Moterys visame pasaulyje puikiai žino, kokie jiems svarbūs nagai. Todėl, norėdami juos išlaikyti, jie turi aplankyti manikiūrininką, kad suformuotų nagus. Tiesą sakant, nagai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos daugelis vyrų pastebi apie moteris. Gerai prižiūrimi ir nepriekaištingi nagai linkę atspindėti primityvių ir tinkamų moterų asmenybę. Nors susmulkinti ir sulaužyti nagai dažniausiai reiškia aštresnę asmenybę.

Vandens marmuro nagų dailės dizainas:

Šiais laikais moterys nagų dailę pakelia į visiškai naują lygį. Siekdamos išlaikyti tendencijas ir pristatyti keistesnį nagų stilių, moterys išeina iš savo komforto zonos, pasipuošusios nagų dailėmis, kurios tikrai atspindi jų nuotaiką.

1. Aguonų atminimo dienos marmurinis nagų dailė:

Aguonų atminimo diena Marmuro nagų dailė

Šis marmurinis nagų dailės tipas reiškia keistesnį aguonų gėlės vaizdavimo būdą. Pagrindinė gėlės forma buvo paminėta kaip nuoroda ir nudažyta tamsiais raudonos ir juodos spalvos tonais, o dominuojanti – balta. Atrodo keistai, stilingai ir šauniai.

2. Vaivorykštės vandens marmuro nagų dailė:

Vaivorykštės vandens marmuro nagų dailė

Įkvėpti vaivorykštės spalvų, įvairių spalvų nagų lako gabaliukai švelniais judesiais dažomi horizontaliai. Šis įvairiaspalvis nagų dailės dizainas tikrai patiks moterims, nebijančioms rizikuoti. Tai geriausias vandens marmuro nagų dailė pradedantiesiems.

3. Žiemos gėlių marmuro nagų dailės dizainas:

Žiemos gėlių marmuro nagų dailės dizainas

Į šį nagų dailę įeina pusė gėlės, kuri dažoma vertikaliai ant nago. Raminančios spalvos, tokios kaip mėlyna ir balta, naudojamos tam, kad suteiktų jam „įdomesnį“ vaizdą. Nagų pusė naudojama kaip šio nagų dailės atspirties taškas. Šio tipo nagų dizainas puikiai tinka toms moterims, kurios nėra pernelyg rizikingos savo pasirinkimu.

4. Ugnies gėlių vandens marmuro nagų dailė:

Ugnies gėlių vandens marmuro nagų dailė

Tegul jūsų nagus uždengia madingos liepsnos. Šis nagų dailės menas, primenantis liepsną, yra nudažytas per nagą horizontaliai ugnies tonais – raudona, oranžinė, geltona ir juoda. Šis nagų dailė puikiai tinka moterims, kurios nusprendžia išeiti į naktinį klubą visos nakties vakarėliui. Šis vaizdas atrodo giliai, tamsiai ir paslaptingai.

5. Valentino įkvėptas vandens marmuro nagų dailė:

Valentino įkvėptas vandens marmuro nagų dailė

Dieną, skirtą meilei, šį nagų dailę gali pasipuošti moterys, kurios turi dalyvauti pasimatyme su savo antrąja puse. Nudažytas per nagą beveik kaip į lapą panašus, neutralesnių šviesiai rausvos, kreminės ir baltos spalvos tonų atspalvis, tarp kiekvieno motyvo yra pakankamas tarpas, kad būtų išvengta netvarkingų nagų. Tai vienas iš geriausių vandens marmuro nagų dailės dizaino.

6. Psichodelinis sūkurinis vandens marmuro nagų dailė:

Psichodelinis sūkurinis vandens marmuro nagų dailė

Šis išgalvotas nagų dailės piešinys ant nagų sukimba taip, kaip yra sūkurys. Dėmesys detalėms yra būtinas, nes vienas neteisingas žingsnis gali sugadinti visą modelį. Funky spalvos, tokios kaip mėlyna, oranžinė geltona ir raudona, puikiai tinka merginoms, norinčioms šiek tiek flirtuoti nagais.

7. Raudona & Kreminis vandens marmuro nagų dailė:

Raudona & amp; Grietinėlės vandens marmuro nagų dailė

Šis dizainas yra raminantis ir labai elegantiškas. Nudažyti ant nagų įvairaus dydžio juostelėmis, sklindančiomis iš visų nagų kampų, šie dizainai tiks merginoms, norinčioms gražių nagų vėsiai vasaros dienai. Braškės ir grietinėlė puikiai papildytų nagų dailės dizainą.

8. Šv. Patriko diena – įkvėptas vandens marmurinis nagų dailė:

Šv. Patriko diena įkvėpė vandens marmuro nagų dailės

Garsusis dobilo lapas, susijęs su Airijos globėju, yra puikus šio nagų dailės įkvėpėjas. Keturių dobilų lapas yra dosniai nudažytas per nagą, laikantis Šv. Patriko dienos dvasios. Šaltas, lengvas lagerinis alus mergaitėms, galintis vartoti alkoholį, puikiai papildys šį nagų dailės dizainą.

9. Kalėdų saldainių cukranendrių vandens marmuro nagų dailė:

Kalėdų saldainių cukranendrių vandens marmuro nagų dailė

Švenčiant tikrąją Kalėdų dvasią, saldainių spalvos juostelės yra nudažytos horizontaliai per nagą. Žalios, raudonos ir baltos spalvos popsas bus toks pat šviežias, kaip ir pipirmėtės, įkvėptos.

Vandens marmuro nagų dailės dizainas yra labai populiarus ir jūs žiūrite į geriausią nagų dailę. Ir jums patinka komentuoti savo atsiliepimus.