Nagų dailės populiarumas ir intensyvumas pamažu didėjo, nes vis daugiau žmonių dabar nori priderinti savo nagus. Rinkoje yra daugybė dekoratyvinių medžiagų nagams, iš kurių galite pasirinkti, kad padėtumėte gana gerai papuošti nagus. Tai galite padaryti patys arba paprašyti, kad kas nors jums padėtų. Nagų dailė tik reikalauja, kad būtumėte šiek tiek kūrybingi, ir šioje srityje galima daug pasiekti. Dekoratyvinės medžiagos yra įvairios – nuo blizgučių, nagų lako, valiklio ir pan., Kurios padeda išskirtinai papuošti ir prižiūrėti nagus. Nagų dailė gali būti naudojama oficialiems ir net neoficialiems renginiams, todėl dabar jūs neturite jaudintis, kad atrodysite apsirengę, nes jūsų nagų dailė tikrai prisidės prie jūsų rankų grožio. Žemiau pateikiamos kelios puikios dekoratyvinės medžiagos nagams, padedančios įsigyti geriausius nagų priedus.

Populiariausios dekoratyvinės medžiagos nagams:

1. Tuščiaviduriai persikų spalvų papuošimai:

dekoratyvinės medžiagos nagams

Tai viena mėgstamiausių nagų dekoracijų ir skirta įvairaus amžiaus moterims. Tuščiaviduris persikas puikiai tinka, kad jūsų nagai atrodytų gražiai bet kokiam įvykiui. Geriausia dalis apie tuščiavidurius persikus yra ta, kad šiek tiek nagų klijų galite gauti labai dekoratyvų nagų dizainą.

2. Nagų lakas:

dekoratyvinės medžiagos nagams2

Nagų lakas yra būtinas, kai norite papuošti nagus puikia nagų dailė. labai svarbu, kad turėtumėte įvairių spalvų, kad jūsų naudojami dizainai nebūtų pernelyg sustingę. Nagų laką lengva rasti ir jį galima įsigyti už labai priimtiną kainą iš įvairių kompanijų, o geriausia yra tai, kad galite pasirinkti iš daugybės spalvų.

3. Ikrų plastikiniai karoliukai:

dekoratyvinės medžiagos nagams3

Šie plastikiniai karoliukai primena labai mažus rutuliukus, kurie labai nesiskiria nuo ikrų kamuoliukų, taip suteikdami jam pavadinimą. Kamuoliai puikiai tinka, jei norite elegantiškai ir madingai papuošti nagus. Galima rinktis iš įvairių spalvų, kad galėtumėte jas derinti prie savo drabužių ar pasirinktų aksesuarų.

4. Neteisingi nagai:

dekoratyvinės medžiagos nagams4

Dirbtiniai nagai yra paruošti pritvirtinti prie originalių nagų, kad būtų galima greitai ir lengvai įsigyti nagų priedų. Neteisingus nagus galima lengvai nusipirkti bet kurioje kosmetikos parduotuvėje ir juos galima naudoti ir kasdien. Prie dirbtinių nagų galima priderinti ir nagų dailę, su kuria daug geriau eksperimentuoti.

5. Klaidingos nagų dekoratyvinės medžiagos:

dekoratyvinės medžiagos nagams5

Nagų dailę galima lengvai priderinti prie dirbtinių nagų, o geriausia yra tai, kad jums nereikia jaudintis, kad eksperimentuosite ir nepavyks sukurti kelių dizainų, nes netikrus nagus lengva išmesti, kad galėtumėte pradėti nuo naujo. Netikrus nagus galima lengvai rasti bet kurioje kosmetikos parduotuvėje už labai priimtiną kainą.

6. Bazinis dažų nagų lakas:

dekoratyvinės medžiagos nagams6

Pagrindiniai dažai yra labai reikalingi, kad paviršius būtų švarus ir lygus, o geriausia, kad paviršius išlaikytų nagą švarų ir sustabdytų bet kokį nešvarumą, kuris paprastai atsirastų ant bet kurio įprasto nago be pagrindo dažų.

7. Nagų juosta:

dekoratyvinės medžiagos nagams7

Nagų juosta yra dar vienas nuostabus būdas nagams priderinti prie puikaus nagų dailės. Juosta veikia kaip nagų dailė, nes piešiniai jau buvo išgraviruoti ant juostos. Nagų juosta, kaip ir bet kuri kita dekoratyvinė medžiaga, yra bet kurioje kosmetikos parduotuvėje už labai priimtiną kainą.

Blizgučiai:

dekoratyvinės medžiagos nagams8

Blizgučiai yra paskutiniai sąraše, bet ne mažiau. Tai plačiausiai naudojama dekoratyvinė nagų medžiaga ir daugelį metų buvo nagų dailės dalis.