Neoniniai nagai arba fluorescencinės spalvos nagų lakai atrodo visiškai kitaip nei įprasti nagų lakai. Jie gali suteikti nagams kitokią išvaizdą nei tai, ką visada dėvėjote. Kinijos glazūra turi keletą gerų neoninių nagų lakų ir kitų prekių ženklų. Tačiau šiuo metu Indijos rinkoje galite įsigyti neoninių nagų lakų. Tačiau, jei galite sugriebti kai kuriuos neoninius nagų lakus, galite su jais išbandyti įvairius nagų dizainus. Jie atrodo fantastiškai, kai derinami su kitais nagų dailės gaminiais.

Jei apskritai tampa neįmanoma gauti neoninių nagų lakų, tuomet galite išbandyti ir neonines akrilo spalvas. Tačiau rezultatas nebus visiškai aukščiausios klasės, kaip tai būtų galima padaryti naudojant neoninius nagų lakus.

Neoninių nagų dizainas:

Čia yra mūsų 9 geriausi neoninių nagų dailės dizainai, kurie jums visiškai patiks taip pat, kaip ir mes.

1. Neoninis nagų dailė vaivorykštėje ir leoparde:

Neoninis nagų dailė vaivorykštėje ir leoparde

Atrodo keista ir nuostabu tuo pačiu metu, ar ne? Šiam dizainui reikia paimti 4 neoninius nagų lakus, t. Raudona, rožinė, mėlyna ir geltona. Naudodami nagų lako šepetėlį pieškite įstrižus raštus su spalvomis. Toliau galite naudoti štampavimo leopardo atspaudą iš savo štampavimo rinkinio arba piešti nelygius pusiau apskritimus leopardo modeliams. Ar pabandytumėte?

2. Juostelės ir neonai:

Juostelės ir neonai

Šiam paprastam nagų dailės pagrindui, kaip įprastai, reikės dažyti nagus neonine spalva. Šiam nagų dailės darbui jums reikės neoninių spalvų rožinės, geltonos, šviesiai žalios ir oranžinės spalvos. Dabar leiskite lakams išdžiūti. Iškirpkite tinkamo dydžio juosteles ir padėkite jas taip, kaip matote paveikslėlio linijų dizainą. Nudažykite nagus juodu nagų laku ir nedelsdami nuimkite juosteles. Jūs gausite šį nagų dailę. Lengva tiesa? Dabar naudokite skaidrų laką, kad užbaigtumėte dizainą.

3. „Zebra Rainbow Neon“ nagų dailė:

Zebra vaivorykštiniai neoniniai nagai

Naudokite 5 neonines spalvas, t. violetinė, mėlyna, šviesiai žalia, geltona ir rožinė šiam dizainui. Naudokite lako šepetėlį horizontaliais būdais, kad dažytumėte nagus skirtingomis spalvomis. Naudokite juodą nuėmiklį arba juodą laką ir nagų dailės šepetėlį, kad nubrėžtumėte zebrų piešinius, kurie ateina į centrą iš abiejų pusių. Pabandyk tai!

4. Abstraktus neoninių nagų dailės dizainas:

Neoninis nagų dailės dizainas

Taip pat galite išbandyti abstrakčius prancūziškus patarimus savo nagams. Išbandykite tai savo gražioms rankoms tapyti.

5. „Music Waves“ nagų dailė neone:

„Music Waves“ nagų dailė neone

Naudokite kempinę ir ryškias neonines spalvas, kad įvairias spalvas priklijuotumėte prie nagų. Tada, kai nagai bus visiškai sausi, naudokite štampavimo plokštelę arba laisva ranka nudažykite languotą piešinį ant nagų, kad sukurtumėte muzikos bangų efektą. Naudokite skaidrų viršutinį sluoksnį.

6. Lengvas neoninis zebras:

Lengvas neoninis zebras

Neturite laiko ar norite, kad viskas būtų paprasta? Išbandykite šį dizainą. Dažykite nagus neonine geltona spalva ir vieną nagą įprasta karšta rožine spalva. Medžių šakų modeliams arba „Y“ dizainui naudokite nuėmiklį. Jūsų dizainas baigtas! Naudokite viršutinį sluoksnį ir mėgaukitės!

7. Neoniniai prancūzų patarimai:

Neono prancūzų patarimai

Neoniniai prancūziški patarimai gali skirtis nuo įprastų prancūziškų patarimų. Tokį prancūziško patarimo modelį galite lengvai išbandyti net savo darbe. Naudokite nagų dailės šepetėlį baltos ir juodos spalvos dryžiams. Naudotų patarimų tarp 2 spalvų. Naudokite skaidrų viršutinį sluoksnį, kad užsandarintumėte savo dizainą.

8. Vandens marmuriniai neoniniai nagai:

Vandens marmuriniai neoniniai nagai

Vandens marmuras yra labai populiarus būdas išbandyti nagų dailės dizainą šiais laikais. Niekada nežinai, kokio dizaino sugalvosi. Tačiau, norėdami išgauti savo figūras, galite turėti omenyje keletą dantų krapštuko formų ant spalvos nuleisto vandens. Išbandykite vandens marmurą neoninėmis spalvomis, kad atrodytumėte taip. Prieš marmuruojant vandenį nepamirškite padengti nagų baltais dažais. Kai esate patenkinti tokiu vandens marmuru, uždenkite savo dizainą viršutiniu sluoksniu. Mėgautis!

9. Neonai ir štampavimas:

Neonai ir štampavimas

Neturi geros rankos tapyti? Išbandykite štampavimą. Galite naudoti kempinę, kad įklijuotumėte vertikalius 2-3 neoninių spalvų sluoksnius, o tada štampavimo būdu gautumėte tokius dizainus, kaip aukščiau. Dizainas priklauso nuo to, kokią štampavimo plokštę naudojate ir kokio prekės ženklo. Skirtingi prekių ženklai, tokie kaip „Konad“, „Saloon Express“ ir kt., Turi savo štampavimo plokštes ir skirtingą dizainą. Pabandyk!

Mes turime daug spalvotų neoninių nagų dailės dizainų, ty neoninių geltonų nagų dailės, neoninių juodų nagų dailės, neoninių oranžinių nagų dailės ir neoninių rožinių nagų dailės ir tt Ar jums patiko šis įrašas? Praneškite mums, ar turite rankas prie kai kurių neonų.