Kai mes susiduriame su terminu „Fimo“, mes iškart pradedame vaizduoti nuostabius nagų dailės darbus. Ši sąvoka šiais laikais labai populiariai naudojama nagų dailės pasaulyje. Fimo iš tikrųjų yra polimerinio molio prekės ženklo pavadinimas. „Fimo“ lazdelės yra įvairių formų keptos polimerinės molio lazdelės, t. Meškiukų veideliai, labas, katytė, gėlės, lankai, vaisiai ir kt. Šios „Fimo“ lazdelės supjaustomos labai plonais griežinėliais ir parduodamos kaip lipdukai arba, jei galite suimti „Fimo“ lazdeles, galite jas atsargiai pjaustyti namuose. Tada šios „Fimo“ skiltelės nenaudojamos nagams nagų dailės klijais arba permatomu laku.

„Fimo“ yra įvairių formų ir dydžių, todėl suteikia galimybę juos labai lengvai ir nuostabiai papuošti nagus be daug sunkaus darbo. Šiandien mes pateiksime jums 9 geriausius „Fimo“ nagų dailės dizainus. Galbūt norėsite išbandyti keletą arba gali būti visi!

1. Paprastas „Fimo“ gėlių nagų dailė:

Paprastas „Fimo“ gėlių nagų dailė

Tai pradedančiųjų „Fimo“ nagų dailės tipas. Tam jums reikės tik paprastų pagrindinių dažų, nedidelių cirkonio pasienio ir kai kurių „Fimo“ gėlių skiltelių. Be to, norėdami geriau atrodyti, galite naudoti mėlyną juostelę ant nagų galiukų. Ar pabandysi šitą?

2. „Fruity Fimo French Tips“ nagų dizainas:

„Fruity Fimo French Tips“ nagų dizainas

Prancūziški galiukų nagai yra gana populiarūs. Galite papuošti savo įprastus prancūziškus galiukus su tokiu vaisių dekoru. Norėdami gauti papildomą gražią išvaizdą, naudokite ir kai kuriuos cirkonio akmenis.

3. Mieli „Fimo“ nagai:

Mieli „Fimo“ nagai

Lengvas ir įdomus sportinis nagų dailės dizainas, toks kaip šis, gali būti sukurtas naudojant „Fimo“ šypsenėles, drugelius, triušius zuikius ir gėlių piešinius ant skaidrios mėlynos spalvos dažų. Lengvai ir greitai sukuriamas dizainas. Puikiai tinka vasaros dienai.

4. Žalios ir citrinos spalvos „Fimo“ nagų dizainas:

Žalios ir citrinos spalvos „Fimo“ nagų dizainas

Tokį žalią nagų dailę galima sukurti naudojant nemokamą piešinį rankomis, blizgantį žalią laką ir „Fimo“ žaliosios citrinos griežinėlius.

5. Vaisių „Fimo“ nagų dizainas:

Vaisių „Fimo“ nagų dizainas

Vasariškus vaisinius ir linksmus nagus galima sukurti naudojant „Fimo“ braškių, bananų, obuolių, arbūzų ir citrinos griežinėlius. Be to, prieš klijuodami ant nagų galite piešti dar keletą piešinių.

6. Meškiukas Fimo nagai:

Meškiukas Fimo nagai

Lengvą ir mielą meškiuko dizainą galima sukurti ant nagų, naudojant 3 rudos spalvos atspalvius ir kai kuriuos „Fimo“ meškiuko veidus. Lengva ir miela, tiesa? Išbandykite, jei galite paimti tas mielas meškiuko „Fimo“ skilteles.

7. Lemon Fimo Striping Tape prancūziški patarimai:

Lemon Fimo Striping Tape prancūziški patarimai

Patinka sportiški prancūziški patarimai? Leiskite jiems pasukti juosteles ir šiek tiek blizgučių. Užbaikite savo dizainą, ant nagų uždėdami citrinos „Fimo“ griežinėlių.

8. Blizgantys gėlių „Fimo Caviar“ nagai:

Blizgantys gėlių „Fimo“ ikrų vinys

Šiam gražiam nagų dizainui sukurti reikalingas blizgantis sidabrinis dažų rinkinys su ikrų karoliukais ir „Fimo“ gėlėmis. Kuo ilgesni jūsų nagai, tuo gražiau atrodys šis dizainas. Išbandykite tai. Tai labai lengva atkurti.

9. Gražūs rožių lapai ir gėlės Fimo nagų dizainas:

Gražūs rožių lapai ir gėlės Fimo dizainas

Naudojant atitinkamų formų „Fimo“ lazdeles, rožinės ir baltos spalvos gradiento pagrindo dažai leidžia lengvai sukurti gražų rožių, gėlių ir lapų dizainą. Tai labai lengva sukurti naudojant „Fimo“, o ne iš akrilo medžiagų ar laisvų rankų dizaino. Jums tikrai patiks sportuoti su šiuo dizainu. Išbandykite šį dizainą!

Ar aukščiau paminėti dizainai jums patiko taip pat, kaip mums? Palikite atsiliepimą!