Mes išskiriame auksą ir sidabrą nuo visų spalvų, esančių visoje visatoje, tačiau tikrinant originalumą, auksinė spalva taip pat žinoma kaip geltonos spalvos grupės dalis, kuri iš tikrųjų yra daug šlifuotesnė geltonos spalvos versija ir susidarė legiruojant daug kitų spalvų. Auksiniai nagų dailės modeliai yra nagų dailės, kuriose aukso spalvos nagų dažai arba auksiniai blizgantys nagų dažai naudojami aukso efektui.

Naujausi aukso nagų dailės dizainai su vaizdais:

1. Paprasti auksiniai nagų dailės dizainai:

Paprasti auksiniai nagų dailės modeliai

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome paprastus auksinius nagų dažus, naudojamus nagams dažyti, kurie suteikia jiems blizgesį ir auksinį atspalvį. Spalvos, kurias naudojate su auksiniais nagų dažais, dažniausiai turėtų būti tamsios, nes dėl to aukso efektas atrodo daug ryškesnis nei šviesesnių.

2. Raudono ir aukso nagų dailės dizainas:

Raudono ir aukso nagų dailės dizainas

Auksinė ir raudona papildo viena kitą. Nagų dailė, kurią matote žemiau, yra labai paprasta. Dažykite visus nagus, išskyrus vieną, kurį reikia palikti nuošalyje, kad auksiniai nagų dažai būtų visiškai tepami, kaip matote paveikslėlyje. Ant likusių nagų tepkite raudoną spalvą, o kraštai lieka tušti, o po to, kai raudoni dažai išdžiūsta, ant jų uždedamas auksinis sluoksnis ir baigsite žaviai.

3. Auksinis nagų dailė su blizgiais nagų dažais:

Auksinis nagų dailė su blizgiais nagų dažais

Dažykite visus nagus blizgiais nagų dažais ir leiskite išdžiūti. Paimkite aptakų šepetėlį ir sutepkite jį auksiniais nagų dažais ir brūkštelėkite šiek tiek žemiau nago krašto, arba netgi galite priklijuoti auksinę lazdelę nagams taip, kaip matote paveikslėlyje, ir taip atrodyti. Laikykite vieną nagą tik blizgiais dažais, kad padėtumėte auksinius blizgančius nagų dažus. Šie nagų dažai turi būti maksimaliai kraštuose, o tada lėtai išnykti nuo vidurio iki galo. Tai suteiks jūsų nagams švarią ir rafinuotą išvaizdą.

4. Jūros žalios spalvos auksinis nagų dailės dizainas:

Jūros žalios spalvos aukso nagų dailės dizainas

Norint padaryti tokį nagų dailę, jums reikia jūros žalių nagų dažų ir, žinoma, auksinių nagų dažų. Pirmiausia nudažykite visus nagus jūros žalia spalva ir leiskite išdžiūti. Išimkite elegantišką auksinį nagų dažų teptuką iš buteliuko ir padarykite žaibo ar pusiau perpjautos žvaigždės formos, kaip matote paveikslėlyje. Norėdami tai padaryti, nudažykite vieną nago kampą tiesiai žemyn ir apverskite aukštyn kojom V, padarykite dar du ar tris aukštyn kojomis apverstus V, kad gautumėte tokią formą..

5. Juodos ir auksinės spalvos nagų dailės dizainas:

Juodos ir auksinės spalvos nagų dailės dizainas

Kaip minėta anksčiau, auksinis nagų dailės dizainas turėtų būti pagamintas tamsiomis spalvomis. Juoda yra tamsiausia iš visų, o prie jos geriausiai tinka auksinė. Norėdami, kad abu susiburtų į nagų dailę, pirmiausia nudažykite visus penkis piršto aukso spalvos nagus. Paimkite ploną juodą šepetėlį ir šiek tiek nuspalvinkite iš vienos pusės vertikaliai. Padarykite tai ant dviejų alternatyvių nagų. Tada paimkite plonesnį šepetėlį ir padarykite dvi širdis nebūtinai panašioje vietoje. Pridėkite potėpius juodu šepečiu, kad jis atrodytų, kaip matote paveikslėlyje.

6. Juodi ir auksiniai blizgantys nagų dažai:

Juodi ir auksiniai blizgantys nagų dažai

Negalite paaiškinti, kaip gera juoda ir auksinė papildo viena kitą geresniu ir lengvesniu pavyzdžiu. Norėdami tai padaryti, jums reikia juodų nagų dažų ir aukso blizgučių. Pirmiausia nuspalvinkite nagus juoda spalva pagrindui, o tada paimkite blizgančius dažus ir dažniausiai nudažykite nagų kraštą ir nublokuokite vidurio link. Jei blizgančiuose nagų dažuose nėra šešiakampių formų, tiesiog klijuokite jas, kol dažai išdžiūsta.