Plunksnų dizainas šiais laikais yra populiari nagų dailės tendencija. Labai gražiai atrodo, kai padaryta ant nagų. Jei galvojate, kaip sukurti tuos nuostabiai atrodančius plunksnų nagus, nesukeldami problemų, kad galėtumėte laisvai piešti sunkius darbus, mes jums pasakysime sprendimą. Plunksnų dizainą ant nagų galima sukurti dviem būdais. Pirmiausia galite ant savo nagų nemokamai piešti rankomis arba štampuoti ar net nupiešti plunksnų piešinius ant vandens. Kitas paprastas būdas yra naudoti tikras plunksnas ant nagų, iškirptų pagal jūsų nagų formą, atitinkamai uždėjus jas ant nagų. Šios specifinės skirtingų spalvų ir dizaino paukščių plunksnos yra lengvai prieinamos nagų dailės parduotuvėse. Galite pasiimti kelis pakelius nagų dailės plunksnų ir su jomis pasimėgauti.

Čia yra mūsų 9 geriausi plunksnų nagų dailės dizainai, kurie įkvepia visas jūsų merginas.

1. Tikras plunksnų nagų dailės dizainas:

Tikras plunksnų nagų dailės dizainas

Tokį plunksnų dizainą galima lengvai sukurti ant nagų, naudojant tikras įvairių spalvų plunksnas. Šis dizainas atrodo labai šaunus, ar ne? Užtepę plunksnas ant nagų, padenkite pagrindinį sluoksnį ir padenkite dažus. Prieš tepdami plunksnas ant nagų, ant nagų turite tepti skaidrų laką. Tai padės plunksnai prilipti prie nagų. Nupjaukite plunksną pagal nagų formą ir užtepkite kitą skaidraus lako sluoksnį. Štai ką, viskas padaryta!

2. Kombinuotas plunksnų nagų dailės dizainas:

Spalvotas plunksnų nagų dailės dizainas

Kartais yra geras pasirinkimas naudoti skirtingų spalvų lakus ant nagų, kad būtų žavinga išvaizda. Naudokite kai kurias įvairių spalvų nagų dailės plunksnas arba pritaikykite jas įvairiais būdais, t. įstrižai, horizontaliai ir tt Gausite tokį vaizdą, kaip aukščiau.

3. Rožinė ir balta nagų dailė naudojant plunksnas:

Rožinė ir balta nagų dailė naudojant plunksnas

Įvairių spalvų plunksnų, skirtų nagų dailėms, galite įsigyti parduotuvėse. Išbandykite kažką panašaus į aukščiau rausvą su baltais pagrindiniais dažais. Atrodo labai mergaitiškai, ne?

4. Juoda ir balta plunksnų nagų dailė:

Juodos ir baltos spalvos plunksnų nagų dailė

Patinka, kad viskas būtų paprasta ir madinga? Išbandykite paprastą taškuotą juodos ir baltos spalvos plunksną ant balto pagrindo dažų. Tai taip pat gali atrodyti ant trumpų nagų.

5. Geltonos ir juodos taškuotos plunksnų nagų dailės:

Geltonos ir juodos taškuotos plunksnos nagų dailė

Išbandykite nuostabų šiferio pagrindo sluoksnio ir taškuotų juodų ir geltonų plunksnų spalvų derinį ant nagų. Atrodo taip pat nuostabiai ir paprasta.

6. Nemokama rankomis dažyta povo plunksnų nagų dailė:

Nemokama rankomis tapyta povo plunksnų nagų dailė

Jei jums patinka laisvas rankų dažymas nagų dailėje, pabandykite ant nagų sukurti šį mielą povo plunksnų modelį. Tai atrodys tikrai gerai.

7. Laisvų rankų abstraktus nagų dailės plunksnų dizainas:

Laisvų rankų abstraktus nagų dailės plunksnų dizainas

Šio tipo abstraktų plunksnų dizainą galima sukurti naudojant įvairių spalvų nagų dailės teptukus ir dažus. Tai nuolatinis modelis, atliekamas horizontaliai formuojant. Pabandykite tai padaryti. Tai labai skiriasi nuo kitų plunksnų nagų dailių, su kuriomis galbūt susidūrėte iki šiol.

8. Juoda lengva padaryti plunksnų nagų dailę:

Juoda Lengva padaryti plunksnų nagų dailę

Tai nesudėtingas rankų darbo juodų plunksnų nagų dailės rinkinys ant pusiau turkio spalvos dažų. Išbandykite šį.

9. Povo plunksnų štampavimo nagų dailė:

Povo plunksnų štampavimo nagų dailė

Išbandykite antspaudavimo nagų dailę, tokią kaip aukščiau, naudodami savo štampavimo įrankius ir specialius lakus. Jei jums gerai sekasi štampuoti, tada plunksnų nagų dailė, tokia kaip aukščiau, jums turėtų būti labai lengva.

Ar jums patiko šis straipsnis? Kurį iš jų išbandysite?