„Sonoma“ nagų dailės piešiniai yra gražus nagų dailės tipas, kuris dažniausiai taikomas nudažius paprastą pagrindinę spalvą, o po to ant spalvos uždėjus blizgantį sluoksnį, kad jis atrodytų blizgus ir taip pat švytėtų. Blizgantis kailis susideda iš atsitiktinių formų, tokių kaip apskritimai, šešiakampiai, trapecijos, deimantų ir tt. Kiti „Sonoma“ nagų dailės tipai yra įvairių formų, dažytų nagus įvairiomis spalvomis, todėl atrodo dailiai. Moterys naudoja šį nagų dailės tipą, kad suteiktų savo nagams gražią išvaizdą ir padarytų juos laimingus bei patenkintus.

Nuostabūs „Sonoma“ nagų dailės dizainai:

Violetinė Sonoma nagų dailė:

Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduoti paprasti violetinės spalvos nagų dažai, kurie buvo padengti ant pirštų kaip pagrindas, o po to padengti blizgančiu skirtingų mėlynos spalvos atspalvių sluoksniu. Visi jie yra įvairių formų apskritimų, deimantų ir šešiakampių. Jame taip pat yra nedideli vario ir mėlynos spalvos taškeliai, kad nagų dailė atrodytų šiek tiek unikaliau, bevardis pirštas buvo nudažytas violetiniu pagrindu, o po to šiek tiek šviesesnis violetinis atspalvis buvo padarytas trims juostelėms per nagą suteikti kitokį atspalvį.

Juodi „Sonoma“ nagų dailės dažai:

Paveikslėlyje parodyta, kad nereikia dėti pagrindo, o paskui blizgučio; kadangi nagų dažai yra juodi ir juose yra blizgučių. Tai leidžia sutaupyti laiko, nes mums nereikia du kartus tepti nagų dažų ir suteikia mums panašų efektą bei išvaizdą. Juoda spalva suteikia blizgučiams daugiau blizgesio ir atrodo ryškesnė. Blizgučiai yra pilki šešiakampiai ir apskritimai, taip pat galima pastebėti mažus apskritimus.

Kriminalinis poveikis:

Pridedamas paprastų pilkų spalvų nagų dažų pagrindas su blizgančiu blizgančiu laku. Tada, kad nagų dailės dizainas atrodytų kruvinas, raudoni nagų dažai buvo aptaškyti ir netolygiai pasiskirstę kaip dėmės. Plonos linijos suteikia nusikalstamą poveikį.

„Galaxy“ efektas:

Ant nagų naudojami trys skirtingi nagų dažai. Iš pradžių atrodo, kad šviesiai violetinė, o tada vidurinė spalva turi šiek tiek violetinės ir šiek tiek indigo spalvos, o tai parodė dviejų spalvų susiliejimą. Ir pagaliau ji turi indigo spalvą, kuri užbaigia pagrindą. Tada blizgantys dažai naudojami kaip sluoksnis, todėl šis „Sonoma“ nagų dailė tampa kaip galaktikos žvaigždės.

Mielas balionų nagų dailė:

Norėdami sukurti mielą „Sonoma“ nagų dailę, galėtume naudoti skirtingas spalvas su baltais nagų dažais. Kiekvienas šio paveikslo pirštas rodo skirtingas vermiliono spalvas, šviesiai žalią, mėlyną ir violetinę, iš kurių buvo pagamintas pusiau balionas ant pusės nago. Balionų stygoms gaminti buvo naudojama juoda spalva, o kita pusė nudažyta balta spalva.

Tradicinis nagų dailė:

Šis nagų dailė buvo padaryta ant juodos spalvos pagrindo su skirtingais chromo geltonos spalvos dizainais. Yra du nagai, suprojektuoti kaip saulė, o kiti du nagai turi apskritimus su piešiniais viduje, o pirštas viduryje atrodo visiškai kitoks nei kiti. Jie turi indišką efektą, nes dizainai Indijoje dažniausiai naudojami įvairiomis formomis, pavyzdžiui, mehendi piešiniais ant odos ar rankdarbiais. Skirtingi senoviniai papuošalai buvo suprojektuoti panašiai, ypač genčių žmonių.

Merginų nagų dailė:

Nagų dailė atrodo visiškai mergaitiška. Trys nagai yra nudažyti rožine spalva, o vienas – rožinės spalvos pagrindu su baltais taškeliais, suteikiančiais šiek tiek retro išvaizdos. Vienas nagas turi blizgučius, padengtus įvairių formų šešiakampių ir apskritimų pirštu, taip pat skirtingų kaštoninės, pilkos ir tamsiai rožinės spalvos.