Vaisių nagų dailės dizainas yra nagų dailė, ant kurios nupiešti skirtingi vaisiai, kad jie atrodytų itin šauniai ir madingai. Jūs netgi galite derinti savo drabužių spalvas ir dažyti įvairius vaisius ant nagų. Šie nagų dailės atrodytų gražiai vasaros vakarėliuose ar vakarėliuose prie baseino, nes šie vakarėliai dažniausiai turi ryškias temas.

Nuostabūs vaisių nagų dailės dizainai:

Pažiūrėkime, kad naujausi vaisių nagų dailės dizainai suteiks idėją kuriant nagų dailę.

Įvairių vaisių nagų dailės dizainas:

Įvairių vaisių nagų dailės dizainas

Žemiau esantis nagų dailė yra paprastas vaisių nagų dailė, ant kurios nupiešti skirtingi vaisiai. Pirmiausia dažykite pagrindą baltais arba beveik baltais nagų dažais. Pirmasis vinis yra pusiau supjaustytas arbūzas. Nubrėžkite ploną žalią liniją, kad padarytumėte pusiau apskritimą, tada palikite nedidelį tarpą, kuris būtų baltas dėl pagrindo. Paimkite rausvai raudoną spalvą ir nubrėžkite likusį pusiau apskritimą iki krašto. Pasirinkite juodus nagų dažus ir padarykite dėmes ant nago, kad jis atrodytų kaip sėklos. Paimkite chromuotus geltonus nagų dažus ir padarykite du bananus ant vieno piršto vienas šalia kito, tada imkite storą juodą šepetėlį, kad bananui būtų suteiktos tikroviškos išvaizdos.

Paimkite kitą geltoną spalvą ir padarykite viršutinę širdies formos pusę ant kito nago krašto ir vėl paimkite juodą šepetėlį, kad nupieštumėte lazdelę ir kriaušės lapą; tai atrodytų kaip vienas. Vynuogių nagų dailės vaisius yra lengvas, tiesiog paimkite violetinės ir violetinės spalvos nagų dažus ir padarykite taškelius ant piršto ir tolygiai paskirstykite, kad atrodytų kaip vynuogės. Užbaikite jį pridėdami lazdelę su juodu nagų žymekliu. Paimkite kitą vinį ir padarykite panašią pusiau širdelės formą obuoliui su šviesiai raudona spalva ir padarykite, kad vidurinė viršutinė obuolio dalis būtų matoma juodu kraštu. Viduryje galite pridėti šiek tiek geltonų dažų, kaip matome paveikslėlyje.

Apelsinų vaisių nagų dailė:

Apelsinų vaisių nagų dailė

Padaryti apelsinų vaisių nagų dailę nėra sunki užduotis. Paimkite oranžinę spalvą ir tolygiai nubrėžkite įgaubtus pusiau apskritimus ant visų nagų. Paimkite ploną baltą nagų dažų teptuką ir nudažykite plonas vaisių sluoksnių linijas, esančias viduje. Norėdami tai padaryti, viršuje laikykite šiek tiek oranžinę sieną ir nubrėžkite puslankį per nagą; prasideda šiek tiek žemiau oranžinių dažų, tada patraukite baltų nagų dažų linijas, vieną vertikaliai žemyn, o dvi kitas kaip V formą. Centras turėtų atrodyti kaip mažas baltas pusiau apskritimas, todėl visi balti sluoksniai atrodo taip, lyg jie susijungtų vienas su kitu. Uždenkite nagų dailę blizgiu nagų laku, kad jis spindėtų.

Arbūzų vaisių nagų dailė:

Arbūzų vaisių nagų dailė

Ryškiai saulėtą dieną būkite ramūs ir lengvai pasigaminkite arbūzų nagų dažus. Paimkite du skirtingus žalios spalvos atspalvius. Kaip parodyta paveikslėlyje žemiau, dažykite juos vieną po kito per kraštą. Likusį nagą nudažykite ryškiai raudonu laku ir beveik baigsite. Užbaikite juos trumpais tiesiais juodais dažais, atspindinčiais sėklas, kad spalvos kontrastas taptų mažomis baltomis dėmėmis, esančiomis kairėje nuo juodųjų dėmių, todėl šis nagų dailės piešinys atrodys geriau.

„Apple Fruits“ nagų dailė:

„Apple Fruits“ nagų dailė

Padarykite pusiau supjaustytas širdies formas ir padėkite jas ant nagų krašto, kad jos atrodytų kaip obuoliai. Kad jis taptų ryškesnis, turite padaryti rudos arba juodos spalvos lazdelę, o šalia jos padaryti šviesiai žalią lapą. Kad jis blizgėtų, padenkite blizgiu laku.

Galiausiai, išsirinkite mėgstamiausią vaisių dizainą ir gražiai padarykite juos ant nagų, kurie suteiks jums begalinį malonumą.