Žirgyno tendencija, nors ir sena mada, vis dar yra viena karščiausių tendencijų. Nuo rankinių iki sankabų iki batų ir net drabužių moterys ir net kai kurie vyrai juos priima kaip aukščiausios klasės mados aksesuarą. Ypač moterys mėgsta būti dygliuotos iš viršaus į apačią. Nenuostabu, kad smeigės taip pat pateko į nagų dailę. Smeigtukai yra paprastas, tačiau kūrybingas būdas puošti nagus. Kai jie įtraukiami į įvairius nagų dailės stilius, jie atrodo patrauklūs. Paprasčiausias dygliuotas dizainas gali padaryti drąsų mados pareiškimą.

Vaisių smeigių nagų dailės dizainas:

„Fruit Studs“ nagų dailės dizainas

Šis žavingas nagų dailės kūrinys, padengtas skaidriu pagrindiniu sluoksniu, išsiskiria vaisių dizainu ir dygliuotomis dekoracijomis. Puošnus vasaros vaisių demonstravimas ant nagų atgaivina pavasario sezoną, o smeigės prideda glam faktoriaus jau madingai išvaizdai.

Daugiaspalvis nagų dailė su smeigėmis:

Daugiaspalvis nagų dailė su smeigėmis

Įvairiaspalvis nagų dailės stilius su skirtingu spalvų atspalviu ant kiekvieno piršto savaime yra tendencijų kūrėjas, tačiau, kai prie jo pridedamas smeigtukas, išvaizda jį išskiria iš kitų. Tiesiog padengta tik dviem pirštų nagais, ši dygliuota išvaizda suteikia mažiems nagams norimą efektą.

Sparkly Patarimai ir Stud dizainas:

Sparkly Tips ir Stud dizainas

Turtingo violetinio atspalvio, puošto smeigėmis prie nagų pagrindo ir blizgučių antgalių, pakanka, kad šis aukso spalvos dygliuotas dizainas suteiktų žavingą išvaizdą. Suporuokite ją prie derančios violetinės ar auksinės spalvos suknelės ir ji tikrai patrauks visų mados atstovų dėmesį.

„Matte Leopard Studs“ nagų dailės dizainas:

„Matte Leopard Studs“ nagų dailės dizainas

Nors leopardo atspaudai yra puošnūs ir vėsūs, matiniai dažai nagams suteikia lygią ir elegantišką išvaizdą, o abu kartu – puikus derinys. Sudėkite jį su kai kuriomis smeigėmis ir voila! Jūs turite nuostabiai atrodančius nagus, kad padarytumėte savo ženklą mados pasaulyje.

Kalnų krištolo nagų dizainas su smeigėmis:

Kalnų krištolo nagų dizainas su smeigėmis

Nagų dailė, pagaminta iš kalnų krištolo smeigių, suteikia blizgesio bet kokiam nagų dizainui. Blizgantis nagų lakas padidina išvaizdą savo blizgesiu. Kalnų krištolas yra įvairių spalvų ir dydžių, kad atitiktų skirtingo ilgio nagus.

Gėlių smeigių nagų dailės dizainas:

„Floral Studs“ nagų dailės dizainas

Subtilus ir grakštus nagų dizainas su subtiliais geltonos ir rožinės spalvos atspalviais bei ryškiomis juodomis juostelėmis ir smeigėmis daro stebuklus. Gėlių su smeigėmis kūrimas yra avangardiškas, o visa išvaizda žavi elegancija. Asmeninis mėgstamiausias šis nagų dailės dizainas yra pjūvis virš kitų.

„Pearl Studs“ nagų dailė:

„Pearl Studs“ nagų dailė

Perlai dvelkia žavesiu ir elegancija, net jei jie yra įklijuoti ant nagų. Jie būna dideli ir maži, todėl galite papuošti nagus pagal savo stilių. Jei norite švelnios ir švelnios išvaizdos, rinkitės mažus perlus, o drąsesnei – didelius perlus. Abiejų mišinys puikiai dera tarpusavyje, ypač su šviesiais arba nuogais nagų lako atspalviais.

„Black Studs“ nagų dailė:„Black Studs“ nagų dailė

Juoda, labiausiai mėgstama spalva, visada madinga metų metus. Juodi nagų dailės dizainai atrodo prašmatniai, drąsiai ir drąsiai. Taigi leiskite pirštams kalbėti naudodami šį juodą dygliuotą nagų dailės dizainą, kuris tinka tiems, kurie ieško įspūdingos ir itin netradicinės išvaizdos.

Vieno nago dizainas:Vieno nago dizainas

Nagų dailės grožis yra tas, kad galite žaisti su nagų lako spalvomis ir suporuoti jas su vieno ar kelių smeigtukų dizainu, kad jūsų nagai atrodytų žavingai. Smeigtukai atrodo nepakartojami ir yra sveikintinas tradicinių nagų dailės formų vaizdas. Nors daugelio smeigtukų naudojimas nagų dizainui neabejotinai traukia akį, paprastumas naudojant vieną dygliuotą dizainą aiškiai turi savo žavesio. Vieninteliai smeigtukai centre padrąsinti naudojant pastelinius atspalvius geometriniu stiliumi, o šių pastelinių spalvų blizgesys dar labiau vilioja.