Kristaliniai nagai yra nauja akinančio nagų dailės dizaino forma. Jie atrodo labai spalvingi. Galite juos dėvėti vakarėliui ar savo vestuvėms. Jums patiks, kaip jie suteiks blizgesio jūsų nagams. Įprasti nagų dažai tampa puošnūs, papildydami kai kuriuos kristalus. Šiuos kristalus galite lengvai įsigyti vietinėse amatų parduotuvėse arba nagų dailės parduotuvėse. Jų tvirtinimui prie nagų naudojami nagų klijai. Kad išvengtumėte klijų problemų, juos galite pritvirtinti prie nagų naudodami skaidrų nagų laką.

Čia yra mūsų mėgstamiausi 9 krištolo nagų dailės dizainai, kuriuos netgi galite išbandyti.

Populiariausi krištolo nagų dailės dizainai:

1. Įvairiaspalviai kristaliniai nagai:

Įvairiaspalviai krištolo nagai

Savo nagams galite naudoti įvairių spalvų kristalus. Su kristalais lengva sukurti skirtingą nagų dailės išvaizdą ir dizainą. Įvairių spalvų krištolinius ratus galite įsigyti iš savo nagų dailės parduotuvių. Naudokite skirtingus nagų dažų atspalvius ir ant nagų priklijuokite norimos spalvos kristalą. Galite dėvėti įvairiaspalvius krištolo nagus su bet kokia spalvota apranga.

2. Crystal French Tips Nails:

Crystal French Tips Nails

Prancūziški patarimai su krištolo ribomis gali būti gana karštas pasirinkimas sezonui. Tokio tipo dizainui galite naudoti skirtingo dydžio kristalus ir smeigtukus. Tiesiog prikalkite prancūziškus patarimus ir naudokite kai kuriuos kristalus su skaidriu laku arba nagų klijais, kad pažymėtumėte ribą. Be to, vieno piršto nagas turi būti visiškai padengtas smeigėmis ir blizgančiu nagų laku. Ar pabandytumėte?

3. Kristaliniai nagai su karoliukais:

Kristaliniai nagai su karoliukais

Galite nusipirkti mažų amatų karoliukų iš parduotuvių ir uždėti juos ant nagų kartu su kristalais. Jie atrodo gražiai, kai padaryta ant baltų nagų dažų. Galite sumaišyti įvairių spalvų karoliukus ir kristalus, kad atrodytų kitaip. Kuo spalvingesnius padarysite nagus; tuo geresnės bus jūsų galimybės dėvėti paprastą krištolo nagų dailę su skirtingų spalvų drabužiais.

4. Glamūriniai kristalų nagai:

Glamūriniai krištolo nagai

Nagų dekoravimas daugybe karoliukų, akmenų ir kitų nagų dailės deko medžiagų gali būti įdomus. Gaukite nuostabių aukštos kokybės „Swarovski“ kristalų, keletą perlų karoliukų ir lankų. Padėkite juos ant gražių bazinių dažų ir naudokite nagų dailės klijus, kad juos klijuotumėte reikiamose vietose. Šiuos nagus galite dėvėti vakarėlyje ar savo vestuvėse.

5. Snaigės kristalų nagai:

Snaigės krištolo nagai

Tai gali būti tik dizainas, dėl kurio jūsų nagai gali atrodyti pasakiškai Kalėdų vakarėliui. Gaukite blizgučiais užpildytus nagų lakus, kai kuriuos aukštos kokybės kristalus ir keletą lipdukų sniego dribsnių. Tinkamai uždėkite juos ant nagų, kad gautumėte tokį dizainą.

6. Purpuriniai kristalų nagai:

Purpuriniai kristalų nagai

Dviejų spalvų derinių derinys gali atrodyti pritrenkiančiai. Tai labai paprasta ir lengva sukurti tuo pačiu metu. Išbandykite tokius nagus su purpuriniais ir skaidriais Swarovski kristalais.

7. Korpusai ir kristalai:

Korpusai ir kristalai

Pastelinio atspalvio nagų dažai pagrindui gali būti tinkamas pasirinkimas vasaros nagų dailėje. Naudojant mažus pastelinės spalvos nepermatomus kristalus ir mažus karoliukus, paprastus pastelinius nagus galima paversti puikiais paplūdimio nagais.

8. Bling Crystal Nails:

Bling Crystal Nails

Karališkai atrodantis nagų dailės dizainas gali būti sukurtas naudojant didelius stambius kristalus ir daugybę mažų kristalų. Išbandykite tokius gatvės mados nagus, kaip šis, naudodami paprastus paprastus kristalus.

9. Abstraktus paprastas kristalų nagų dizainas:

Abstraktus paprastas kristalų nagų dizainas

Galite išbandyti tokį abstraktų krištolo nagų dizainą. Tai atrodo labai paprasta ir lengva sukurti. Gelio lako naudojimas gali būti naujas pagrindo priedas. Įvairių spalvų skirtingų dydžių kristalai atrodys gražiau. Galite dėvėti jį biuro vakarėlyje, nes jis atrodo elegantiškas.

Ar radote gražių kristalų nagų dailės dizainų, kurie tikrai atrodo patraukliai! Ar jums patiko? Prašome komentuoti savo nuomonę!