Praėjo nemažai laiko, kai paskutinį kartą pasidarėme tą manikiūrą. Tai visada yra apie plaukus ir veidus bei drabužius, kurie pagyvina plaukus ir veidus ir taip tęsiasi kasdieniame gyvenime. Naujų drabužių pirkimas biuro iškyloms; nusipirk sau naują šukuoseną naujam sezonui ir kartu su veido oda, kad paslėptum kasdienio įtempto grafiko nuovargį. Tokiais momentais galite atsipalaiduoti ir pailsėti, o kai kuriuose nagų dailės kūriniuose galite išplėsti savo kūrybiškumą. Šiandienos nagų dailės tema yra drugeliai visoms pasiruošusioms mažoms gražuolėms, kurios mėgsta drugelius.

Drugelio nagų dailės dizainas:

1. Paprastosios Džeinės išvaizda:

drugelio nagų dailės dizainas

Norėdami pradėti, prieš pereidami prie bet kokių dekoracijų, ant nagų uždėkite pagrindinį sluoksnį. Ši išvaizda vadinama paprastu Džeinu dėl savo gausos ir paprastumo, todėl išvaizda yra švelni ir patraukli. Pagrindinis sluoksnis turi būti neutralios spalvos, kad išryškėtų maži mėlyni ir juodi drugeliai.

2. Obsesiniai plazdėjimai:

drugelio nagų dailė2

Čia išvaizdą pradėkite nuo klasikinio prancūziško manikiūro, kai nagų galiukai, išsikišę, yra balti, o likusi dalis yra natūrali. Ant baltos spalvos naudokite blizgią mėlyną spalvą, kad ant patarimų nupieštumėte drugelio sparnus. Naudokite baltą kaip pagrindinę spalvą, kad užpildytumėte gabalus ir vietas, o tada galbūt pasirinkite puikų dizainą tarp dviejų sparnų,

3. „Ombre“ projektas:

drugelio nagų dailė3

Norėdami pradėti, turite padaryti ombre nagus, kur natūrali nagų spalva lėtai pereina į minkštą natūralią spalvą. Šis perėjimas nėra griežtai tiesus, todėl ombre yra nuostabus. Dabar pradėkite nuo minkšto nagų pagrindo ir ant viršaus užtepkite mėlyną spalvą. Dabar prie juodos spalvos pridėkite drugelį ir papildomą dizainą, prieš užfiksuodami išvaizdą skaidriu laku.

4. Tobuli akinti:

drugelio nagų dailė4

Dabar ši nagų dailės išvaizda yra tiesiog tobula garsiems vakarėliams ar merginų vakarėliams, kai galite naudoti visus blizgučius ir blizgesį, kad apakintumėte save. Išvaizda čia yra pagaminta iš sidabrinių blizgučių, kartu su mėlyna ir rožine spalvomis. Juoda sudaro išorinę liniją, o du viduriniai pirštai turi sparną, o abu išoriniai turi pilnus drugelius.

5. Spalvų purslai:

drugelio nagų dailė5

Ši išvaizda yra daug blaivesnė, bet kas sakė, kad blaivus negali būti linksmas? Spalvos yra įdomios, ir čia yra spalvų paketas, sumaišytas, kad susidarytų šie gražūs drugelio gabalai. Pagrindas prasideda rožine spalva, o paskui naudojant jūros žalią, sukuriamos matinės kanarinės geltonos spalvos ir šiek tiek mėlynos spalvos drugeliai.

6. „Gražuolė rožinėje“:

drugelio nagų dailė6

Dėl šios išvaizdos jums nereikia daug dirbti, o pasiekus lengvus rezultatus jūsų nagai atrodys tiesiog nuostabiai. Pradėkite nuo švelniai rožinės spalvos, padaryto ombre atspalvio būdu, o patarimai – rožiniai, o likusi dalis – natūrali. Dabar su apibrėžtu teptuku nupieškite gėles baltu drugeliu.

7. Minkštas bliuzas:

drugelio nagų dailė7

Tai dar vienas mielas drugelių nagų modelis, kuriame nagų galiukai rodo mėlyną spalvą su baltais taškeliais. Tačiau rodyklė ir bevardis pirštas turi gražius mėlynus drugelius su minkšta juoda gėlė.

8. Sintezės mišiniai:

drugelio nagų dailė8

Tai klasikinis raudonos ir baltos spalvos sintezės mišinys, kuriame kiekvieną nagą puošia skirtingi raštai. Pagrindinis ingredientas yra drugelis, kurį galima pastebėti nedideliais kiekiais, plazdančiais per nagų lovą raudonai ir baltai.

9. Paint Me High Butterfly Nails:

drugelio nagų dailė9

Šio sandorio išvaizda yra spalvinga blizgančio bliuzo ir juodos spalvos su baltu nagu, kuriame viduryje yra drugelis. Ant nago ir aplink jį yra balti taškeliai prieš juodą.