Prasidėjus vasarai, aplinkui ryškių ir gyvybingų spalvų pliūpsnis. Merginos ypač mėgsta tą vasarišką išvaizdą su savo vasaros suknelėmis, puošniais saulės akiniais, madingomis šlepetėmis ir, žinoma, spalvingai nudažytais nagais, padarytais įvairiais stiliais ir raštais. Tipiškas vasaros nagų dailės dizainas yra saulėgrąžų išvaizda. Iš saulėgrąžų dizaino galima rinktis iš įvairių ryškių spalvų, todėl nuostabus geltonos, auksinės, raudonos, oranžinės ir rūdžių atspalvių ekranas. Saulėgrąžų nagų dailė žavi beveik kiekvieną merginą. Saulėgrąžų raštas gali būti atliekamas įvairiais būdais – nuo žiedlapių iki visos gėlės arba vienos saulėgrąžos iki daugybės jų ant vieno nago. Kad ir koks būtų dizainas, jie atrodo linksmi ir tikrai praskaidrins dieną.

1. Saulėgrąžų vieno smūgio nagų dailė:

Saulėgrąžų vieno smūgio nagų dailė

Šio saulėgrąžų nagų dailės dizaino mėlynas pagrindas dengia atskirus gėlių potėpius, o geltoni taškeliai padidina išvaizdą ir stilių.

2. Tradicinis saulėgrąžų nagų dailė:

Tradicinis saulėgrąžų nagų dailė

Šis dizainas yra pagamintas tradicinėmis rudos spalvos spalvomis, naudojamomis kaip pagrindinis sluoksnis, saulėgrąžų sėkloms ir geltonos spalvos saulėgrąžoms. Jis turi mielą retro išvaizdą ir atrodytų akinantis baltos vasaros suknelės fone. Priderinkite suknelę ryškiai geltonu skėčiu ir galėtumėte sukurti kino žvaigždės išvaizdą.

3. Permatomas saulėgrąžų nagų dailė:

Permatomas saulėgrąžų nagų dailė

Nagų dailė, padaryta ant skaidraus ar permatomo pagrindo, efektyviai išryškina atitinkamą nagų dizainą ir pritraukia reikiamą dėmesį. Pagrindo sluoksnyje esantis blizgesys saulėgrąžoms suteikia žvilgantį vaizdą.

4. Saulėgrąžų lipdukas Nagų dailė:

Saulėgrąžų lipdukas Nagų dailė

Nagų dailės dizainas, atliktas naudojant įvairią nagų dailės įrangą, kartais gali užtrukti daug laiko, norint gauti norimą išvaizdą. Šiuo tikslu turint nagų dailės lipdukus, nagų dekoravimas tapo daug lengvesnis uždavinys. Tiesiog nudažykite nagus bet kokia pasirinkta spalva ir padėkite lipduką norimose vietose. Šis raudono nagų lako ir geltonų saulėgrąžų derinys turi rūkantį karštą efektą.

5. Gana saulėgrąžų nagai:

Gražūs saulėgrąžų nagai

Šis saulėgrąžų dizainas vasarą atgaivina savo žalios ir geltonos spalvų deriniu. Žalia bazinė danga suteikia dizainui lapų efektą, o saulėgrąžos žydi viršuje. Šis nagų dailės kūrinys piešia gražų vaizdą jaunoms merginoms.

6. Prancūziškas manikiūras saulėgrąžų nagų dailė:

Prancūziškas manikiūras saulėgrąžų nagų dailė

Visada toks populiarus prancūziškas manikiūras savaime yra pamišimas tarp moterų. Paverskite jį gražiu nagų dailės kūriniu ir jis tampa akimirksniu tarp visų kitų nagų dailės stilių. Saulėgrąžų rašto unikalumas prieš būdingą rausvą pagrindą ir baltą nagų galiuką atspindi gerą skonį ir eleganciją.

7. Dygliuotas saulėgrąžų nagų dailė:

Dygliuotas saulėgrąžų nagų dailė

Bet kokio stiliaus ar spalvos saulėgrąžų nagų dailė vaizduoja žavingą vaizdą. Kartu su smeigėmis jis turi daugiau nei norima efekto. Perlai iliustruoja grožį, o perlų dygliuotas nagų dailė atspindi pačią moters esmę. Šių perlų smeigtukų grožis prideda saulėgrąžų dizaino intensyvumo ir suteikia jai beveik viliojančią išvaizdą.

8. Raudona saulėgrąžų nagų dailė:

Raudonųjų saulėgrąžų nagų dailė

Jei norite drąsios ir provokuojančios išvaizdos, derinkite raudoną saulėgrąžų dizainą prie blizgančio auksinio pagrindo. Nėra nieko panašaus į jausmingą nagų dailės dizainą, kuris išryškintų jus seksualiai. Taigi pirmyn, nepaisykite visų papročių ir pridėkite savo gyvenimui prieskonių naudodami šį žavingą nagų dizainą.

9. Saulėgrąžų nagų dizainas:

Saulėgrąžų nagų dizainas

Šis saulėgrąžų dizainas, apimantis visą nago ilgį, bet kurią dieną jaustųsi kaip šviesi vasaros diena. Jis atrodo egzotiškai su savo kontrastingu spalvų deriniu. Saulėgrąžos daromos tradiciniu geltonu nagų lako atspalviu su oranžiniais atspalviais, o juodas fonas suteikia nuostabų efektą. Šis saulėgrąžų dizainas atrodytų vienodai linksmas ant trumpų nagų.

Saulėgrąžų nagų dailė yra vasaros išvaizdos nagų dailės dizainas ir tai yra vienas iš visų ypatingų nagų dailės dizainų. Čia atrodote mieli saulėgrąžų nagų dailės dizainai, pasirinkite geriausią.