ir nusipirkti vieną praverčia bet kurią dieną. Dabar dabartinė rinka toli gražu nėra monopolinė ir daug naujesnių prekės ženklų, turinčių neabejotinų idėjų, pasirodė scenoje.

Nagų lako dizainas

Šie prekės ženklai nėra švelnūs, nes jie aršiai stengiasi pavaizduoti savo geriausią pusę konkurencijos pasaulyje. Prieš keletą dienų buvo pristatyta nauja drabužių aksesuarų linija, o maždaug po savaitės buvo paskelbta nauja drabužių markė, papildanti aksesuarus. Nagų spalvos ir dažai yra ne mažiau.

Dažnai mes, moterys, būdamos užimtos bitės ir visiškai pamirštame nagus, kai stengiamės tobulinti plaukus ir drabužius. Tačiau tiesa, kad mergina per vieną laisvadienį tikrai jausis labiau atsipalaidavusi, jei tik kurį laiką praleis prie televizoriaus nieko neveikdama, tiesiog dažydama gražius nagus dar gražesnėmis spalvomis. Dabar yra daug naujų naujesnių spalvų skyrių, į kuriuos mes dar nesiruošėme, ir tada yra mūsų visų laikų mėgstamiausi, kurių norėtume laikytis. Šiandienos straipsnyje mes kalbame apie įvairius gražius atspalvius, kuriuos galite sportuoti nagais.

Stilingas ir gražus nagų lako dizainas su vaizdais:

Pažvelkime į geriausius nagų lako dizainus.

1. Nuogi rožiniai blizgūs nagai:

Nuogi rožiniai blizgūs nagai

Dabar nuogi nagai yra nauja mados pramonės kalba dabar ir čia mes turime geriausią rūšį, kai nagų spalva yra geriausia, bet ne skaidri. Vis dėlto dienos pabaigoje sklandžiai susimaišanti nuoga spalva ir šiek tiek rožinės spalvos užuomina mus nuleidžia nuo kojų. Tai dar labiau pagerina tobula blizgi nagų išvaizda. Tai puikus vinis vasarai, suporuotas su lengvomis vasarinėmis suknelėmis ir šiaudine skrybėle.

2. Šešėlis pilkoje:

Šešėlis pilkoje

Tas, kas sakė, kad pilka yra nuobodi spalva, niekada nebuvo patyręs šios spalvos. Nagai čia labai švelniai melsvai pilki, matinio atspalvio, tačiau būtent ši nagų išvaizda verčia mus susižavėti. Tai gili ir prasminga, bet ne per daug, kad būtų nuobodu. Jis yra puikus madingos mados požiūriu, bet ne per garsiai, kad galėtumėte jį dėvėti bet kur ir visur.

3. Kava geriausiu atveju:

Kava geriausiu atveju

Dabar ši spalva pagaminta iš kavos pupelių ekstrakto atspalvio ir kam nepatinka, kad garuojanti karšta kava yra kitas šio sezono mados pareiškimas. Čia kavos spalva yra labai švelni, per daug panaši į ankstesnę, ir čia mes matome ramybę ir raminantį nagų išvaizdą. Paprastai kavos spalva, net jei ji tamsi, suteikia malonų pojūtį ir čia, sumaišius su staigiu minkštumu, išvaizda išeina už borto. Švelnus kavos blizgesys suteikia išvaizdą.

4. Neoninė mėlyna:

Neoninė mėlyna

Pramogos yra nauja šios vasaros tema, o į sceną šliaužiant įvairioms naujoms ryškioms akių spalvoms, geriausia sekti tendenciją ir pasirinkti vieną. Tai neoninė jūros žalia arba ryškiai mėlyna spalva, suteikianti jūsų nagams nepriekaištingą vasaros paplūdimio išvaizdą. Kita šios vasaros neoninė spalva yra švelniai žalia arba matinė nuoga išvaizda, kuri puikiai tinka vasarai.

5. Vidurnakčio žvilgsnis:

Vidurnakčio žvilgsnis

Tai dar viena širdį tirpdanti spalva ir šį kartą kuo tamsesnio atspalvio. Atspalvis čia yra grynai juodas ir, skirtingai nei kiti juodi, kur vis dar rasite tamsiai mėlyną atspalvį, ši juoda yra vienišas reindžeris, pasižymintis geriausia spalva. Blizgantis blizgesys iš vidinio blizgesio daro išvaizdą dar nuostabesnę. Tai suporavę su giliais priedais, tikrai atrodysite nuostabiai.

6. Blizgučių klaida:

Blizganti klaida

Jūs visada galite pasirinkti blizgučius, kai norite, kad išvaizda būtų pakankamai garsi vakarėliui. Dabar šie blizgučiai atrodo švelniai kreminės aukso spalvos, o nagų dažų tekstūra iš tiesų yra reginys. Skirtingai nuo įprastos, tai nėra blizgios rūšies, o iškilimų ir šlifavimo rūšys. Tačiau tai nėra vienintelis blizgučių tipas. Galima rasti daug įvairių blizgučių kūrinių, kai kurie aukso atspalvių, kiti sidabro, kurie atrodo vienodai žavingi.

7. „Royal Delight“:

„Royal Delight“

Derinkite prie minkštos kreminės palaidinės ar paprastos juodos suknelės, ši spalva mūsų niekada nenustebins. Atspalvis vadinamas karališkai mėlynu, o atspalvis puikiai tinka tiek oficialiems, tiek neoficialiems renginiams. Tai vienas iš turtingiausių atspalvių, su kuriais susidūrėme šį sezoną, kai tamsiai, bet patraukliai atrodanti mėlyna atrodo gražiai ant nagų, ypač dieną, kai spalvų sodrumas negali būti nepastebėtas.

8. „Voguish Purple“:

„Voguish Purple“

Tai čia pat bus nustatyti visi įrašai su savo nuostabiai blizgančia tekstūra, jei ne tik spalva. Tai tobula purpurinė spalva su geriausiais blizgesiais, kurie sudaro vieną geriausių visų laikų nagų skausmo spalvų. Prie šios išvaizdos visada galite suporuoti baltus ar blaivius priedus, kad nagų spalva būtų ryškesnė.

9. Smulkus periwinkle:

Smulkus periwinkle

Panašiai kaip karališkoji mėlyna, periwinkle taip pat turi labai gražų ryšį su bliuzo šeima, kur ši spalva yra viena iš labiausiai blaivių saldainių spalvų, kuriomis galima suteikti nagams naują išvaizdą. Spalva yra minkšta ir blizgi, tuo pačiu suteikiant labai saldainių išvaizdą. Suporuokite tai su tamsiu ar šviesiu atspalviu, kad atrodytumėte vasarą. „Periwinkle“ yra viena iš naujausių naujų spalvų, kuri nėra per garsi, kad gerai atrodytų, bet ne per švelni, kad atrodytų blaiviai..

10. „Mad Mad Matte Black“:

Beprotiškai matinė juoda

Čia mes turime dar vieną juodos spalvos atspalvį, tačiau šį kartą spalva yra tikslesnė. Jei pažvelgsime atidžiau, ši beprotiška matinė išvaizda atrodo tamsiai mėlynos spalvos, matinė ir gražiai atrodanti. Naudojant blizgantį nagą viduryje išvaizda tampa dar patrauklesnė, tačiau kol pasirenkate šiuos nagų dažus, blizgesys nėra privalomas.

11. Rožinis auksas:

Rozinis auksas

Rožinis auksas yra dar vienas naujas atspalvis, kurį jie sportuoja šį sezoną, kai persikų rožių spalva susilieja su švelniu blizgiu auksu, o mes paliekame vieną geriausių atspalvių. Spalva yra pakankamai moteriška, kad galėtų sportuoti oficialiame ir neoficialiame renginyje, o aukso naudojimas prideda šiek tiek nuoga išvaizdą. Tai taip pat graži spalva vasarai.

12. Klasikinė raudona:

Klasikinė raudona

Pripažinkime visi, kad mums visiems buvo dienų, kai raudona buvo mūsų mėgstamiausia spalva, ir nesvarbu, kokia proga mes eidavome, raudona buvo vienintelis atspalvis, kurį dažysime nagais. Dabar čia mes turime vieną iš klasiškiausių klasikinių raudonų spalvų, kurioms būdingas blizgesio faktorius, kad jūsų nagai atrodytų puošniai net ir po dienų. Nagų dažai yra minkšti, tačiau tuo pat metu bauginantys ir garsūs, kad visi tai pastebėtų.

13. Aksominė violetinė:

Aksominė violetinė

Turėjome purpurinių ir periwinkles mus viliojančių, bet karūna yra tai blizganti giliai violetinė, kuri savo švelniu blizgesiu primena aksomą. Violetinė, būdama tamsios spalvos ir sodraus atspalvio, atrodo nepriekaištingai madinga. Geriausia šio įvaizdžio dalis yra raudonų atspalvių švelnumas saulės šviesoje ir spalvos gilumas tamsiuose atspalviuose, dėl kurių mes gerbiame šį atspalvį.

14. Metalo perkrova:

Metalo perkrova

Norėdami gauti tokią išvaizdą, pradėkite nuo metalo spalvos pagrindo. Pagrindui naudojama spalva yra labai graži ir švelniai moteriška. Tai labiau žalsvai mėlyna spalva ir metalas, sumaišytas su švelniais levandų atspalviais, o be to, giliai blizgantis nuožulnus metalo atspalvis nagus atrodo žavingai. Naudokite nagų juostelę, kad pridėtumėte skiriamąjį bruožą, o po to nuimkite juostelę.

15. Sidabras su švelniai pilka:

Sidabrinė su švelniai pilka

Šį kartą pilka yra kitokia. Jis yra blaivus, blizgantis ir tai yra naujas dalykas. Spalva atrodo nepaprastai graži, nes sulaužo įprastą posakį, kad pilka spalva yra nuobodi ir niekada negali atsitikti. Čia yra puikus pavyzdys, įrodantis, kad tai neteisinga, tačiau šiems nagams daroma užuominų – sidabrinis manikiūro antgalis, pripildytas smulkių blizgesio molekulių, todėl visas išbandymas atrodo labai madingai ir madingai.