Japonai mėgsta vyšnių žiedus ar vyšnių vaisius, kurie žydėdami atrodo gražiai. Šis įspūdis matomas ant įvairių japoniškų daiktų, tokių kaip drabužiai, rankinės ir knygų viršeliai. Dabar kaip nematyti šių gražių vyšnių žiedų ant nagų dailės, kai japonai garsėja savo gražiais nagų dailėmis?

Vyšnių žiedų dizaino nagų dailė atrodo tikrai gražiai. Tai dažniausiai daroma naudojant laisvų rankų dizainą. Nesijaudinkite, jei dar neišbandėte, galime pasakyti, kad tai tikrai lengva sukurti. Tam tikrai nereikės didelių piešimo įgūdžių. Tai galite lengvai padaryti nuėmikliu ar nagų dailės šepetėliu ir kai kuriais dantų krapštukais.

Vyšnių žiedų nagų dailė:

Čia yra mūsų 9 geriausios vyšnių žiedų nagų dailės kolekcijos. Tikiuosi, kad galite išbandyti keletą!

1. Lengva padaryti vyšnių žiedų nagų dailę:

vyšnių žiedų nagų dailė

Graži šviesiai mėlyna pagrindinė spalva tikrai atspindi geriausią vyšnių žiedų dizainą ant nagų. Galite labai lengvai išbandyti šį modelį, naudodami šakų nuėmiklį ir buką dantų krapštuko galą bei rožinį laką gėlėms. Naudokite taškinį įrankį arba dantų krapštuko galą, kad gautumėte juodus taškus gėlių viduje.

2. Maži vyšnių žiedų nagų dizainai:

Maži vyšnių žiedų nagų dizainai

Taip pat galite išbandyti tokius mažus vyšnių žiedų dizainus kaip šis. Čia jums nereikės daug ką daryti su gėlėmis, tačiau keli taškai bus visiškai geri. Išbandyk!

3. Blizgantis „Easy Cherry Blossom“ nagų dizainas:

Blizgantis „Easy Cherry Blossom“ nagų dizainas

Kartais sukūrę nuostabų, lengvai atrodantį vyšnių žiedų dizainą, kaip aukščiau, galbūt norėsite nagams suteikti blizgančio efekto. Ar pabandysi?

4. Sponed Cherry Blossom Effect nagų dizainas:

Sponged Cherry Blossom Effect nagų dizainas

Galite išbandyti tokį vyšnių žiedų dizainą. Tam reikės dviejų spalvų, pvz. Mėlyna ir balta pagrindui, tada eikite palei savo vyšnių žiedų piešinį nagų dailės šepetėliu ir kai kuriais dantų krapštukais. Užbaikite viršutinį sluoksnį.

5. Vyšnių žiedas vakarėliui:

Vyšnių žiedas vakarėliui

Šaliai paruošta idėja nagams gali būti kažkas panašaus į aukščiau pateiktą. Malonu žiūrėti ir tikrai blizga vakarėliui. Tai galite lengvai išbandyti. Šakoms naudokite baltos spalvos juostelę arba baltą nagų dailės piešinį, o gėlėms gali pakakti rausvos spalvos dantų krapštuko. Išbandykite tai!

6. Vandens lipdukų vyšnių žiedų dizainas:

Vandens lipdukų vyšnių žiedų dizainas

Dažniausiai vyšnių žiedų dizainas kuriamas laisvomis rankomis. Bet jei jūs galite gauti keletą gerų vandens lipdukų, tada visas procesas tampa labai lengvas. Ar galite gauti gražių vandens lipdukų savo vyšnių žiedams?

7. Sponed Cherry Blossom Free Hand:

Sponged Cherry Blossom Free Hand

Išbandykite įstrižą vyšnios žiedą ant baltos ir mėlynos spalvos pagrindo iš vieno nagų kampo. Šakų poveikis daro šį nagų dailę labai skirtingą ir apibrėžtą. Išbandyk!

8. Vyšnių žiedų medžio efekto nagų dailė:

Vyšnių žiedų medžio efekto nagų dailė

Kodėl visada ieškoti gėlių? Vietoj to eikite į visą medį. Mes turime omenyje tai, kad vietoj gėlių galite piešti mažus mažus vyšnių žiedų medžius. Suteikite tam tikrą rožinės spalvos purslų efektą gėlėms ant šakų. Suteikite kojai žolės efektą. Užbaikite blizgučiais arba įprastu skaidriu laku. Ar išbandysite tai?

9. Visiškai blizgantys vyšnių žiedai akrilo:

Visiškai blizgantys vyšnių žiedai akrilu

Pirmiausia nagams naudokite aukščiausios klasės blizgantį laką. Dabar naudokite akrilo miltelius, kad nupieštumėte tas šakas, lapus ir gėles, naudodami akrilo šepetėlį ir maišymo terpę. Akrilo milteliai ir maišymo terpė suteikia gėlėms 3D efektą.

Ar jums patiko šis straipsnis? Pasiruošę išbandyti vyšnių žiedų nagų dailę?