Mes visi mėgstame madą ir mėgstame išlikti stilingi. Net kai kalbama apie madingus nagų dažų atspalvius, savo lako kolekcijoje visada turite turėti keletą spalvų.

Čia yra mūsų 9 geriausi nagų dažų dizainai ir atspalviai, kuriuos, mūsų manymu, turite turėti.

1. Tikri mėlyni nagų dažai su atspalviais:

Tikri mėlyni nagų dažai su atspalviais

Mėlyna yra karališka spalva. Kalbant apie nagų lakus, savo kolekcijoje turite išlaikyti mėlyną atspalvį. Mėlyna spalva atrodo visiškai nuostabiai. Ryškius mėlynos spalvos atspalvius galite derinti su savo vasaros apranga. Rinkoje yra įvairių atspalvių mėlynų nagų dažų. Galite išbandyti įvairius atspalvius ir dėvėti juos pagal savo suknelės spalvą.

2. Puikus purpurinių nagų dažų dizainas:

Nuostabus purpurinių nagų dažų dizainas

Violetinė yra daugelio moterų mėgstama spalva. Daugelis vakarėlių drabužių ir kostiumų yra violetinės spalvos arba atspalvių. Violetinė spalva labiausiai tinka vakarėlio drabužiams. Galite derinti purpurinius dažus ant nagų naudodami savo purpurinį vakarėlio drabužį. Jei norite išvengti violetinės spalvos savo suknelės spalvos, tuomet galite dėvėti violetinę nagų spalvą net ir su juoda apranga.

3. Juodosios magijos nagų dažų dizainas:

„Black Magic“ nagų dažų dizainas

Juodoji magija skamba šiek tiek „Voodoo“, tačiau patikėkite mumis, jei vis dar neišbandėte juodų nagų lakų, tada jums trūksta nagų mados. Juoda spalva yra vienas iš nuostabiausių nagų dažų atspalvių, kuriuos galite turėti savo kolekcijoje. Išbandykite šį lako atspalvį ir norėsite jį išbandyti dar kartą. Tai galite dėvėti su savo klubo, vakarėlio ar vakaro apranga.

4. Gana rožinis nagų dažų dizainas su atspalviais:

Rožinis nagų dažų dizainas su atspalviais

Rožinė yra mergaičių spalva. Jei nesate per daug berniukiškas, tuomet turite mylėti rožinį nagų lako atspalvį. Šiuo metu rinkoje yra įvairių rožinių nagų lakų atspalvių. Galite išbandyti įvairius pirštų nagų atspalvius. Rožinė spalva įpratusi atrodyti mergaitiškiau. Taigi, jei kalbėsime apie pirmąjį pasimatymą ar apsipirkimo dieną su savo merginomis, rožinė spalva, kurią turėtumėte dėvėti.

5. Seksualus raudonų nagų dažų dizainas:

Seksualus raudonų nagų dažų dizainas

Raudona yra madinga spalva. Visada taip buvo. Tai be jokios abejonės karališka spalva. Niekada nesuklysite raudonų nagų dažų, jei tikitės į vakarėlį ar vestuves. Raudona spalva gali derėti ir prie juodos aprangos. Taigi, jei kitą vakarėlį planuojate dėvėti tą mažą savo juodą suknelę, pabandykite užsidėti gerą raudonų nagų dažų atspalvį.

6. Sidabrinis apakintojas:

Sidabras yra universali spalva. Tai tokia nagų dažų spalva, kuri gali lengvai prisitaikyti prie beveik visų rūšių ir spalvų drabužių. Šiais laikais jūsų kolekcijoje būtina turėti nagų dažų atspalvį. Galite išbandyti įvairius blizgius sidabro atspalvius, kuriuos šiais laikais galima įsigyti rinkoje.

7. Blizgantis auksas:

Kaip ir sidabras, auksinė yra kita spalva, kuri šiais laikais yra gana populiarus nagų atspalvis. Galite pamatyti, kaip pastaruoju metu garsenybės vienaip ar kitaip sureguliavo šią spalvą ant nagų. Jie naudojo šią spalvą su nagų lipdukais ar lipdukais ir padarė žvilgantį auksinį atspalvį dar žavesnį. Išbandykite keletą paprastų juodos spalvos taškelių ant auksinių nagų dažų ir pamatysite skirtumą patys.

8. Balta spalva:

balti nagų dažai

Balta yra daugelio merginų labai mėgstama spalva. Ypač jei jums patinka daryti nagų dailę, tuomet beveik niekada neapsieisite be šios spalvos. Balta spalva taip pat tinka prie jūsų ryškių drabužių ar įžūlių kombinezonų. Ar pabandytumėte baltos spalvos?

9. Linksmas geltonų nagų dažų dizainas:

Geltonų nagų dažų dizainas

Geltona yra dar vienas netradicinis nagų dažų atspalvis. Tačiau pastaruoju metu tai tapo didžiuliu įžymybių, tokių kaip Rihanna ir kiti, hitu. Galite derinti įvairius geltonos spalvos atspalvius ir derinti juos prie ryškių ar juodų drabužių. Šiomis dienomis jūsų kolekcijoje būtina turėti atspalvį.