Pedikiūras yra vienas iš būdų, kuriais moteris stengiasi puikiai susitvarkyti. Nagai yra ta kūno dalis, kuri neabejotinai patraukia dėmesį, ypač moterims. Pedikiūras yra viena priežiūros procedūra, kurią vienodai naudoja vyrai ir moterys, kad pašalintų nešvarumus ir nešvarumus, susikaupusius ant kojų ir nagų, ir atgaivina. Moterys eina dar vieną mylią ir naudoja nagų spalvas, kad taptų gražios ir patrauklios. Tačiau, norint gauti maksimalią naudą, turėtumėte turėti keletą pedikiūro patarimų. Naudokitės šiuo priežiūros vadovu, kad išspręstumėte sėkmingo pedikiūro iššūkį.

pedikiūro patarimai

Paprasti patarimai, kaip atlikti pedikiūrą namuose:

Žemiau paminėti patarimai yra ne tik lengvai vykdomi, bet ir veiksmingi siekiant rezultatų.

Kreminis pemzos akmuo:

Kad pedikiūras būtų veiksmingas, visada reikia naudoti kreminį pemzos akmenį, kuris duoda puikių rezultatų. Be to, rinkoje yra daug akmenų ir šveitiklių, kurie yra aromatizuoti. Jie taip pat daro stebuklus. Vienas geriausių čia rekomenduojamų – pipirmėčių šveitiklis pedikiūrui.

Citrinų drėkintuvo darbai:

Drėkindamas odeles, kad jas suminkštintų, kad jas būtų lengva pašalinti, vienas geriausių yra produktas, kurio veiklioji medžiaga yra citrina. Tai ne tik padeda tinkamai išvalyti odeles, bet ir palengvina odą bei suteikia blizgesio. Šios naudos visada reikia turėti omenyje.

Kaip gauti švarią išvaizdą:

Pirmas svarbus dalykas yra pašalinti nešvarumus ir nešvarumus nuo kojų, kad būtų užtikrinta, jog šveitimas vėliau duos daug geresnių rezultatų. Tam kojas reikia maždaug 15 minučių mirkyti šiltame vandenyje su citrinų sultimis ar eteriniais aliejais. Sūrus vanduo taip pat veiks. Prieš pradėdami šveitimo procesą, vandenį reikia pakeisti švariu drungnu vandeniu, o kojas pamirkyti dar 15 minučių. Taip po pedikiūro pėdos atrodys švaresnės ir gaivesnės.

Atlikite masažą:

Tiems, kurie atlieka pedikiūrą iš ko nors, prieš galutinį pėdos valymą turėtų būti užtikrintas geras masažas. Tai giliai drėkins pėdų odą ir paliks ją minkštą bei pamaitintą. Rekomenduojama maždaug 10 minučių masažuoti kiekvieną pėdą.

Išdžiovinkite:

Žmonės turi įprotį, kai reikia džiovinti odą rankšluosčiu. Tačiau tai yra vienas įprotis, kurį reikėtų pakeisti. Pedikiūro kojas visada reikia nusausinti švariu rankšluosčiu ir netrinti. Tai užtikrins, kad maistas būtų užrakintas ir nepaliktų šalutinio poveikio pėdų odai.

Puikūs nagų dažai:

Yra paprastas triukas nagų dažymo metodui po pedikiūro. Užtepus nagų dažus, kojas reikia pamerkti į ledinį vandenį. Tai padeda nagų dažams greitai išdžiūti ir taip pat apsaugo nuo bet kokio nešvarumų.

Alyvuogių aliejaus naudojimas:

Vietoj odelių aliejaus galima lengvai suminkštinti alyvuogių aliejų. Tai suteikia daug geresnių rezultatų, nei galite tikėtis.

Toliau naudokite drėkintuvą:

Po kiekvieno pedikiūro metodo po to, kai oda gerai išdžiovinama, turi būti tepamas švelnus pėdų kremas ar bet koks rankoje esantis drėkinamasis kremas. Tai padės maitinti odą, o oda taps švelni ir švytinti. Šio patarimo reikia laikytis du kartus per dieną kitomis dienomis, ryte po dušo ir vakare prieš einant miegoti.

Būkite geros nuotaikos:

Pedikiūras yra ne tik kojų valymas, bet ir būdas palepinti jus nuo kasdienio gyvenimo streso. Dėl to labai svarbu išlaikyti gerą ir teigiamą nuotaiką atliekant pedikiūrą. Be to, nebūkite sunkūs ant kojų.